Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τιμές βλέπω το σάιτ φυσάει. Αλλά ρε παιδιά πως μπορείτε και αγοράζετε ρούχα από το ίντερνετ; Εδώ μπλούζες έχω από Small μέχρι Larga !!!!! Πως θα βγάλω άκρη για το μέγεθος; Και το ρισκάρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γι αυτό αγοράζεις με κριτήριο ότι έχεις 2-3 να τα σπρώξεις στην αρχή

Μη πας και εσύ να παρεις το super dooper μπουφαν με τη μία....

 

σιγά σιγά.

Πάρε παντόφλες πρωτα και σορτσάκια, φόρμες κλπ... να δεις πως σου καθονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάζοντας το κάθε μέγεθος ανα μάρκα; Γιατί έχω την εντύπωση σε κάτι polo που είχα πάρει από ένα κατάστημα, ίδια μάρκα να είναι διαφορετικά τα μεγέθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν υπερδιπλασιάσει τις  τιμές σε κάποιες από τις βαλίτσες της Dunlop ή μου φαίνεται;;Πριν από λίγο καιρό η 22άρα κόστιζε κάτω από 10 ευρώ και τώρα στα 18 ευρώ;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω κάνει τουλάχιστον 6 παραγγελίες, αλλά πρόσφατα είδα κάτι "περίεργα" 1/2/3ευρα σαν χρεώσεις στην κάρτα μου ΚΑΙ σκέφτηκα ότι ίσως φταίει το νόμισμα που παραγγέλνω. Τι είναι πιο σωστό και πιο οικονομικό, λίρα ή ευρώ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας παιδιά μια ερώτηση,έκανα αγορά μέσο paypal και στο τελευταίο στάδιο μου έβγαλε ότι δεν ήταν επιτυχής η συναλλαγή, αλλα στο paypal φάνηκε η συναλλαγή, και το καλάθι στο sd είναι ακόμα γεμάτο με αυτά που έχω παραγγείλει,κάνω κάποιο λάθος η πρέπει να περιμένω την έγκριση από το sd για να αδειάσει το καλάθι και να φάνη ότι έχω παραγγείλει? Να προσθέσω και κάτι άλλο,για να γίνει η αγορά πρέπει να έχω λεφτά στο paypal η δεν χρειάζεται και τα τραβάνε από την κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο λογαριασμό σου στο paypal φαίνεται χρέωση;Σου έχει έρθει confirmation email από το sportsdirect;

Στο paypal φαίνεται η χρέωση,και στο email πάλι από το paypal μου ήρθε μήνυμα,από sportsdirect όχι.πριν 20 λεπτά έκανα την παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε ένα mail στο sportsdirect ή αν μιλάς καλά αγγλικά πάρε ένα τηλ και ρώτησέ τους αν έχει τοποθετηθεί η παραγγελία αλλά πιθανολογώ ότι δε θα έχεις πρόβλημα αφού έχει γίνει η χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε ένα mail στο sportsdirect ή αν μιλάς καλά αγγλικά πάρε ένα τηλ και ρώτησέ τους αν έχει τοποθετηθεί η παραγγελία αλλά πιθανολογώ ότι δε θα έχεις πρόβλημα αφού έχει γίνει η χρέωση.

Σε ευχάριστω πολύ φιλε,θα στυλο email μάλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει περάσει πάνω από βδομάδα από τότε που μου έστειλαν την παραγγελία, αλλά το tracking status στην DHL είναι ακόμα "shipment information received (Οι πληροφορίες αποστολής έχουν μεταδοθεί ηλεκτρονικά στην DHL) - LEEDS UK.

Έχει αργήσει σε κανέναν τόσο πολύ ή έκαναν καμιά βλακεία; Λέτε να τους στείλω μήνυμα;

 

 

post-201870-0-63895500-1416847820_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...