Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, παρήγγειλα ένα ζευγάρι παπούτσια στις 23/12 και μου ήρθε σήμερα. Το θέμα είναι ότι τα παρήγγειλα σε νούμερο 5 και μου τα έστειλαν σε νούμερο 3. Η παραγγελία μου ήταν στο σωστό νούμερο, το τσέκαρα. Στο site λέει πως οι επιστροφές πρέπει να γίνουν μέσα σε 15 μέρες και πως οι αγορές που έγιναν μετά τις 25 Νοέμβρη 2014, μπορούν να επιστραφούν μόνο μέχρι τις 11 Ιανουαρίου. Τους έστειλα mail, αλλά είπαν πως θα μου απαντήσουν μέσα σε 1-5 μέρες, μπορεί και περισσότερο. Το περιθώριο για την επιστροφή αρχίζει να μετράει απ' την ημέρα παραλαβής; Και μετά αυτοί βλέπουν την ημερομηνία επιστροφής; Πως θα γίνει να προλάβω να τα στείλω πίσω, ρε παιδιά, και να μη χρεωθώ τίποτα παραπάνω; Παίζει να χάσω και τα λεφτά και τα παπούτσια;

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!


Α, ξέχασα και κάτι άλλο. Ήταν από τα τελευταία κομμάτια και δεν υπάρχει πλέον στο site. Δεν παίζει να τα πάρω, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ απο Firefox την έκανα.

Εγώ την μια απο τις 2 θέλω να την κρατήσω, όμως

 

Η παραγγελία φαίνεται στο ιστορικό των παραγγελιών στην σελίδα του SD; Αν όχι, πρέπει να ακυρωθούν στο paypal οι δυο συναλλαγές σου και να την ξανακάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω κανει μια παραγγελια στις 20/12 αλλα δεν εχει φανει κατι ακομα.Ειμαι βεβαια επαρχια αρα καταλαβαινω τυχον καθυστερησεις.Στο site του sportsdirect γραφει ακομη awaiting courier pickup και στο site της dhl den υπαρχει επιπλεον ενημερωση απο τοτε που εσταλη απο αγγλια (leeds). Μηπως να ανησυχώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω κανει μια παραγγελια στις 20/12 αλλα δεν εχει φανει κατι ακομα.Ειμαι βεβαια επαρχια αρα καταλαβαινω τυχον καθυστερησεις.Στο site του sportsdirect γραφει ακομη awaiting courier pickup και στο site της dhl den υπαρχει επιπλεον ενημερωση απο τοτε που εσταλη απο αγγλια (leeds). Μηπως να ανησυχώ;

 

 

Λογικα δεν το εχει παρει ακομα η DHL, και ειναι στην αποθηκη του Sportsdirect.

 

 

 

--> Γνωριζει καποιος σε περιπτωση που εξαντληθει καποιο προιον που εχεις βαλει ηδη σε καλαθι, και το εχεις πληρωσει με paypal, τι γινεται? Σου στελνουν τα υπολοιπα και δεσμευουν το αντιστοιχο ποσο? η θα ακυρωουν ολη την παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

--> Γνωριζει καποιος σε περιπτωση που εξαντληθει καποιο προιον που εχεις βαλει ηδη σε καλαθι, και το εχεις πληρωσει με paypal, τι γινεται? Σου στελνουν τα υπολοιπα και δεσμευουν το αντιστοιχο ποσο? η θα ακυρωουν ολη την παραγγελια?

 

Δεσμεύουν το ποσό της παραγγελίας μείον τα out of stock και σε ενημερώνουν με mail. Τουλάχιστον αυτό συνέβη σε εμένα μια φορά που έτυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεσμεύουν το ποσό της παραγγελίας μείον τα out of stock και σε ενημερώνουν με mail. Τουλάχιστον αυτό συνέβη σε εμένα μια φορά που έτυχε.

ok, γιατι απο οτι βλεπω ενα προιον που παραγγειλα παει για out of stock, και ηθελα να δω τι γινεται σε αυτην την περιπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έβαλα και εγώ εχθές την πρώτη μου παραγγελία, θα ήθελα να ρωτήσω σε περίπτωση λάθους μεγέθους επιλογής παπούτσι από την πλευρά μου, τι δυνατότητα επιστροφής και αλλαγής υπάρχει;

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος γνώμη για αυτό παιδιά αν μπορεί στο θέμα νούμερο για να προλάβω με τον κωδικό έκπτωσης?

 

είμαι 1.80-80kg.

 

http://www.sportsdirect.com/kangol-toggle-lined-knit-cardigan-mens-552215?colcode=55221526

Φιλε μου το εχω σε medium,μου ειναι τεραστιο,πραγματικα τερας ειναι.Αν το θες στειλε pm ,και τα βρισκουμε στα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τοsite που βγάζει μετά απο την παραγγελία https://greatbritishdiscounts.co.ukγια να γραφτείς και να πάρεις πίσω 10 λίρες το ξέρετε? έχει γραφτεί κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θέλω να αγοράσω κάτι παπούτσια για τρέξιμο puma αλλά δεν έξω ξαναφορέσει τι νούμερο να πάρω σε casual παπουτσια φοράω 9 uk αλλά έχω και κάτι αθλητικα asics για τρέξιμο που ειναι 9,5uk ενώ άλλα asics που φοράω καθημερινά όπως και τα onitsuka tiger είναι 9 uk στα puma τι να πάρω γιατί βλέπω να είναι κάπως διαφορετικά τα νούμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...