Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μία ερώτηση σχετικά με το μέγεθος. Σε nike το 11.5 ( που φοράω κανονικα 47) απέχει πολύ από το 12 ? Γιατί μόνο σε 11 και 12 το έχουν διαθέσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μία ερώτηση σχετικά με το μέγεθος. Σε nike το 11.5 ( που φοράω κανονικα 47) απέχει πολύ από το 12 ? Γιατί μόνο σε 11 και 12 το έχουν διαθέσιμο

 

Καλύτερα λίγο μεγαλύτερο παρά λίγο μικρότερο  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , σίγουρα. Απλά ποτέ δεν έχω φορέσει κάτι μεγαλύτερο ( έστω και κατά 0.5 ή τουλάχιστον όχι εδώ και 15 χρόνια) και γιαυτό είχα την απορία αν έχει μεγάλη ή όχι διαφορά. Αύριο θα παραγγείλω καιι εγώ και ελπίζω να πάνε όλα καλά . Προτεινόμενος τρόπος πληρωμής το paypal να υποθέσω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα παιδία, μια ερώτηση αντιμετοπίζει κανείς πρόβλημα με την πληρωμή μέσω paypal?

 

κανενα προβλημα, χθες εκανα δευτερη παραγγελεια 31 πραγματα

 

τη προβλημα εχεις; μηπως η καρτα δεν εχει υπολοιπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εχω ενα προβληματακι.

Αγορασα αυτο το μπουφαν http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-hooded-bomber-jacket-mens-608336

 

Ενω σαν μπουφαν ειναι καταπληκτικο , πανεμορφο ,πολυ ζεστο , βαρυ , το πηρα σε medium κ μου ειναι καπως μεγαλο. Επρεπε να το παρω σε small. Εχει σαν εταιρεια φαινεται φαρδια γραμμη , σαν τα Everlast. Ειμαι 1,74 υψος , 70 κιλα .

 

Αν λοιπον σκεφτεται να το παρει καποιος (το προτεινω ειναι τρομερο μπουφαν) κ θα το επαιρνε σε medium , ας το παρει small κ τα ανταλλαζουμε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εκανα και εγώ την παραγγελία μου. Βεβαίως επειδή έβαλα και τα nike tailwind+5 που είναι preorder (ναι ξέρω ότι μπορεί να πάει πίσω , δεν βιάζομαι) δεν μπόρεσα να πληρώσω με paypal και θα φύγουν μετά τις 28 Ιανουαρίου.

Ένα πράγμα μόνο που δεν είδανα αναφέρεται πουθενα στο παρόν thread. Φαντάζομαι γνωρίζεται ότι κυκλοφορούν στο ίντερνετ εκπτωτικά κουπόνια όπως το FXJH761BEO3W που έβαλα εγώ για 10% off σε παπούτσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εγώ δυο πράγματα τώρα που ετοιμάζομαι για άλλη μια παραγγελία :)

1.Θέλω να πάρω ένα hoodie της Εverlast...

 


 

...σε όλα τα hoodies που έχω,αγοράζω το XL αλλά Εverlast δεν είχα ποτέ.Σε αυτούς είναι καλύτερα να πάρω Large ή XL;

2.Σε αυτά τα Dunlop παπούτσια 

 


 

να πάρω όσο φοράω κανονικά ή λίγο μεγαλύτερο/μικρότερο;Τα έχει κάποιος;

 

ΥΓ:Είμαι 1.90,97 κιλά και παίζει ρόλο και το μήκος των μανικιών όσον αφορά το ρούχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 

 

 

Να ρωτήσω κι εγώ δυο πράγματα τώρα που ετοιμάζομαι για άλλη μια παραγγελία :)
1.Θέλω να πάρω ένα hoodie της Εverlast...
 
 
...σε όλα τα hoodies που έχω,αγοράζω το XL αλλά Εverlast δεν είχα ποτέ.Σε αυτούς είναι καλύτερα να πάρω Large ή XL;
2.Σε αυτά τα Dunlop παπούτσια 
 
 
να πάρω όσο φοράω κανονικά ή λίγο μεγαλύτερο/μικρότερο;Τα έχει κάποιος;
 
ΥΓ:Είμαι 1.90,97 κιλά και παίζει ρόλο και το μήκος των μανικιών όσον αφορά το ρούχο.

Οσο αφορα το Εβερλαστ να το παρεις σε large στανταρ και θα με θυμηθεις ....οσο για  τα παπουτσια δε μπορω να βοηθησω ... και εγω ετοιμαζω παραγγελια νουμερο 3 μαζι με κατι φιλαρακια !!! 

 

Ασχετο αλλα τωρα που ξεκινουν και εκπτωσεις στα καταστηματα εδω Ελλαδα ...ας ριξουμε και καμια ματια ...μπορει να βρουμε ευκαιριες ....θελω να πιστευω οτι με ολα τα στραπατσα που εχουν φαει οι μαγαζοτορες λογικα καποιοι θα εχουν βαλει μυαλο ....αξιζει να τους στηριξουμε !!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και συμφωνώ για τις ελλ.εκπτώσεις,όντως βρίσκεις πλέον καλές τιμές με λίγο ψάξιμο και παζάρι.

Για το Large μέγεθος του Εverlast είσαι τόσο σίγουρος ότι θα μου κάνει επειδή έχεις το ίδιο φούτερ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη πρωτη μου παραγγελια ειχα παρει 3-4 εβερλαστ σε XXL που φοραω συνηθως και μου ηταν ολα μεγαλα ... στη δευτερη πηρα αλλα 3  ολα σε XL και μου ηταν αψογα .... και τωρα στη καινουρια εχω βαλει ενα σε XL ... το ιδιο ακριβως και σε ενα φιλαρακι που φοραει το μεγεθος το δικο σου ... οποτε εχω αρκετα παραδειγματα ...τωρα τι να πω αν το παραγγειλεις large και δε σου κανει μη με κυνηγας μετα χαχαχα ... 

 

Η αποφαση ειναι δικη σου ...μια γνωμη ειπα ....ας πουν και οι αλλοι συμφορουμιτες την αποψη τους ....μηπως σε βοηθησουν λιγο ακομα !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φίλο σου που έχει παρόμοια κυβικά με τα δικά μου παρήγγειλες XL ή δεν κατάλαβα καλά;Η ποιότητα είναι καλή για τις 13 λίρες που κοστίζουν;

Μην ανησυχείς πάντως,δε θα σου ζητήσω τα ρέστα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...