Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

το σάιτ της Nike έχει κάποιες εκπτώσεις (μέχρι 60%) που συνδυάζονται με:

  • SU516 - κουπόνι -30% και
  • FCBFAN - κουπόνι για δωρεάν μεταφορικά.
  • (Δοκιμάστε και κουπόνι FT416 για "50% off selected Nike track & Field shoes".)

Οι δύο πρώτοι κωδικοί ισχύουν μόνο για τα προϊόντα με έκπτωση. Για τον 3ο δε ξέρω.

πληρωνεις κανονικα με paypal αλλα τα κουπονια δεν ισχυουν. τουλαχιστον τα 2 πρωτα που δοκιμασα.

επισης κατι που δεν εχω ξαναδει. προχωροντας σε πληρωμη με paypal και βαζοντας τον κωδικο μου, εβγαλε 2 επιλογες πληρωμη με το balance του paypal και πληρωμη με την καρτα. Αλλα στην καρτα πρωτη φορα το βλεπω μου εβγαλε το υπολοιπο μου. αναβαθμιστηκε to paypal και σου λεει και το υπολοιπο της καρτας ή δεν το ειχα δει μεχρι τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έκανα δοκιμή σε ένα ζευγάρι παπούτσια τρεξίματο και δέχτηκε κανονικά και τους 2 πρώτους κωδικούς.

 

Έβαλα τον 1ο κωδικό και μου έκανε έκπτωση 30% και στη συνέχεια βάζω τον 2ο και μου αφαίρεσε τα ταχυδρομικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

το σάιτ της Nike έχει κάποιες εκπτώσεις (μέχρι 60%) που συνδυάζονται με:

  • SU516 - κουπόνι -30% και
  • FCBFAN - κουπόνι για δωρεάν μεταφορικά.
  • (Δοκιμάστε και κουπόνι FT416 για "50% off selected Nike track & Field shoes".)
Οι δύο πρώτοι κωδικοί ισχύουν μόνο για τα προϊόντα με έκπτωση. Για τον 3ο δε ξέρω.
οι 2 πρώτοι έχουν λήξει και για τον τρίτο δε βρήκα κάτι που να ταιριάζει(βασικά τον λέει"λάθος")
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι αργά το βράδυ χθες ήταν σε ισχύ οι 2 πρώτοι κωδικοί (για τον 3ο σε κάθε περίπτωση που δοκίμασα τον έβγαζε λανθασμένο). Από σήμερα το πρωί φαίνονται ότι έχουν λήξει, δεν είναι σε ισχύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυγουστο με 25 δεν βρισκεις πουθενα. Περυση με τα χιλια παζαρια και μετα απο τουρ σε ποσα μαγαζια βρηκαμε με 35€ τη μερα , για 4 μερες , και αυτο με απλη ασφαλεια.

 

Προφανως και τωρα σαν προσφορα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα μετα τον ιουλιο και αυγουστο απο τη στιγμη που περναει μπορεις να γλυτωσεις αρκετα χρηματα. Στις μεγαλοαλυσολιδες hertz, europecar και τετοια παιζουν στο 60αρι τη μερα για μικρο αυτοκινητο με μια μικρη ερευνα που εκανα.

Σίγουρα θα ξέρεις κάτι περισσότερο εσύ από εμένα που μένω στη Ρόδο. Δεν θέλω να φτάσω σε περισσότερη αντιπαράθεση. Απλά άλλες τιμές βλέπει ο τουρίστας και άλλες ο κάτοικος του νησιού.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιας που πιάσατε κουβέντα για αυτοκίνητα, υπενθυμίζω τη Link.png Site: προσφορά EKO -  Ιnteramerican (οδική βοήθεια για 1 χρόνο).

 

Bάζετε όση βενζίνη θέλετε, πληρώνετε επιπλέον 9.90 για την αγορά της κάρτας και την ενεργοποιείτε ως τις 31/7/16.

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εαν εγγραφείτε στο newsletter του H&M σας στέλνει κουπόνι με -25% έκπτωση. Επίσης έχει και δωρεάν μεταφορικά μέχρι 22/5.

http://www2.hm.com/en_eur/customer-service/newsletter.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν μου βγάζει δωρεάν μεταφορικά; :blink:

Τελικά ενώ βγάζει ένα ποσό χρέωσης 4.99 για μεταφορικά δεν το συμπεριλαμβάνει στο τελικό κόστος. Ελπίζω να μην γίνει κάποια ανεπιθύμητη χρέωση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιας που πιάσατε κουβέντα για αυτοκίνητα, υπενθυμίζω τη Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=54747013">προσφορά EKO - Ιnteramerican (οδική βοήθεια για 1 χρόνο).

 

Bάζετε όση βενζίνη θέλετε, πληρώνετε επιπλέον 9.90 για την αγορά της κάρτας και την ενεργοποιείτε ως τις 31/7/16.

Ισχύει αυτό ειναι σίγουρο;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αυτό ειναι σίγουρο;

 

Ναι, εγώ έβαλα και τα δύο αυτοκίνητα... Δεν χρειάζεται ίσως ούτε γέμισμα να κάνεις (εγώ έβαλα στο ένα αμάξι και πήρα δύο κάρτες) ... πας σε ένα πρατήριο και αγοράζεις κάρτες που τις πληρώνεις 10 ευρώ την μία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αυτό ειναι σίγουρο;

ναι σιγουρο εβαλα 5 ευρω(τοσα ειχα εκεινη την στιγμη) βενζινα και εβαλα και την προσφορα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκλαβενίτης , 1+1 δωρο λουκουμάδες Στεργίου , μπισκότα cookies παπαδοπουλου στικερ -0.25€ δλδ από 1.18€ παει 0,93€ το πόκι δίνει -0.50€ για δυο τμχ άρα βγαίνει 0.68/τμχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΟΜΑΣ 19-21 Μαϊου

 

 

 

 

The Mart 16-21 Μαϊου

 

 Week2.jpg        

 

 

Το The Mart κάνει αυτό το σαχλό κόλπο της αναγραφής της ΤΙΜΗΣ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ και της τιμής με ΦΠΑ με μικρά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...