Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν λες προχθές κυριολεκτείς; δλδ 1η του μήνα; Αν νωρίτερα, μια χαρά καθώς θα ήταν τα κουπόνια Σεπτεμβρίου. Αν όντως 1η του μήνα, θα είναι τα ίδια (τα νέα, δλδ Οκτώβρη), άρα ίσως έφαγε κανένα σκάλωμα η εφαρμογή σου, οπότε δεν ξέρω τι κ πώς θα τους φανεί κι αν είσαι τυχερός να τα πάρεις.

Για να είμαι ακριβής χθες τους πήρα.

Δεν ξέρω τι να κάνω. Μπορεί να δοκιμάσω να πάρω 1-2 και βλέπω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά βοηθήστε με. Τύπωσα 7 κουπόνια για όλους στην οικογένεια και πήγα σε 2 ΑΒ σε Κολωνό (Λενορμαν) και στο Περιστέρι και οι διευθυντές και οι ταμίες μου είπαν ότι δεν συνδυάζονται όπως γράφει και πάνω στα κουπόνια. Τους είπα ότι σε άλλα καταστήματα το δέχονται κανονικά. Μου λένε ότι αυτό είναι λάθος τους και ότι το πληρώνει η ταμίας γιατί τέλος της μέρας της βγαίνει έλλειμμα.

Σε ποιους ΑΒ τα πήρατε? Δεν σας είπαν ότι δεν συνδυάζονται?

Έχω τρελαθεί!

 

 

Και κάτι άλλο.

Αγόρασα προχτές από Carrefour 5 χυμούς Αμιτα με τα κουπόνια του pockee και όλα κομπλέ. Μου λέει θα πληρωθώ στις 9/10.

Τώρα βλέπω σήμερα ότι έχω αλλά 5 κουπόνια. Μπορώ να ξαναγορασω ή θα μου ρίξουν ακυρο?

 

 

εγω φιλε πηγα στον ΑΒ στην καρπενησιου αν ξερεις στο περιστερι πριν καμια ωρα. ειχα και κουπονια για casoline και μου τα δεχτηκε χωρις καν να πει κατι . απλα τα πρωτα τα διαβασε να δει τις ημερομηνιες. τα υπολοιπα μαλλον βαρεθηκε.  

για το pockee που ρωτας, δεν νομιζω να εχεις θεμα αφου η εφαρμογη σου τα εμφανιζει.... ρωτα καλυτερα κι εδω Link.png Site:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ..

Και κάτι άλλο.

Αγόρασα προχτές από Carrefour 5 χυμούς Αμιτα με τα κουπόνια του pockee και όλα κομπλέ. Μου λέει θα πληρωθώ στις 9/10.

Τώρα βλέπω σήμερα ότι έχω αλλά 5 κουπόνια. Μπορώ να ξαναγορασω ή θα μου ρίξουν ακυρο?

 

Κάνε αποσύνδεση και σύνδεση στο pockee και τότε τα (επιπλέον) κουπόνια θα εξαφανιστούν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φιλε πηγα στον ΑΒ στην καρπενησιου αν ξερεις στο περιστερι πριν καμια ωρα. ειχα και κουπονια για casoline και μου τα δεχτηκε χωρις καν να πει κατι . απλα τα πρωτα τα διαβασε να δει τις ημερομηνιες. τα υπολοιπα μαλλον βαρεθηκε.  

για το pockee που ρωτας, δεν νομιζω να εχεις θεμα αφου η εφαρμογη σου τα εμφανιζει.... ρωτα καλυτερα κι εδω Link.png Site:

 

 

 

Eχει γινει ενα μικρο αλαλουμ με αυτα τα  κουπονια. Σε αλλους γραφανε οτι συνδυαζεται και σε αλλους οτι ΔΕΝ συνδυαζεται με αλλη προωθητικη ενεργεια.

Εμενα εγραφε οτι δεν συνδυαζεται αλλα η ταμιας εκει μου ειπε οτι αλλο η προσφορα απο το ιδιο το ΑΒ κι αλλο το κουπονι οποτε μου τα περασε μετα απο συζητηση που ειχε με μια υπευθυνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά βοηθήστε με. Τύπωσα 7 κουπόνια για όλους στην οικογένεια και πήγα σε 2 ΑΒ σε Κολωνό (Λενορμαν) και στο Περιστέρι και οι διευθυντές και οι ταμίες μου είπαν ότι δεν συνδυάζονται όπως γράφει και πάνω στα κουπόνια. Τους είπα ότι σε άλλα καταστήματα το δέχονται κανονικά. Μου λένε ότι αυτό είναι λάθος τους και ότι το πληρώνει η ταμίας γιατί τέλος της μέρας της βγαίνει έλλειμμα.

Σε ποιους ΑΒ τα πήρατε? Δεν σας είπαν ότι δεν συνδυάζονται?

Έχω τρελαθεί!

 

 

Και κάτι άλλο.

Αγόρασα προχτές από Carrefour 5 χυμούς Αμιτα με τα κουπόνια του pockee και όλα κομπλέ. Μου λέει θα πληρωθώ στις 9/10.

Τώρα βλέπω σήμερα ότι έχω αλλά 5 κουπόνια. Μπορώ να ξαναγορασω ή θα μου ρίξουν ακυρο?

 

αν τα βλεπεις μπορεις να ξανααγορασεις , εγω το εχω κανει πολλες φορες και παντα με εχουν πληρωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει γινει ενα μικρο αλαλουμ με αυτα τα  κουπονια. Σε αλλους γραφανε οτι συνδυαζεται και σε αλλους οτι ΔΕΝ συνδυαζεται με αλλη προωθητικη ενεργεια.

Εμενα εγραφε οτι δεν συνδυαζεται αλλα η ταμιας εκει μου ειπε οτι αλλο η προσφορα απο το ιδιο το ΑΒ κι αλλο το κουπονι οποτε μου τα περασε μετα απο συζητηση που ειχε με μια υπευθυνη.

Πήγα τώρα στον ΑΒ στην Καρπενησίου στο Περιστέρι. Μίλησα με την ρεσεψιόν και μου είπαν ότι περνάνε κανονικά τα κουπόνια αρκεί να είναι έγχρωμα!

Κρίμα γιατί δεν έχω έγχρωμο εκτυπωτή.

Τα κουπόνια ισχύουν μέχρι 31/12 οπότε θα περιμένω να ξαναβγεί κάποια αντίστοιχη προσφορά και θα τυπώσω τα έγχρωμα κουπόνια και θα τα πάρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4,5 ευρώ τελική μετά την αφαιρεση των κουπονιών??

Ναι τα είχε 700ml x 2 με 6 ευρώ μείον το κουπόνι έβγαιναν 4.5ευρω. Βγαίνει λίγο φθηνοτερο απο αβ αλλα καθαριζεις με ενα κουπονι αντι να εκτυπώνεις 2. Στα υπόλοιπα κρέμες κτλ συμφέρει ξεκάθαρα ο αβ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα τώρα στον ΑΒ στην Καρπενησίου στο Περιστέρι. Μίλησα με την ρεσεψιόν και μου είπαν ότι περνάνε κανονικά τα κουπόνια αρκεί να είναι έγχρωμα!

Κρίμα γιατί δεν έχω έγχρωμο εκτυπωτή.

Τα κουπόνια ισχύουν μέχρι 31/12 οπότε θα περιμένω να ξαναβγεί κάποια αντίστοιχη προσφορά και θα τυπώσω τα έγχρωμα κουπόνια και θα τα πάρω....

Δεν γραφει πουθενα οτι πρεπει να ειναι εγχρωμα. Εμενα μου πηρανε 9 ασπρομαυρα κουπονια κανονικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα είχε 700ml x 2 με 6 ευρώ μείον το κουπόνι έβγαιναν 4.5ευρω. Βγαίνει λίγο φθηνοτερο απο αβ αλλα καθαριζεις με ενα κουπονι αντι να εκτυπώνεις 2. Στα υπόλοιπα κρέμες κτλ συμφέρει ξεκάθαρα ο αβ

 

Ειμαι λιγο offtopic , τέλειωσε και η προσφορά του ΑΒ αλλά έτσι για την κουβέντα, η τιμή του Σκλαβενίτη ήταν 56% ακριβότερη στο σαμπουάν (αρκετά ακροβότερη...)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οκ χανια fairy platinum στοκαρα οπως και οδοντοβουρτσες 1+1 στο πακετο και 1+1 πακέτα λόγω φυλλαδίου -1χ2 ευρω απο pockee μια χαρά ήρθαν και αυτες.

Η προσφορά με τις οδοντόβουρτσες που ισχύει; Ισχύει και αύριο; Επεξ/σία από mern
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει, γιατι  είμαι έτοιμος να πάω σε οφθαλμίατρο....

 

χτες είδα στην TV διαφήμιση με πρόσφορες του Σκλαβενίτη....

-40% σε detol, fairy και κάτι άλλα που δεν πρόλαβα να δω.

 

το βράδυ είδα όνειρο οτι δούλευε το site και οτι έβγαλε φυλλάδιο με προσφορές :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφατη προσφορα του fairy μετακομισε απο δευτερα στο μασουτη, απο οτι ειδα σε τηλεοπτικη διαφημιση.

Πεφτει καλο κοροιδεμα των καταναλωτων για ενα υπερκοστολογημενο προιον χωρις μεγαλο κοστος παραγωγης και μονιμως σε προσφορα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφατη προσφορα του fairy μετακομισε απο δευτερα στο μασουτη, απο οτι ειδα σε τηλεοπτικη διαφημιση.

Πεφτει καλο κοροιδεμα των καταναλωτων για ενα υπερκοστολογημενο προιον χωρις μεγαλο κοστος παραγωγης και μονιμως σε προσφορα.

 

παιδια ολες οι προσφορες κανουν κυκλους στα σουπερμαρκετ.δεν ειναι προσφορες των καταστηματων αλλα των εταιριων.

 

παντως εχουν ξεκινησει να κλεινουν τα carefour express.ενα στην πολη μου ηδη εκλεισε.ηταν πρωην dia...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...