Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρασκευή μεσημέρι εγκρίθηκε το αίτημα μου για επιστροφή μεταφορικών απο PayPal σε αίτημα που κατέθεσα την Τρίτη το βραδυ

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Ενδιαφέρεται κανεις για τα παρακάτω μποτάκια; Δυστυχώς μου ειναι μεγάλα. Το νούμερο που πήρα ειναι το 8 (42)

 

http://www.sportsdirect.com/nevica-rookies-boots-mens-143388?colcode=14338805

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω στην τελευταια μου παραγγελια ξεχασαν να βαλουν 1 ζευγαρι παπουτσια. στην αποδειξη ειναι κανονικα περασμενα και χρεωμενα. εστειλα μηνυμα στο fb και στο site τους αλλα ακομη δεν εχουν απαντησει... θελω αμεσα refund! τι να κανω? να πατησω dispute στο paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαββατοκυριακο σταματανε οι μεταφορικες γιατι απο την παρασκευη ειναι στην ουγγαρια και εχει κολλησει εκει το δεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα 12/1 και σκέφτομαι να γυρίσω κάποια πράγματα που δεν μου κάνουν. Αν το δέμα για να φτάσει ξεπεράσει το σύνολο των 14 ημερών από την παραλαβή θα υπάρχει θέμα να μην δεχτούν την επιστροφή χρημάτων? Καν αν γίνει αυτό με το δέμα τι γίνεται μετά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 8 ημέρες από την ημερομηνία της αποστολής των επιστρεφόμενων προϊόντων, μπήκαν τα χρήματα που κόστισαν τα συγκεκριμένα είδη, στην κάρτα μου όπως και ζήτησα.

 

Τελικά η διαδικασία δεν ήταν τόσο βουνό, όσο μου φαινόταν στην αρχή και άξιζε τον κόπο!

 

Δηλώνω πολύ ευχαριστημένος αφού μου επιστράφησαν από το paypal και τα ταχυδρομικά έξοδα και δεν έχασα ούτε ευρώ από αυτήν την ιστορία.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να χτυπησω αυτο το backpack για μικρες ή εξορμησεις...

 

μερικοι λενε στα σχολια οτι τους βολεψε και ως χειραποσκευη στο αεροπλανο

 

Γενικα σε φαινεται vfm;

 

http://www.sportsdirect.com/karrimor-skido-65-rucksack-793014?colcode=79301490

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω στην τελευταια μου παραγγελια ξεχασαν να βαλουν 1 ζευγαρι παπουτσια. στην αποδειξη ειναι κανονικα περασμενα και χρεωμενα. εστειλα μηνυμα στο fb και στο site τους αλλα ακομη δεν εχουν απαντησει... θελω αμεσα refund! τι να κανω? να πατησω dispute στο paypal?

μια βοηθεια?? ακομη δεν μου εχουν απαντησει..... εχω κανει τοσες παραγγελιες και πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλες μήνυμα στο facebook?Αν δεν απάντησαν κάνε dispute και ανέφερε ότι σου λείπει το τάδε αντικείμενο.

Λογικά θα σου κάνουν refund χωρίς πολλά πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτάσαμε στο σημείο του claim ακόμα.Στο dispute απλά θα φιλοτιμηθούν να απαντήσουν οι του sportsdirect.

Στην χειρότερη μπορεί να αποδειχθεί από το βάρος του πακέτου ότι έλειπαν τα παπούτσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια βοηθεια?? ακομη δεν μου εχουν απαντησει..... εχω κανει τοσες παραγγελιες και πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο...

Τσεκαρες στην τραπεζα να δεις αν οντως στο χρεωσαν; Ισως να το εβαλαν κατα λαθος στην αποδειξη και να μην στο εχουν χρεωσει.

 

Εγω θα ελεγα να περιμενεις λιγο ακομα απαντηση γιατι γενικα αργουν.

Εξαλλου για dispute στο paypal εχεις περιθωριο 45 μερες αν δεν κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...