Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες/όλους!

Γνωρίζει κανείς γιατί δε δέχεται το 21ψήφιο voucher που μας είχαν στείλει στις αρχές Δεκέμβρη;

Στο 5ο βήμα της παραγγελίας δηλαδή στο payment,κάτω από την επιλογή ''pay with paypal'' έχει άλλες δύο επιλογές:το ''use a gift voucher or evoucher'' και το ''use a discount code''.Πατώντας λοιπόν το ''use a discount code'' μου βγάζει το πλαίσιο όπου γράφω τον κωδικό αλλά όταν πατάω apply... ''This discount code is not valid''  :fear:

Εννοείται πως πρώτη φορά επιχειρώ να τον χρησιμοποιήσω.

Το έχει χρησιμοποιήσει επιτυχώς κανείς;;

Edit:Μόλις τώρα είδα ότι έχει pin code και πως έπρεπε να μπω από το ''use a gift voucher'' :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες/όλους!

Γνωρίζει κανείς γιατί δε δέχεται το 21ψήφιο voucher που μας είχαν στείλει στις αρχές Δεκέμβρη;

Στο 5ο βήμα της παραγγελίας δηλαδή στο payment,κάτω από την επιλογή ''pay with paypal'' έχει άλλες δύο επιλογές:το ''use a gift voucher or evoucher'' και το ''use a discount code''.Πατώντας λοιπόν το ''use a discount code'' μου βγάζει το πλαίσιο όπου γράφω τον κωδικό αλλά όταν πατάω apply... ''This discount code is not valid''  :fear:

Εννοείται πως πρώτη φορά επιχειρώ να τον χρησιμοποιήσω.

Το έχει χρησιμοποιήσει επιτυχώς κανείς;;

Edit:Μόλις τώρα είδα ότι έχει pin code και πως έπρεπε να μπω από το ''use a gift voucher'' :)

 

Την πάτησα ακριβώς όπως κι εσύ και έριχνα μπινελίκια, όταν έκανα ένα βήμα πίσω και είδα το use a gift voucher.

Τώρα αν υπολογίσουμε τις αργίες και τα ΣΚ μας βλέπω να παραλαμβάνουμε σε 3 εβδομάδες.

 

Α και χρόνια πολλά παιδιά!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες/όλους!

Γνωρίζει κανείς γιατί δε δέχεται το 21ψήφιο voucher που μας είχαν στείλει στις αρχές Δεκέμβρη;

Στο 5ο βήμα της παραγγελίας δηλαδή στο payment,κάτω από την επιλογή ''pay with paypal'' έχει άλλες δύο επιλογές:το ''use a gift voucher or evoucher'' και το ''use a discount code''.Πατώντας λοιπόν το ''use a discount code'' μου βγάζει το πλαίσιο όπου γράφω τον κωδικό αλλά όταν πατάω apply... ''This discount code is not valid''  :fear:

Εννοείται πως πρώτη φορά επιχειρώ να τον χρησιμοποιήσω.

Το έχει χρησιμοποιήσει επιτυχώς κανείς;;

Edit:Μόλις τώρα είδα ότι έχει pin code και πως έπρεπε να μπω από το ''use a gift voucher'' :)

Μολις εκανα παραγγελια. Και εγω μπερδευτηκα στην αρχη.

Δεν πατας use a discount code. Θα πατησεις στο ''use a gift voucher or evoucher'' και θα βαλεις τον κωδικο και το pin. Υπαρχουν και τα 2 στο emai που σου εστειλαν.

 

Εντωμεταξυ ειχε ενα μπουφανακι cat οτι πρεπει για χειμωνα σε ενα συγκεκριμενο χρωμα στα 8,5 ευρω!

http://www.sportsdirect.com/caterpillar-puffa-jacket-mens-609188?colcode=60918890

 

Αν και δειχνει διαθεσιμο με το που το βαλεις στο καλαθι λεει πως εχει εξαντληθει.

Πρεπει να εξαφανιστηκαν σε χρονο dt γαμωτο... Μιλαμε ηταν super deal το συγκεκριμενο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα...τι έγινε ρε παιδιά,πολλές/οί ομοιοπαθείς!Μα πόσες παραγγελίες κάθε μέρα από Ελλάδα...τι απίστευτο πράγμα είναι αυτό με τα αγγλάκια!

Και άλλη σύμπτωση:το Cat μπουφανάκι που λες Κrom,πρόλαβα και το παρήγγειλα...μου είχαν στείλει εκείνη την ώρα ενημερωτικό mail και μου γυάλισε  ;)  

Όταν έβαλα εγώ την παραγγελία(κατά τις 19.30),είχε διαθέσιμα μόνο 3 μεγέθη: L,XL,XXL.Ας ελπίσουμε ότι δε θα μου στείλουν κανένα email ότι τελικά δεν..!

Μαγδαληνή και εγώ υπολογίζω παράδοση το 3ήμερο 5-7 Γενάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sportsdirect.com/salomon-ultra-mid-gtx-mens-walking-boots-182295?colcode=18229518

στα 47,99 απίστευτη τιμή για όποιον του κάνουν τα νούμερα. έχει αρκετά ακόμα.

http://www.sportsdirect.com/salomon-comet-3d-gtx-mens-walking-boots-182032?colcode=18203290

50,39

και εδώ έχει μερικά νούμερα ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρανος και μασκα για σκι θελω και εγω, αλλα δεν ξερω εαν αυτα που εχει ειναι καλα πραγματα.
Διαβαζω στο snowclub.gr οτι δυσκολα θα βρεις μασκα να μην θολωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα βρει παλιοτερα Ελλαδα αλλα ηταν ακριβες, πανακριβες απ οτι θυμαμαι. δε θολωναν.

οτι δοκιμασα σε φθηνο/ποιοτικο δε με καλυψε.

 

στην τελικη αν παρω θα παρω οποια με κανει κλικ τελευταια στιγμη και οτι κατσει

 

 

για μπουφαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sportsdirect.com/salomon-ultra-mid-gtx-mens-walking-boots-182295?colcode=18229518

στα 47,99 απίστευτη τιμή για όποιον του κάνουν τα νούμερα. έχει αρκετά ακόμα.

http://www.sportsdirect.com/salomon-comet-3d-gtx-mens-walking-boots-182032?colcode=18203290

50,39

και εδώ έχει μερικά νούμερα ακόμα.

οχι ρε γαμοτο , δεν πρόλαβα .αν πήρε κάποιος κάποιο μποτάκι 43-43.5 και δεν το θέλει ας μου πεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα...τι έγινε ρε παιδιά,πολλές/οί ομοιοπαθείς!Μα πόσες παραγγελίες κάθε μέρα από Ελλάδα...τι απίστευτο πράγμα είναι αυτό με τα αγγλάκια!

Και άλλη σύμπτωση:το Cat μπουφανάκι που λες Κrom,πρόλαβα και το παρήγγειλα...μου είχαν στείλει εκείνη την ώρα ενημερωτικό mail και μου γυάλισε ;)

Όταν έβαλα εγώ την παραγγελία(κατά τις 19.30),είχε διαθέσιμα μόνο 3 μεγέθη: L,XL,XXL.Ας ελπίσουμε ότι δε θα μου στείλουν κανένα email ότι τελικά δεν..!

Μαγδαληνή και εγώ υπολογίζω παράδοση το 3ήμερο 5-7 Γενάρη.

8 και μισό;;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη τελευταία παραγγελία που έχω παραλάβει, μου είχε έρθει ένα ελαττωματικό προϊόν. Το έστειλα πίσω και έστειλα και την απόδειξη από τα ΕΛΤΑ με email.

Μου έκαναν επιστροφή τα χρήματα για το προϊόν αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα τα έξοδα αποστολής...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη τελευταία παραγγελία που έχω παραλάβει, μου είχε έρθει ένα ελαττωματικό προϊόν. Το έστειλα πίσω και έστειλα και την απόδειξη από τα ΕΛΤΑ με email.

Μου έκαναν επιστροφή τα χρήματα για το προϊόν αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα τα έξοδα αποστολής.............

ειχες πληρωσει με paypal? γιατι μεσω  paypal επιστρεφονται τα εξοδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο έφτασε Αγγλία, μάλιστα εχθές μου έστειλαν mail ότι όλα ΟΚ και μου στέλνουν το καινούργιο ζευγάρι, ομολογώ πολύ γρήγορη όλη η διαδικασία ...

 

 

Σήμερα ολοκληρώθηκε ή όλη διαδικασία επιστροφής και αποστολής ενός ζευγαριού παπουτσιών προς και απο την Αγγλία ....  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...