Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αναφέρεσαι στην τιμή του μπουφάν της cat,ναι...το πρόλαβα σε αυτήν την τιμή!

 

και εγώ το πρόλαβα, το παράγγειλα και αναμένω να δω αν έρθει.

 

αυτό που παρατήρησα είναι ότι στην παραγγελία αν και μου το έχει χρεώσει κανονικά δεν αναφέρει νούμερο και χρώμα και με έχει προβληματίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγώ το πρόλαβα, το παράγγειλα και αναμένω να δω αν έρθει.

 

αυτό που παρατήρησα είναι ότι στην παραγγελία αν και μου το έχει χρεώσει κανονικά δεν αναφέρει νούμερο και χρώμα και με έχει προβληματίσει.

 

Μην ανησυχείς, μου έχει συμβεί πολλές φορές σε διαφορα προιόντα να μην λένε χρώμα και νούμερο και όλα ήρθαν σωστά.

 

Κι άντε κόφτε την κουβέντα για το μπουφάν γιατί πονάει!!! Λίγα λεπτά πριν πάρω το email την προσφοράς , έκανα την παραγγελία μου :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παραπονεθεί ποτέ για παραγγελία, είναι κ γιορτές αλλά μου κάνει αίσθηση :

παραγγελία από 20/12 κ είναι ακόμα σε καθεστός Awaiting Courier Pickup.

 

Κανείς άλλος με εκεί γύρω ημερομηνία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παραπονεθεί ποτέ για παραγγελία, είναι κ γιορτές αλλά μου κάνει αίσθηση :

παραγγελία από 20/12 κ είναι ακόμα σε καθεστός Awaiting Courier Pickup.

 

Κανείς άλλος με εκεί γύρω ημερομηνία?

 

Η ακομα δεν τα δώσανε ή θα χτυπήσει η πόρτα σου εκει που δεν θα το περιμένεις και θα παραλάβεις, χωρίς ποτέ να έχει ανανεωθεί το status του tn.

Πάντως η δική μου παραγγελία που έγινε στις 24/12 χθες έφτασε στην Βουδαπέστη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ τους μίλησα στο Facebook κ μου έστειλαν tracking number (σήμερα έφτασε Αθήνα άρα λογικα Παρασκευή στα χέρια μου).

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, το εκμεταλλεύτηκα άμεσα! Περίμενα την αλλαγή του χρόνου που θα άρχιζαν και οι εκπτώσεις αλλά πιστεύω ότι με αυτό το κουπόνι σήμερα επωφεληθήκαμε περισσότερο. Ο χρόνος θα δείξει!


στο νέο site δεν βρίσκω που βάζω τα κουπόνια! help . . 

Θα προχωρήσεις όλα τα βήματα στο καλάθι μέχρι να φτάσεις στην εγγραφή της πιστωτικής κάρτας ή του paypal.

Εκεί θα πατήσεις το use a discount code και θα πληκτρολογήσεις (ΟΧΙ COPY-PASTE!) το TAKE20

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις υπόλοιπο στην κάρτα σου δεν γίνεται να εκτελεστεί η παραγγελία.

 

μεχρι ποτε ειναι η προσφορα? και αν κανω αυτο που ειπα παραπανω το ξερω οτι δεν θα προχωριση η παραγγελια το ερωτημα ειναι μηπως μπει σε αναμονη πληρωμης ή θα ακυρωθεί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι ποτε ειναι η προσφορα? και αν κανω αυτο που ειπα παραπανω το ξερω οτι δεν θα προχωριση η παραγγελια το ερωτημα ειναι μηπως μπει σε αναμονη πληρωμης ή θα ακυρωθεί .

Η προσφορά λήγει αύριο στις 12 τα μεσάνυχτα (ώρα Greenwich). Εγώ προσωπικά εκτιμώ ότι μάλλον δεν θα γίνει. Δεν έχεις να χάσεις κάτι πάντως αν το δοκιμάσεις.

 

Η παραγγελεία άνω των 100 Ε ειναι 8.99 ? κάπου είχα διαβάσει για ένα ευρώ! δεν ισχύει μαλλον τώρα έτσι ?

Τα μεταφορικά παραμένουν στα 8,99€ ανεξαρτήτως ποσού μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...