Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα το Windows 7 explorer for Windows 8 (Ex7ForW8) που δεν φορτώνει καν το metro UI και σου βγάζει την γνωστή επιφάνεια εργασίας των 7. Χρειάζεται όμως ένα dvd με τα 7 για να διαβάσει κάποια αρχεία. Δικίμασα 2 του θείου και δεν έκαναν δουλειά οπότε κατέβασα το iso από εδώ:http://www.mydigitallife.info/download-windows-7-iso-official-32-bit-and-64-bit-direct-download-links/

των windows που θες να εγκαταστήσεις.

 

Εμφανισιακά τα 8 έχουν κάνει καλή δουλειά και τα προτιμώ από την χωρίς λόγο πολύχρωμη βαβούρα των 7. Θα ήθελα η σκιά των παραθύρων να είναι λίγο μεγαλύτερη, αλλά υποθέτω πως σε 1-2 μήνες θα εμφανιστούν οι λύσεις. Τα πέρασα πάνω από τα 7, αλλά θα καθίσω να κάνω μια καθαρή εγκατάσταση.

Μπράβο στην Microsoft για την τιμή των 1 ή 30€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλλον παρεξήγηση...

Πιθανολογώ ότι εννοούν ο κάθε πελάτης (δεν ξέρω από που το βρίσκουν αυτό... από το όνομα, το e-mail address ή την πιστωτική; ) να μπορεί να πάρει μέχρι 5 άδειες... Από εκεί και πέρα όσα format θες μπορείς να κάνεις χρησιμοποιώντας το ίδιο κλειδί αρκεί να ακολουθήσεις τις οδηγίες που έχουν αναφερθεί παραπάνω και βέβαια να χρησιμοποιείς κάθε άδεια μόνο σε ένα μηχάνημα.

 

Ναι παίρνεις ως 5 άδειες με ίδιο όνομα,mail κτλ. Έχω 2

 

Παιδια γενικως μονο εγω αντιμετωπιζω προβληματα με τα 7αρια?Τελος παντων ερωτηση.Μια γνωστη μου πηρα πριν απο καμια 15αρια μερες λαπτοπ με τα 7 .Εγω εχω λαπτοπ με βιστα.Αν τελικα αποφασισει να μην τα αναβαθμισει μπορω να της πω να μου δωσει το κλειδι των 7 να εκμεταλευτω της προσφορας των 15 ευρω παρολο που θα τα καθισω σε βιστα?Αν γινει αυτο αυτη θα μπορει να συνεχισει να δουλευει τα 7αρια με το κλειδι της(το οποιο θα εχω ηδη χρησιμοποιησει για να κατεβασω τα 8).

 

Αν πάρεις το κλειδί τον 7 της θα πάρεις τα 8άρια 15 ευρώ αν όχι μπορείς να αναβαθμίσεις με 30. Πως και τι διάβασε όλες τις προηγούμενες. Τώρα αν θα δουλεύει το κλειδί της...χμ δύσκολο να στο απαντήσω αλλά νομίζω πως δεν θα έχει προβλήματα μιας και το χρησιμοποιείς μόνο για πιστοποίηση ώστε να πάρεις την έκπτωση 50%.

 

Παιδιά καλημέρα,

 

Συγνώμη αν ξαναέχει υπωθεί σαν θέμα αλλά ήθελα τη βοήθειά σας.

Εκτέλεσα τον οδηγό και έκανα upgrade από windows 7 σε windows 8. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πώς μπορώ να γράψω τα νέα windows 8 σε iso χώρίς να ξαναπληρώσω για αποστολή σε DVD.

 

Ευχαριστώ

 

Από τη στιγμή που θα τρέξεις το upgrade Assistand και τα αγοράσεις, θα επιλέξεις να τα εγκαταστήσεις με δημιουργία μέσου, ύστερα στις επιλογές θα διαλέξεις αρχείο εικόνας iso (ή κάπως έτσι).

Το πως γράφεις DVD δεν θα μπω καν στο κόπο να στο πω googlare, youtubare. Άλλωστε και τα παραπάνω που σου είπα λίγες σελίδες πριν αν τα έψαχνες θα τα έβρισκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως έχει κανείς κάποιο certificate για την έκπτωση και του περισσεύει. Δεν με αφήνει για κανένα λόγο να κάνω verify χωρίς να δώσω serial.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αναβαθμίζει τα ήδη υπάρχοντα windows που έχεις... αν έχεις pro, pro θα παραμείνουν αν έχεις home, home. Αντίστοιχα αν έχεις έκδοση 32bit και 64bit παίρνεις την ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αναβαθμίζει τα ήδη υπάρχοντα windows που έχεις... αν έχεις pro, pro θα παραμείνουν αν έχεις home, home. Αντίστοιχα αν έχεις έκδοση 32bit και 64bit παίρνεις την ίδια.

windows 7 ultimate εχω 64 bit.θα μου περασει απο πανω τα pro? αυτο δεν εχω καταλαβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το αναφερε ενα παιδι πιο πανω...οτι μπορει να ισχυει. Στο επισημο site αναφερει αυτο-----> { Η προσφορά ισχύει από 26 Οκτωβρίου 2012 έως 31 Ιανουαρίου 2013 και περιορίζεται σε πέντε άδειες αναβάθμισης για κάθε πελάτη. }. Τι σημαινει?

ειναι για πεντε αγορες ανα πελατη ...

 

αυτό...

 

επιπλέον, ποιος κάνει 5 format εντός 3 ετών? jesus...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

windows 7 ultimate εχω 64 bit.θα μου περασει απο πανω τα pro? αυτο δεν εχω καταλαβει

Ναι τα Pro θα κατεβουν και γενικως σε ολους κανει αναβαθμιση σε Pro οτιδηποτε αν εχουν

Εγω στο πρωτο pc ειχα 7ρια home premium και στο αλλο 7ρια ultimate και στα 2 την Pro μου κατεβαζε την 64bit διοτι 64ρια ειχα.

Αν εχεις 32αρα 32bit θα κατεβουν.

 

παιδια αυτη η προσφορα ειναι για τα windows 8 pro? τι διαφορα εχουν τα απλα με τα pro?

Εδω οι διαφορες

http://www.intowindows.com/windows-8-windows-8-pro/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα Pro θα κατεβουν και γενικως σε ολους κανει αναβαθμιση σε Pro οτιδηποτε αν εχουν

Εγω στο πρωτο pc ειχα 7ρια home premium και στο αλλο 7ρια ultimate και στα 2 την Pro μου κατεβαζε την 64bit διοτι 64ρια ειχα.

Αν εχεις 32αρα 32bit θα κατεβουν.

 

 

Εδω οι διαφορες

http://www.intowindo...-windows-8-pro/

σε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να κανω μου βγαζει αυτο το μυνημα συνεχεια.και τα βαζω ολα σωστα

στο Όνομα καταστήματος πώλησης και στο μοντελο υπολογιστη τι βαζετε?

post-198643-0-55200200-1351864656_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να κανω μου βγαζει αυτο το μυνημα συνεχεια.και τα βαζω ολα σωστα

στο Όνομα καταστήματος πώλησης και στο μοντελο υπολογιστη τι βαζετε?

 

Το serial που βάζεις είναι από υπολογιστή αγορασμένο μέσα στην ημερομηνία που προβλέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το serial που βάζεις είναι από υπολογιστή αγορασμένο μέσα στην ημερομηνία που προβλέπεται;

ειναι 13 φεβρουαριου αγορασμενο.τι μπορω να κανω τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...