Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε δεν πάνε καλά..μου στείλανε από αυτά τα αυτοματοποιημένα mail λέγοντας μου ότι η ο προμηθευτής τους άλλαξε την ημερομηνία που θα έρθει το μπλουζάκι με αποτέλεσμα να καθυστερήσει όλη η παρεγγελία 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ!!!!έλεος..πάνε καλά ρε οι λακαμάδες??

Επαναλαμβάνω ότι αυτό φαίνεται να μην έχει λογική.Στείλε τους mail και χώσε γκάζια ή επιδίωξε να μιλήσεις στο τηλ.Είναι αστείο να περιμένεις 2 μήνες και μάλιστα με δεσμευμένα τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό το λόγο πληρώνετε πάντα με paypal, ώστε να μπορείτε να ακυρώσετε το payment και ας τρέχει ο "εγώ δεν κάνει support, εγώ απλά πάμφθηνος" να δει τι παίχτηκε και πήρε μπαλίδια απο το payment της παραγγελίας.

 

Υποβολή παραγγελίας, αν κολλήσει για τον α ή τον β λόγο, αναμονή 3 μέρες να απαντήσει το support τους, αν δεν απαντήσει ρίχνεις μπαλίδια. Απλά τα πράγματα.

 

 

Το μηδενικό support σε μαγαζιά που απαιτούν να πληρώσεις μπροστά και δεν στέλνουν αντικαταβολή, είναι απαράδεκτο και πρέπει να κόβεται απο την ρίζα, μαζί με τα @@ αυτού που είχε την ιδέα να προσλάβουν μόνο ένα άτομο στο τμήμα support.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβάνω ότι αυτό φαίνεται να μην έχει λογική.Στείλε τους mail και χώσε γκάζια ή επιδίωξε να μιλήσεις στο τηλ.Είναι αστείο να περιμένεις 2 μήνες και μάλιστα με δεσμευμένα τα χρήματα.

 

Έχω στείλει 3 mail ούτε μία απάντηση...τα τηλέφωνα ο Αι Βασίλης ποιο συχνά μπορεί να το σηκώνει...ούτε ελληνικό δημόσιο τέτοια ηλιθιότητα πάντως...αν και δεν υπάρχει κάποια πληροφόρηση πιστεύω ότι θα τερματίσουν την βλακεία και δεν θα έχουν συμπληρώσει από τώρα τα υπόλοιπα ρούχα..θα αρχίσουν να το κάνουν όταν έρθει το μπλουζάκι αρχες μάρτη με αποτέλεσμα να τελείωσει το stock στα περισσότερα από αυτά που έχω παραγγείλει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω, την δευτερα θα κανουμε παραγγελια με την παρεα ( καμια 150 ευρω ) και στα μεταφορικα λεει Euro Road . μεχρι της ~20-21 ιανουαριου θα εχει ερθει η παραγγελια?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό αυτό που γράφει ο tiniakos.Επιπροσθέτως,δε θα ήταν ίσως άδικος κόπος να τους στείλεις απόψε ή αύριο ένα mail στο οποίο θα ρωτάς αν είναι άμεσα διαθέσιμα όλα τα προϊόντα που σκοπεύεις να παραγγείλεις αν και αμφιβάλλω για την άμεση απάντησή τους.

Επίσης,αν υπάρχει η δυνατότητα,μπορείς να παραγγείλεις από σήμερα ή μέσα στο ΣΚ ώστε να γλιτώσεις μια ή δύο μέρες ακόμα και να εξασφαλίσεις ότι το δέμα θα έχει φύγει κιόλας τη Δευτέρα από Αγγλία... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βασικό είναι να κοιτάξεις το pre-order μόνος σου. Μην βάλεις κανένα pre-order. Αν εξαντληθεί κάποιο κατά την διάρκεια της συλλογής προιόντων σου αποστέλουν κανονικά την παραγγελία αλλα σου κάνουν refund τη διαφορά αλλα αυτό γίνεται στα κανονικά που απλά έτυχε να εξαντληθούν στο μεσοδιάστημα. Όσα είναι μαρκαρισμένα pre-order έχουν και σημείωση που λέει οτι θα περιμένεις.

 

Αυτό με το να τους στείλεις μέιλ και να απαντήσουν σύμφωνα με τα υπόλοιπα σχόλια που διαβάζω εδώ ακούγεται τρελό ανέκδοτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω δυνατοτητα να κανω τωρα την παραγγελια γιατι δεν εχω λεφτα στην τραπεζα... θα μαζεψω τα λεφτα ΣΚ και την δευτερα θα κανω καταθεση... και το απογευμα θα γινει η παραγγελια... 

 

παντως ολα τα προιοντα που θελουμε να παρουμε λενε ADD TO BAG και δεν βλεπω τιποτα για παραδοση(ή pre order) γυρω γυρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω δυνατοτητα να κανω τωρα την παραγγελια γιατι δεν εχω λεφτα στην τραπεζα... θα μαζεψω τα λεφτα ΣΚ και την δευτερα θα κανω καταθεση... και το απογευμα θα γινει η παραγγελια... 

 

παντως ολα τα προιοντα που θελουμε να παρουμε λενε ADD TO BAG και δεν βλεπω τιποτα για παραδοση(ή pre order) γυρω γυρω...

καλη τυχη σου ευχομαι με την παραγγελια... και εγω 3 μπλουζες οταν τις εβαλα δεν ηταν preorder i SALE και μου εκαναν την παραγγελια μπαχαλο.. θα ξανα παραγγειλο απο εκει!! ΔΕΝ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Σήμερα έφτασε η παραγγελία. Μέσα σε 3 μέρες. Με τα νούμερα είχα ένα θεματάκι για τα παρακάτω. (1.79m , 72kg)

Lonsdale φούτερ: http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-hoody-mens-535000?colcode=53500099:Το medium ήταν φαρδύ και μακρύ. Όχι υπερβολικά αλλά το ένιωθα μεγάλο. Εγώ θα πρότεινα small.

Dunlop μπλούζα: http://www.sportsdirect.com/dunlop-long-sleeve-v-neck-sweater-mens-363149?colcode=36314922: Και σε αυτή το medium ήταν αρκετά μεγαλύτερο απ' όσο περίμενα. Κι εκεί small θα έλεγα με επιφύλαξη όμως γι' αυτό.

Τα υπόλοιπα καλά. Δύο φόρμες adidas small και ένα ισοθερμικό adidas medium πολύ καλό.

 

Θα ήθελα βοήθεια όμως με τις επιστροφές όποιος γνωρίζει. Αν ξέρουμε τι γίνεται με τα μεταφορικά. Πληρώνω για να τα στείλουν πίσω και μετά ξαναπληρώνω; Όποιος μπορεί ας βοηθήσει όσο πιο γρήγορα γίνεται για να μην περάσει η εβδομάδα και δεν τα δέχονται.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...