Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

@mclein² Θα αγόραζες κάτι από κλέφτη; Γιατί αυτό κάνεις απλά σε ηλεκτρονική μορφή. Δεν θα σου πω εγώ τι θα κάνεις, δικά σου λεφτά είναι, απλά με αυτόν τον τρόπο δίνεις χρήματα σε κάποιους άκυρους στο internet και όχι στους πραγματικούς devs του παιχνιδιού. Γνώμη μου απλά. Φιλικά πάντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/7/2019 στις 8:16 ΜΜ, yiannis1991 είπε

@mclein² Θα αγόραζες κάτι από κλέφτη; Γιατί αυτό κάνεις απλά σε ηλεκτρονική μορφή. Δεν θα σου πω εγώ τι θα κάνεις, δικά σου λεφτά είναι, απλά με αυτόν τον τρόπο δίνεις χρήματα σε κάποιους άκυρους στο internet και όχι στους πραγματικούς devs του παιχνιδιού. Γνώμη μου απλά. Φιλικά πάντα..

να σου πω την αληθεια, απεχθανομαι τους ψευτες & τους κλεφτες. 

ΟΜΩΣ, οταν καποιος θεωρει οτι ειμαι μ@λακας με περικεφαλαια...τότε συγγνώμη αλλα προτιμώ να κλέψω.

καπως ετσι μας θεωρουν κορόιδα και οι τύποι που βγαζουν το Football Manager.

anyway, οποιος νομιζει οτι η αγελαδα μπορει να βγαζει γαλα εις το απειρο...καλώς πληρώνει 20αρικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@mclein² Το ότι είναι μ@λ@κ@ς ο άλλος δεν σημαίνει ότι πρέπει να γίνεις και εσύ. Και ναι συμφωνώ ότι είναι ακριβά για day 1, οπότε τα παίρνω στα steam sales. Εντάξει περιμένω λίγο καιρό δεν θα πάθω τίποτα, παιχνίδι είναι.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Εντάξει περιμένω λίγο καιρό δεν θα πάθω τίποτα, παιχνίδι είναι.

Πάνω σ' αυτό είπα κι εγώ το παράπονο μου :P ότι μακάρι να μπορούσαν να βγάζουν μια έκδοση promods και με λιγότερα dlc να απαιτούνται (έστω χωρίς το τελευταίο), για να μπορούν να το χαρούν και περισσότεροι. Γιατί τώρα, ή τα σκας full price ή δεν παίζεις promods. Και είμαι αρκετά πεπεισμένος μάλιστα ότι αυτά τα 2 είναι άμεσα συνεργαζόμενα κάτω απ' το τραπέζι (επειδή αναφέρθηκε ότι δεν τους νοιάζει για τα mods).

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@p4n0s86 Ίσως και να ισχύει. Ένας dev από το ProMods δούλευε μέχρι πριν λίγες μέρες στην SCS. Ο Mandelsoft, κάπως έτσι τον λένε, είναι και moderator στο forum του ProMods. Πάντως δεν γίνεται και πρακτικά να βγει έκδοση χωρίς κάποια dlc γιατί θα έπρεπε να συντηρούν δύο εκδόσεις ταυτόχρονα, πράγμα αδύνατον και ας πούμε να έβγαινε τώρα έκδοση χωρίς τις Βαλτικές θα έπρεπε κάποια στιγμή να συμπεριλάβουν και τις Βαλτικές, οπότε φτου και απ' την αρχή να βάλουν τα assets που έχει η Βαλτική, και μετά που θα έβγαινε η ΡουμανοΒουλγαρία άντε πάλι το ίδιο. Απλά δεν γίνεται, θα ήταν συνεχώς ένα dlc πίσω και θα λείπανε assets. Κατά τη γνώμη μου όμως μπορείς να παίξεις και χωρίς ProMods αν έχεις όλους του χάρτες, έχει μεγαλώσει πολύ ο κόσμος του παιχνιδιού..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
6 λεπτά πριν, nikpoth είπε

Παιδιά, με αυτα παίζει Promods? κάτι λείπει για να είναι συμβατό?

kkk.png.c9bfe65b3534e7929ad5dcbdb9e2477e.png

Όλους τους χάρτες τους θέλει, σου λείπουν δηλαδή Italia και Vive la France.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ProMods έχει αναβαθμίσει αρκετές περιοχές στο Ην. Βασίλειο ενώ έχει και μεγάλο κομμάτι της Ιρλανδίας σε πολύ υψηλή ποιότητα. Πιστεύω αξίζει.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

επειδη στο ets2.gr τα πιο πολλα mod ειναι σε adfly  σε λογαριασμο που εχει κλεισει, υπαρχει περιπτωση κανενας να εχει καποιο απο τα παρακατω και αν θελει να μου τα στειλει;

Τα Ελληνικα τρειλερς που εχουν μπει και εδω

Το scania kontos metallica

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλά το truckers mp είναι το πολύ για 8χρονα. Τέρμα unrealistic. Οι πάντες τρέχουν με 90+ και κορνάρουν διαρκώς. Μία φορά το δοκίμασα, έπαιξα το πολύ μισή ώρα και από τότε δεν το ξανάγγιξα. Καρκίνος εντελώς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα το multiplayer μπας και έχει αλλάξει κάτι. Ξεκινάω καινούργιο προφίλ, παίρνω ένα δρομολόγιο 250km και όταν φτάνω λέει ότι έκανα 253054 ώρες και μου έδωσε 0 experience. Φυσικά και δεν έκανα τόση ώρα προφανώς. Κάπως αλλιώς μετράει την ώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...