Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τα ισοθερμικά δεν γνωρίζω να σου πω αλλά τα μεταφορικά είναι 7 ευρώ . Που πήρα πρόσφατα επειδη το συνολικό ποσό είναι <100 ευρώ , τέλος έρχονται συνήθως με μεταφορική speedex

Να σαι καλα για την απαντηση,τελευταια φορα ειχα παραγγείλει οταν ηταν 1€ (πριν 1-2 μηνες αν δεν κανω λαθος,καλη φαση)

Αν ξερει καποιος για τα ισοθερμικα θα το εκτιμουσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξερει καποιος για τα ισοθερμικα θα το εκτιμουσα :)

 

Ισοθερμικα εχω πάρει δυο μπλουζακια και μια φορμα τα χω κοντα στον χρονο. Αυτες τις μερες που χει λιγο κρυο τα φοραω ολη μερα. Για τα χρηματα που τα αγορασα ειμαι υπερ ευχαριστημενος, και τα προτεινω χωρις επιφυλαξη Προσφατα μου φερανε δωρο ενα ισοθερμικο της HELLY HANSEN ακομα δεν το φορεσει για να συγκρινω

 

 

Επίσης τα χουν παρει και πολλοι απο την παρεα και δεν ακουστηκε καποιο παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφέρω ότι τα ταχυδρομικά έξοδα μου επιστράφησαν από το paypal μέσα σε τρεις μέρες από την στιγμή που κατέθεσα τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

 

Τα λεφτά μπαίνουν στο paypal balance και όχι  απευθείας στην κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφέρω ότι τα ταχυδρομικά έξοδα μου επιστράφησαν από το paypal μέσα σε τρεις μέρες από την στιγμή που κατέθεσα τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

 

Τα λεφτά μπαίνουν στο paypal balance και όχι  απευθείας στην κάρτα.

 

Θα χρησιμεύσουν για επόμενη αγορά. Εμένα μου απάντησαν μετά από 1 εργάσιμη ο,τι το αίτημα μου έγινε δεκτό και θα μου επιστραφούν τα χρήματα. Ταχύτατοι θα έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο κερδισμένο σε αυτήν την ιστορία είναι το sports direct, που με αυτήν την ιστορία με την επιστροφή των μεταφορικών θα μας μαδήσει κι άλλο.

 

Εμένα μου απάντησαν για την επιστροφή των χρημάτων, δυο ώρες περίπου μετά την κατάθεση των δικαιολογητικών. Τα λεφτά όμως μπήκαν μετά από τρεις ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, παρήγγειλε ο αδερφός μου ένα ζευγάρι παπούτσια από το εν λόγω site. Το αριστερό είναι με κορδόνια, το δεξί χωρίς (παντοφλέ)... Έχει γίνει δλδ δικό τους λάθος... Η αγορά έχει γίνει με πιστωτική...

Μπορεί να τα επιστρέψει δωρεάν ή πρεπει να πληρώσει τα μεταφορικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον είναι δικό τους λάθος, επικοινωνείτε πρώτα μαζί τους και τους εξηγείτε ώστε να σας προτείνουν αυτοί τη λύση.

 

Αν το πακέτο δεν είναι ογκώδες, πολύ πιθανόν να σας πουν να το στείλετε πίσω με ΕΛΤΑ και να σας κάνουν refund τα συνολικά έξοδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τα ξημερωματα στις 2:15 εφτασε Αθηνα....11:25 η αποστολη ειναι προς παραδοση με τον delivery boy που λεει και ο φιλος μας απο πανω, υπαρχει περιπτωση να ερθουν σημερα ή απο δευτερα τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικά θα σου έρθουν σήμερα εκτός αν δεν προλάβει ο διανομέας.

 

παρέλαβα http://www.sportsdirect.com/karrimor-running-jacket-ladies--456375?colcode=45637506

σε fluo pink και είναι πιο σκούρο απο τη φωτό αλλά και πιο έντονο, σχεδόν φωσφοριζέ.

fyi για τα κορίτσια του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τα ξημερωματα στις 2:15 εφτασε Αθηνα....11:25 η αποστολη ειναι προς παραδοση με τον delivery boy που λεει και ο φιλος μας απο πανω, υπαρχει περιπτωση να ερθουν σημερα ή απο δευτερα τωρα?

δευτερα...

μιλησα με dhl και μου ειπαν οτι θα το φερουν απο την speedex!!!

και το κακο ειναι οτι δευτερα πηγαινω πιο πρωι στη δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...