Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρά είναι classic! Είναι μενού από τα win '98!!! Δεν θυμάμαι αν το έχω δοκιμάσει και αυτό -γιατί δοκίμασα αρκετά δωρεάν που είτε δεν μου άρεσαν, είτε μου τα έκαναν μπάχαλο- και δεν ξέρω τι δυνατότητες έχει, το start8 πάντως το πληρώνεις μεν, αλλά έχει 3 διαφορετικά μενού (ακόμα και το metro σε μικρή έκδοση!), έχει ρυθμίσεις για να απενεργοποιείς τις "γωνίες", πλήρη παραμετροποίηση σε χρώματα, εικονίδια start, κλπ, και είναι γενικά όπως θα έπρεπε να είναι το μενου πλέον στα windows 8!

 

Δες μεσα στις ρυθμισεις του (start-settings-classic start menu), εκτος του κλασσικου, εχει στυλ XP και στυλ Vista/7 και αν πατησεις all settings, εχει παπαδες.

Το σημαντικοτερο για μενα, ειναι οτι θεωρειται ασφαλες για τα δεδομενα του χρηστη.

 

Anyway, με τοσα δωρεαν εναλλακτικα προγραμματα, ειναι κριμα να πληρωσεις :-)

 

 

...

Δοκίμασα 4-5 διαφορετικά...το μόνο που μου έκανε ακριβώς τη δουλειά και είχα την αίσθηση των 7 είναι http://www.iobit.com...tstartmenu8.php Κάποιος φίλος σε πολύ προηγούμενο ποστ είπε να αποφύγουμε την iobit αλλά για μένα έχει κάνει τη καλύτερη δουλειά. Δεν δοκίμασα καθόλου τις λύσεις που είναι κάτι ενδιάμεσο μεταξύ classic start menu Και metro UI π.χ. Pokki, Start8 κλπ μιας και δεν μου άρεσαν.

 

Γεια σου φιλε kamui, για την iobit εγω το ειχα αναφερει, καθως ειχα διαβασει αρκετα οταν το 2009 εκλεψε τον κωδικα απο την malwarebytes και μετεπειτα οταν το απεδειξαν και την ξεμπροστιασαν, τον αφαιρεσε αμεσα. Τεθηκε θεμα, διοτι αν κλεβει ανηθικα απο αλλη εταιρεια, γιατι να μην κλεψει και απο χρηστες?

Επιπλεον αφηνε περιεργα σκουπιδια ακομη κ οταν απεγκαθιστουσες τα προγραμματα της κ μαλιστα κυκλοφορει ειδικος uninstaller για iobit !

Μην την εμπιστευεσαι, ειδικα με ενα εργαλειο που τρεχει παντα στο PC σου, ειναι κινεζικη εταιρεια που δινει κατα καιρους πολλα δωρεαν καλα προγραμματα (νομιζω για κακοβουλο λογο), τουλαχιστον μπλοκαρε την με firewall απο το internet. Στο wot πλεον, εχει κακη φημη, δες στα σχολια με περισσοτερες πληροφοριες.

http://www.mywot.com...ntent=rw-viewsc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως δεν εχω βρει ακομα πως γραφεις με ελληνικα και εχω δοκιμασει τα παντα απο language. Εχει μονο επιλογη Greek latin . edit. found!!

Επεξ/σία από morfeas-dsl-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μονο 5 φορματ μπορουμε να κανουμε? Δηλαδη 5 αναβαθμισεις? Αυτο δεν ειναι καλο....αν ισχυει.

 

που το διάβασες αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που το διάβασες αυτό?

Το αναφερε ενα παιδι πιο πανω...οτι μπορει να ισχυει. Στο επισημο site αναφερει αυτο-----> { Η προσφορά ισχύει από 26 Οκτωβρίου 2012 έως 31 Ιανουαρίου 2013 και περιορίζεται σε πέντε άδειες αναβάθμισης για κάθε πελάτη. }. Τι σημαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περισσεύει κανένας κωδικός προσφοράς για τα 15 ευρώ ας μου στείλει κανένα καλό παλικάρι κι εμένα με πμ, μπας και πάρω κι εγώ τον "σωστό" το δρόμο. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αναφερε ενα παιδι πιο πανω...οτι μπορει να ισχυει. Στο επισημο site αναφερει αυτο-----> { Η προσφορά ισχύει από 26 Οκτωβρίου 2012 έως 31 Ιανουαρίου 2013 και περιορίζεται σε πέντε άδειες αναβάθμισης για κάθε πελάτη. }. Τι σημαινει?

 

ειναι για πεντε αγορες ανα πελατη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αναφερε ενα παιδι πιο πανω...οτι μπορει να ισχυει. Στο επισημο site αναφερει αυτο-----> { Η προσφορά ισχύει από 26 Οκτωβρίου 2012 έως 31 Ιανουαρίου 2013 και περιορίζεται σε πέντε άδειες αναβάθμισης για κάθε πελάτη. }. Τι σημαινει?

 

 

Μάλλον παρεξήγηση...

Πιθανολογώ ότι εννοούν ο κάθε πελάτης (δεν ξέρω από που το βρίσκουν αυτό... από το όνομα, το e-mail address ή την πιστωτική; ) να μπορεί να πάρει μέχρι 5 άδειες... Από εκεί και πέρα όσα format θες μπορείς να κάνεις χρησιμοποιώντας το ίδιο κλειδί αρκεί να ακολουθήσεις τις οδηγίες που έχουν αναφερθεί παραπάνω και βέβαια να χρησιμοποιείς κάθε άδεια μόνο σε ένα μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γενικως μονο εγω αντιμετωπιζω προβληματα με τα 7αρια?Τελος παντων ερωτηση.Μια γνωστη μου πηρα πριν απο καμια 15αρια μερες λαπτοπ με τα 7 .Εγω εχω λαπτοπ με βιστα.Αν τελικα αποφασισει να μην τα αναβαθμισει μπορω να της πω να μου δωσει το κλειδι των 7 να εκμεταλευτω της προσφορας των 15 ευρω παρολο που θα τα καθισω σε βιστα?Αν γινει αυτο αυτη θα μπορει να συνεχισει να δουλευει τα 7αρια με το κλειδι της(το οποιο θα εχω ηδη χρησιμοποιησει για να κατεβασω τα 8).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα,

 

Συγνώμη αν ξαναέχει υπωθεί σαν θέμα αλλά ήθελα τη βοήθειά σας.

Εκτέλεσα τον οδηγό και έκανα upgrade από windows 7 σε windows 8. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πώς μπορώ να γράψω τα νέα windows 8 σε iso χώρίς να ξαναπληρώσω για αποστολή σε DVD.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...