Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι σίγουρα λάθος το tracking number που σου έστειλαν,στείλε τους μήνυμα στο facebook και θα σου στείλουν το σωστό.Ακριβώς το ίδιο είχε γίνει με εμένα,απλώς εγώ πήρα το σωστό tracking number την 5η μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ενα μπουφαν που ειχα παραγγειλει στισ 15/11 και μου ηρθε 21/11 μπορω να το επιστρεψω και να παρω full refund(χωρις τα μεταφορικα ενοειτε).Κατι λεει στιν ιστοσελιδα για 14 ημερες αλλα δεν ξερω απο ποτε τις μετραει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θα ήθελα και εγώ να κάνω μία ερώτηση. Έκανα μια παραγγελία από το συγκεκριμένο site το Σάββατο 22/11 έγινε κανονικά η χρέωση στην κάρτα μου αλλά ακόμα δεν μου έχει αποσταλεί email που να με πληρορορεί ότι η πραγγελία μου έχει δρομολογηθεί καθώς και κανένα email που να περιέχει κάποιο tracking number. Δεν ξέρω αν φταίει το γεγονός ότι έκανα την παραγγρλία χωρίς να είμαι εγγεγραμένη στο site. Τι να κάνω;; Τους έστειλα email για το τι έχει συνέβει αλλά ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει.

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πρόβλημα το sd;

Προσπαθώ εδώ και ώρες να κάνω παραγγελία αλλά μου χρεώνει τα ταχυδρομικά 2 φορές.

Σε παραγγελία 74 ευρώ ενώ μου λέει οτι τα ταχυδρομικά είναι 3.99 με χρεώνει 7.99

 

Επίσης όταν πάω στο PayPal για πληρωμή δε μου δείχνει το ποσο που θα χρεωθώ αλλά ούτε καν ότι πρόκειται για το SD.

Απλά με ρωτάει αν θέλω να πληρώσω την παραγγελία μου.

 

Έχω δοκιμάσει firefox-ie αλλά και από το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια!!!Μια ερωτηση..Θελω να παραγκειλω ενα μπουφαν karrimor που υπαρχει σε προσφορα αλλα δεν ξερω τι μεγεθος να παραγειλω και θελω τα φωτα σας...ειμαι 1,78 και γυρω στα 70 κιλα!!!βοηθηστε με αν μπορειτε αμεσα!!!  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πρόβλημα το sd;

Προσπαθώ εδώ και ώρες να κάνω παραγγελία αλλά μου χρεώνει τα ταχυδρομικά 2 φορές.

Σε παραγγελία 74 ευρώ ενώ μου λέει οτι τα ταχυδρομικά είναι 3.99 με χρεώνει 7.99

 

 

Επίσης και σε μένα, ενώ δείχνει αρχικά 3.99 μετά χρεώνει 7.99, (είτε PayPal, είτε πιστωτική κ.λπ.).

Πάνω από 100 ευρώ, χρεώνει 1 ευρώ μεταφορικά κανονικά.

Τι έγινε; Ξέρει κανείς αν αλλάξανε τη χρέωση για 50-100 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια!!!Μια ερωτηση..Θελω να παραγκειλω ενα μπουφαν karrimor που υπαρχει σε προσφορα αλλα δεν ξερω τι μεγεθος να παραγειλω και θελω τα φωτα σας...ειμαι 1,78 και γυρω στα 70 κιλα!!!βοηθηστε με αν μπορειτε αμεσα!!!  :mellow:

σε Μ θα το έπαιρνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...