Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(ειδικά από τη στιγμή που πλέον δυσπιστώ απέναντι σχεδόν σε όλους τους reviewers) 

 

Yatzee. Στον συστήνω.

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Θα 'χουν πετσοκόψει ένα σωρό άλλα για να τρέξει 4Κ στην σαπιο-GPU του Ps4 Pro που έχει μονάχα 4.2TFLOPS και θέλουν και 4Κ οι βλάχοι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θα πέσει πολύ ράδιο Αρβύλα, ΟΧΙ. Το PS4 Pro δεν τρέχει τα triple-A παιχνίδια σε native 4K (με τα indie games είναι άλλη φάση. Εκεί ίσως παιχτεί 4Κ native rendering). Χρησιμοποιεί upscaling/reconstruction techniques απο χαμηλότερη ανάλυση. Το είπε και ο Cerny (αλλά αρκετοί το προσπέρασαν στο ντούκου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 σε καμια περιπτωση τα γραφικα  αυτα δεν συγκρινονται με αυτα ενος δυνατου pc σε 4κ. Ξαναειδα χτες το Witcher 3  σε 4κ max settingsστο Πλαισιο οταν πηγα με εναν πλεον  πρωην κονσολα  φιλο μου να παρει το πρωτο του gaming(i5 6600k gtx 1070 msi armor 16 gb ddr4 3200mhz dellp2416d)pc . Eχουν  το witcher 3 σε core i7 6950 x GTX 1080 32 GB DDR4 4κ 27'' DELL. Καμια σχεση με αυτο το χαλι του mass effect στο ps4 pro. Μα καμια σχεση. Βλεπω πολλοι κονσολαδες εχουν θυμωσει με την sony και αυτο φαινεται στα σχολια στο youtube.


Θα 'χουν πετσοκόψει ένα σωρό άλλα για να τρέξει 4Κ στην σαπιο-GPU του Ps4 Pro που έχει μονάχα 4.2TFLOPS και θέλουν και 4Κ οι βλάχοι..

Εδω η καλυτερη καρτα του pc εχει 11 tflops και αυτοι βγαζουν κονσολα με 4 το 2016! Ομως εγω που η 970 εχει 3.3 tflops ποσο χειροτερα θα δειχνουν τα παιχνιδια απο το ps4 pro μεχρι να την αλλαξω το 2018¨?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το έκλεισα..αφού δεν έχω 4k οθόνη,ούτε σκοπεύω να πάρω άμεσα..Οπότε έκανα ότι είπε ο αφηγητής.

 

Μήπως να μην το αγοράσω ΚΑΝ μιας και δεν έχω 4k οθόνη?

 

Στα διάλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα 'χουν πετσοκόψει ένα σωρό άλλα για να τρέξει 4Κ στην σαπιο-GPU του Ps4 Pro που έχει μονάχα 4.2TFLOPS και θέλουν και 4Κ οι βλάχοι..

399 θα εχει το μηχανημα χαλαρωσε ρε φιλαρακι.Ξερεις δεν εχουν ολοι την οικονομικη δυνατοτητα  να παιρνουν τατιανες Χ για καρτες γραφικων. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς γι' αυτό να σταματήσει η Sony το άθλιο marketing με το δήθεν 4Κ.

Μα αυτος ειναι ο σκοπος της να πουλησει δηθεν 4κ gaming κονσολα σε ασχετο κοινο(και θα το καταφερει αυτο λογο του εξαιρετικου της marketing)Kανονικο 4κ σε κονσολα ισως δουμε τελικως απο το project scorpion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μιλαμε για ασχετο κοινο ενοουμε μικρα παιδια μεχρι 10 χρονων που δεν εχουν παιξει ποτε σε pc ετσι? Γιατι ο οποιοσδηποτε ενηλικας ειτε ειναι gamer ειτε σοβαρος επαγγελματιας που χρησιμοποει δυνατο pc μονο για τη δουλεια του ξερει οτι ταpc ειναι παντα πολυ πιο δυνατα απο τις κονσολες. Εμεις λοιπον ως pc gamers πρεπει να ενημερωσουμε οτι φιλους και γνωστους κονσολαδες ξερουμε ετσι ωστε να μην πεσουν στην παγιδα της sony αλλα να παρουν ενα καλο pc το οποιο θα μπορουν να αναβαθμισουν οποτε θελουν.

Ηδη βοηθησα στο να πειστει ενας φιλος μου κονσολας να γινει pc gamer και πραγματι τα καταφερα αφου πηρε προχτες gaming pc 2.000 ευρω συνολικα. Αλλα και να ποσταρουμε στα μεγαλα gaming forums βιντεο απο  pc εκδοσεις παιχνιδιων σε 4κ max settings ετσι ωστε να δουν οι κονσολαδες τι σημαινει 4κ gaming σε ισχυρο pc και φυσικα 1440p gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γιατι ο οποιοσδηποτε ενηλικας ειτε ειναι gamer ειτε σοβαρος επαγγελματιας που χρησιμοποει δυνατο pc μονο για τη δουλεια του ξερει οτι ταpc ειναι παντα πολυ πιο δυνατα απο τις κονσολες. 

 

οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...