Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 αν το θες για αθλητισμο η καποια αθλητικη δραστηριοτητα μπορεις να βρεις καλυτερα στα ιδια λεφτα

ιδιαιτερα το ναικ οχι,δηλαδη αν θες μονο απο αυτα τα δυο το αντιτας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 αν το θες για αθλητισμο η καποια αθλητικη δραστηριοτητα μπορεις να βρεις καλυτερα στα ιδια λεφτα

ιδιαιτερα το ναικ οχι,δηλαδη αν θες μονο απο αυτα τα δυο το αντιτας

 

αν θες μπορείς να μου προτείνεις κάποιο άλλο ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία θέλω βοίθεια παρήγγειλα από το sports direct τρίτη φορά είναι αυτή και πήγα μαζί με ένα φίλο την παρασκευή 16/1/2015 την δευτέρα τα παρέλαβε το courier και από τον αριθμό φοτρωτικής που μου δίνει πατάω και με βγάζει στο dhc.co.uk και μου βγάζει αυτό το μνμ 

 

Some of your queries resulted in an error
  • 9525224284 (Not found): No result found for your DHL query. Please try again

και αυτό το βγάζει από την δευτέρα τοις άλλες φορές που είχα παραγγείλει δεν είχε τέτοια προβλήματα το έχει πάθει αυτό κανείς ;; θα αργήσουν να έρθουν τα πράγματα;;; έχω άνχος γιατί έχω και του φίλου τα πράγματα μέσα 

όταν παράγγελνα τα πράγματα να έρθουν Πάτρα έκαναν περίπου 10-11 εργάσημες από την μέρα παγαγγελίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου έγω πλήρωσα 10 € μεταφορικά αλλά η παραγγελεία μου ήταν κάτω από 100 λίρες νομίζω πάνω απο 100 δεν έχει τοις άλλες φωρές που ξανα πήρα δεν είχα πληρώσει μεταφορικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rarosfp αν μπορείς βάλε κάποια σημεία στίξης στο παραπάνω κειμενάκι.

Αν κατάλαβα ακριβώς δεν σου εμφανίζεται το tracking number.Μπορεί να σου χουν δώσει λάθος από το sportsdirect.Ίσως πρέπει να τους στείλεις ένα mail για να σου στείλουν το σωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πρέπει να είναι λάθος το tracking number.Θα στείλω mail, και θα σας πω τι έγινε.αν τυχόν το πάθει και κανείς άλλος αυτό για να ξέρετε


Μάλιστα που απάντησαν στο mail,Αλλά δεν μου απάντησαν στο θέμα μου : :-(  :-(  :-(

 

Thank you for your email.

We will endeavour to respond to your query at the earliest opportunity, normally within 1-5 working days.
During busy periods this may be longer, should you need to follow up on this case please quote the reference below:
 

και μου έδωσαν ένα κωδικό   :wacko:

έχω μπερδευτεί πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γίνεται μπορεί να συμβαινει μονο σε εμένα...Συνοπτικα απο Αγγλία,πήγε Ουγγαρία, απο εκεί Ελσίνκι, απο ελσινκι έφτασε Ελλάδα(κεντρο διαλογής) και τώρα μου δειχνει οτι είναι Βέλγιο (κεντρο διαλογής)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γίνεται μπορεί να συμβαινει μονο σε εμένα...Συνοπτικα απο Αγγλία,πήγε Ουγγαρία, απο εκεί Ελσίνκι, απο ελσινκι έφτασε Ελλάδα(κεντρο διαλογής) και τώρα μου δειχνει οτι είναι Βέλγιο (κεντρο διαλογής)...

Ή μας δουλεύεις ή κάποιος σε τρολλάρει ή αύριο παραλαμβάνεις :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα στην DHL και ρωτησα για την παραγγελεία, και μου είπαν πως πρέπει να ξέρω το tracking number για την παραγγελέια.Μήπως ξέρει κανεις τι γίνεται με άλλον tracking number; Μπορεί να ερθούν κανονικά στην ώρα τους αλπά εγώ δεν μπορώ να δω την διαδρομή;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις facebook στείλτους εκεί μήνυμα.Θα απαντήσουν σχετικά γρήγορα.

Το customer support τους μέσω e-mail είναι για τα σκουπίδια.

Λογικά έχεις πάρει λάθος τράκινγκ και το δέμα σου έχει φύγει μέρες τώρα.Άρα σύντομα θα παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...