Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, pantelikas είπε

Υπομονή, έτσι πάει. Σκέψου ότι με τα δωρεάν μεταφορικά παρήγγειλε κάθε πικραμένος σε όλη την Ευρώπη

Να ζησουν οι πικραμενοι.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εφτασαν απο 27 που τα εστειλαν απο Αγγλια. Πολυ γρηγορα μπραβο. Επειδη εχει αρκετο χιονι εδω θα τα φερουν απο βδομαδα. Γλιτωσα 75 ευρω απο 2 ζευγαρια παπουτσια απο το να τα επερνα απο Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 λεπτά πριν, gpapadakis είπε

Ναι και εμενα σημερα ηρθαν απο την παραγγελια 25 δεκεμβριου. Γρηγορη παραδοση, ειδικα αν σκεφτουμε οτι μεσολαβουν αργιες.

ποτε σου εγραφε αναμενομενη ημερομηνια παραδοσης στη DHL? Εμενα παραγγελια απο της 25 βραδυ γραφει για 11/1 επαρχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους είχαν Cancellation σε κάποιο είδος της παραγγελίας. Το παράδειγμα αφορά αγορά με Revolut καρτα συνδεδεμένη στον paypal λογαριασμό.

Αρχική χρέωση Paypal 54,50 λίρες - > χρέωση Revolut 54,50 λίρες 

Μετα την ακύρωση του προιόντος που κόστιζε 5 λίρες

Paypal 49,50 λίρες - > Χρέωση Revolut 54,50 λίρες και απο πάνω το μετατρέπει σε Ευρώ 54,50 ευρώ που αντιστοιχουν στις 49.50 λίρες και όχι στις 54,50λίρες.

Αρα ειμαστε σωστά .Τσεκάρετε το .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, nas91 είπε

Παρηγγειλα βραδυ στις 31-12-18 και το μονο που μου εχει ερθει(στις 1-1-19) ειναι ενα mail που με ευχαριστει για την αγορα,αλλα μου λεει πως αυτο δεν ειναι η τελικη επιβεβαιωση της παραγγελιας.Μεχρι σημερα δεν εχω λαβει αλλο mail.Εσεις εχετε καποιο νεοτερο?

Και εμενα... θελει υπομονη λιγο!

Η Χριστουγεννιάτικη που έκανα είναι ήδη Βουδαπέστη (αν και λίγο κουτσουρεμενη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα ειδα ότι είναι κ το δικό μου..οσοι μένουν Αθήνα οι περισσότεροι θα έλαβαν οι υπόλοιποι που είμαστε επαρχία απο Δευτέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μία παραγγελία την πρωτοχρονιά. Σήμερα μου ήρθε το εξής μήνυμα. "Το DHL EXPRESS από sportsdirect είναι προγραμματισμένο για παράδοση 16/1, με την επιφύλαξη του εκτελωνισμού, εφόσον εφαρμόζεται. Απαιτείται υπογραφή. Διαχειριστείτε την παράδοση στο (μου δίνει ένα λινκ)".

Επειδή παραγγέλνω πρώτη φορά, αυτά περί εκτελωνισμού δεν τα δίνω σημασία έτσι; Επίσης, όταν λέει απαιτείται υπογραφή τι εννοεί; Κατά την παράδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα τις 2 παρακάτω παπουτσαρες από SD. Αρκετά γρήγορα ήρθαν ήταν από Πέμπτη εδώ αλλά λόγω χιονιού ήρθαν σήμερα. Χωρίς τελωνείο χωρίς τίποτα. 67 ευρω ενώ έχουν 136 από Ελλάδα. Γενικά πάρα πολύ ευχαριστημένος νούμερο 42 και τα 2 μου έκατσαν τέλεια. 

 

 

Screenshot_20190107-154349_Skroutz.png

Screenshot_20190107-154412_Skroutz.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Arkin είπε

Παρέλαβα σήμερα τις 2 παρακάτω παπουτσαρες από SD. Αρκετά γρήγορα ήρθαν ήταν από Πέμπτη εδώ αλλά λόγω χιονιού ήρθαν σήμερα. Χωρίς τελωνείο χωρίς τίποτα. 67 ευρω ενώ έχουν 136 από Ελλάδα. Γενικά πάρα πολύ ευχαριστημένος νούμερο 42 και τα 2 μου έκατσαν τέλεια. 

Screenshot_20190107-154349_Skroutz.png

Screenshot_20190107-154412_Skroutz.png

Ειναι καλα καλα ή ψευτομουφα? Αν ειναι να τα παρω και εγω απο SD τωρα που ειναι σε έκπτωση αλλιως ελεγα να παρω αυτα εδω που τα εχω ηδη σε μπλε https://www.cosmossport.gr/el/product/adidas-performance-alphabounce-beyond-men-s-shoes/aq0573/?code=900001230033898 τωρα που ειναι σε προσφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mosxotrelos είπε

Ειναι καλα καλα ή ψευτομουφα? Αν ειναι να τα παρω και εγω απο SD τωρα που ειναι σε έκπτωση αλλιως ελεγα να παρω αυτα εδω που τα εχω ηδη σε μπλε https://www.cosmossport.gr/el/product/adidas-performance-alphabounce-beyond-men-s-shoes/aq0573/?code=900001230033898 τωρα που ειναι σε προσφορά 

Για μένα που πάντα επερνα παπούτσια 120 130 ευρώ μπορώ να πω ότι με εξέπληξαν ευχάριστα. Παρα πολυ ελαφριά και αναπαυτικά όσο δεν πάει. Το πόδι μέσα περνει αέρα και είναι και πολύ όμορφα στο μάτι. Σε λίγες μέρες θα γράψω πιο αναλυτικά να τα δουλέψω λίγο. Στην τιμή τους είναι τσάμπα πιστεύω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...