Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ακριβούτσικες οι τιμές για τις ΕΛΒΕΤΙΚΕΣ(D&E) και ΟΛΛΑΝΔΙΚΕΣ(nestle) εταιρίες αντίστοιχα και στο "Ελληνικό" και στο "Βελγικό" Σ/Μ :shock:

 

Η μουρμουρα ειναι για τα σ/μ.το βελγικο ειναι το παλαι ποτε ΑΒ Βασιλοπουλος ,τοδε ελληνικο το τεως carrefour vυν Μαρινοπουλος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βασικα ο μαρινοπουλος εχει 1+1 τα Lenor.

και συμφερει του μαρινοπουλου γιατι.

ο αβ εχει 60+60 μεζουρες 5 ευρω και κατι (δεν ξερω ακριβως οτι λενε τα παιδια).

αρα το μπουκαλι των 60 κανει περιπου 2,50 και κατι παραπανω.

τα λενορ εχουν 3,15 δυο μπουκαλια. αλλα υπαρχει και κουπονι για καθε ενα στo pockee αρα 3,15-1-1 δηλαδη 1,15 οι 56 μεζουρες. σαφως καλυτερο.

να θυμησω οτι ο αβ εχει ακομα τα cajoline με κουπονι απο livesmart στα 0,89 το μπουκαλι.

Ερχεται η ΤΕΤΑΡΤΗ.....

εκτυπώστε από livesmart......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξε το www.trustanduse.gr σημερα.η εφαρμογη του Γαλαξια για ηλεκτρονικα κουπονια.δεν προλαβα να το περιεργαστω το site,εσπευσα να ενημερωσω εσας πρωτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξε το www.trustanduse.gr σημερα.η εφαρμογη του Γαλαξια για ηλεκτρονικα κουπονια.δεν προλαβα να το περιεργαστω το site,εσπευσα να ενημερωσω εσας πρωτα

 

Μια διόρθωση. Είναι https://www.trustanduse.com/.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειτε μου λιγο για την τεταρτη για την προσφορα για τα αβ για τους ποντους και σκιπ.

πιο κουπονη πρεπει να εχω απο το livesmart αυτο που εχει 3 ευρω,2 ευρω,η 2.50 ευρω?

αφου βγαλω την καρτα αβ Plus τα 6 ευρω με ποσους ποντους μαζευουντε και το σκιπ συγκεκρημενα ποσους ποντους δινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειτε μου λιγο για την τεταρτη για την προσφορα για τα αβ για τους ποντους και σκιπ.

πιο κουπονη πρεπει να εχω απο το livesmart αυτο που εχει 3 ευρω,2 ευρω,η 2.50 ευρω?

αφου βγαλω την καρτα αβ Plus τα 6 ευρω με ποσους ποντους μαζευουντε και το σκιπ συγκεκρημενα ποσους ποντους δινει

βγαζεις καρτα αβ πας και παιρνεις συσκευασιες πολλαπλασια του 2. εχεις τυοωσει οσα κουπονια θες των 3 ευρω (32 μεζουρες δηλαδη λενε επανω) πας ταμειο και δινεις ανα δυο τεσσερα κτλ τα σκιπ. και αναλογα οσα κουπονια ειναι και τα σκιπ. πληρωνεις μια φορα μετρητα και παιρνεις το ποσο που πληρωσες πισω σε εποταγες 6ευρες. συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο μονο που πληρωνεις με τις επιταγες πλεον και οχι με μετρητα.

 

Μια διόρθωση. Είναι https://www.trustanduse.com/.

σερνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως η σελίδα σερνεται

 

καλό φένεται, αν το εμπλουτίσουν κιόλας με περισσότερα κουπόνια και καταστήματα τότε θα είναι αρκετά καλό.

μέχρι στιγμής έχει Γαλαξία και BoConcept

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κουπόνι πάνω γράφει ότι το παρόν δεν μπορεί να συνδυαστεί με οποιαδήποτε άλλη προωθητική ενέργεια. Αρά μπορεί να φάμε άκυρο?

Εγω το Σαββατο τα πηρα κανονικα απο Γαλαξια και αυριο λεω να παρω ακομα ενα σετακι.

 

ΥΓ.ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια που μας ενημερωνουν ,ευχαριστω και για τις εξτρα προσφορες που βρισκουν(elvive-Γαλαξιας κουπονια)

Μπραβο σας

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξε το www.trustanduse.gr σημερα.η εφαρμογη του Γαλαξια για ηλεκτρονικα κουπονια.δεν προλαβα να το περιεργαστω το site,εσπευσα να ενημερωσω εσας πρωτα

Τα ''κουπόνια'' για το bo concept είναι εικονικά ...

Αφορούν (σχεδόν όλα) σε προιόντα του outlet που έτσι κι αλλιώς τόσο είναι η τιμή τους και χωρίς κουπόνια :devil:

http://boconceptgr.wix.com/outlet

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ως γνωστον ο μαρινοπουλος εχει σημερα τα σφολιατοειδη -30%.

Εχει τα κρουασαν της χρυσης ζυμης ηδη με εκπτωση στα 1.66 ευρω,-30% κατεβαινει στο 1.10 περιπου.

Σουπερ τιμη και η ποιοτητα πολυ καλη.

Επισης ειδα τριγωνα με κατικι δομοκου παλι χρυση ζυμη -1 ευρω γυρω στα 4 ευρω -30% γυρω στα 2.8 ευρω.

ΚΑι αυτα πολυ καλα.

Στοκαρα και απο τα δυο (κυριως κρουασαν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ως γνωστον ο μαρινοπουλος εχει σημερα τα σφολιατοειδη -30%.

Εχει τα κρουασαν της χρυσης ζυμης ηδη με εκπτωση στα 1.66 ευρω,-30% κατεβαινει στο 1.10 περιπου.

Σουπερ τιμη και η ποιοτητα πολυ καλη.

Επισης ειδα τριγωνα με κατικι δομοκου παλι χρυση ζυμη -1 ευρω γυρω στα 4 ευρω -30% γυρω στα 2.8 ευρω.

ΚΑι αυτα πολυ καλα.

Στοκαρα και απο τα δυο (κυριως κρουασαν).

Τα κουπόνια από το pockee για τα συγκεκριμένα προιόντα τα έχεις δει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουπόνια από το pockee για τα συγκεκριμένα προιόντα τα έχεις δει;

Δυστυχως δεν(μπορω να ) εχω pockee γιατι εχω 1 android phone με εκδοση 2 κατι (galaxy s) kai ενα windows phone που απο οτ ξερω δεν εχει pοckee.

Να υποθεσω οτι αν ειχα θα τα επαιρνα τσαμπα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι βρε παιδια τα κουπονια του Γαλαξια?

Πριν κανω συνδεση φαινοντουσαν ....τωρα γραφει 0 κουπονια.

Ειναι ανα περιοχη?

 

Και σε μενα το ιδιο...δεν εμφανιζει κανενα κουπονι...αν γνωριζει καποιος τι συμβαινει ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν(μπορω να ) εχω pockee γιατι εχω 1 android phone με εκδοση 2 κατι (galaxy s) kai ενα windows phone που απο οτ ξερω δεν εχει pοckee.

Να υποθεσω οτι αν ειχα θα τα επαιρνα τσαμπα????

 

Εντάξει είπαμε, όχι και τζάμπα... :-D

Μείον 0,50 και 1 ευρώ αντίστοιχα. Εδώ είναι τα κουπόνια http://www.pockee.com/%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%80%CF%8C%CE%BD%CE%B9%CE%B1/?cat_id=36

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...