Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα βοήθεια όμως με τις επιστροφές όποιος γνωρίζει. Αν ξέρουμε τι γίνεται με τα μεταφορικά. Πληρώνω για να τα στείλουν πίσω και μετά ξαναπληρώνω; Όποιος μπορεί ας βοηθήσει όσο πιο γρήγορα γίνεται για να μην περάσει η εβδομάδα και δεν τα δέχονται.

Ευχαριστώ

αν δε κανω λαθος πληρωνεις μεταφορικα και σου στελνουν τσαμπα. κατι τετοιο ειχα διαβασει σε παλιοτερα ποστ.. αμα τα ψαξεις απο την αρχη θα το βρεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας πω ρε παιδες, βρηκα αυτο τον σακο, http://www.sportsdirect.com/slazenger-county-v105-holdall-850060 αλλα λεει ειναι για cricket , απο οτι ειδα απλα εχει θηκη για τα μπαστουνια του cricket , ειναι αρκετα μεγαλη και ειναι σε καλη τιμη και λεω να την τσιμπισω τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει σπαστό κράτημα (απαυτά που ανοίγουν-μακραίνουν σε μήκος) για να τη σέρνεις όμως, αν έχεις σκοπό να χρησιμοποιείς τα ροδάκια της θα σου φεύγει η μέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε κανω λαθος πληρωνεις μεταφορικα και σου στελνουν τσαμπα. κατι τετοιο ειχα διαβασει σε παλιοτερα ποστ.. αμα τα ψαξεις απο την αρχη θα το βρεις

 

Έχουμε καμιά ιδέα για τα μεταφορικά πόσα είναι? Γιατί από λίγο που έψαξα είδα πάνω από 40-50 euro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε καμιά ιδέα για τα μεταφορικά πόσα είναι? Γιατί από λίγο που έψαξα είδα πάνω από 40-50 euro.

Δε μπορο να σε βοηθησω σε αυτο. παει αναλογα το βαρος/ογκο και με τι θες να τα στηλεις.θελω να πιστευο οτι δεν θα ειναι πανω απο 20ευρω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτη την περιπτωση μην πας σε ιδιωτικες εταιριες αλλα πανε ρωτα στα ΕΛΤΑ κατευθειαν, η φθηνοτερη λυση(θες σιγουρα κανενα 15-20) 

ειχα κανει επιστροφη στην κινα μεσω ελτα κατι φωτα ξενον που ζυγιζαν καπου στο 1,5 κιλο και πληρωσα 40-45 ευρω αν θυμαμαι καλα.. τωρα μεχρι την αγγλια που ειναι ενα τσιγαρο δρομος να μην κανουν κανα 20-25ευρω?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα καπου εκει θα χρειαστει... κατα ποσο αξιζει ομως ο ιδιος ξερει...

45 ευρω για κινα...! και αυτοι εχουν free shipping απο εκει...  ευτυχώς αμα τους κανεις "παραπονα" απο το να παρουν αρνητικη στα ξαναστελνουν τσαμπα...   :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγλία έχω στείλει με γενική ταχυδρομική δύο δέματα στο amazon για επιστροφή ( μου πληρώσανε τα μεταφορικά αυτοί)

 

κάτι ηχεία είχα πληρώσει κάπου 55€

και ένα laptop 72€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω μου εστειλαν οτι 1 προιον δεν ειναι διαθεσιμο(out of stock) 

πρεπει να κανω κατι εγω η το ακυρωρουν αυτοματα και στελνουν την υπολοιπη παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...