Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 5/1/2019 στις 3:01 ΠΜ, gregdel είπε

 

Η Χριστουγεννιάτικη που έκανα είναι ήδη Βουδαπέστη (αν και λίγο κουτσουρεμενη)

Και εμενα Βουδαπεστη ειναι.Ποτε ειναι η εκτιμομενη ημερομηνια παραδοσης?15/1 λεει εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αρχική αναμενόμενη παράδοση 11/1 επαρχία, τα παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι.

Επίσης η ποιότητα ειδικά στα παπούτσια είναι μακράν μπροστά από φτηνά σκρουτζομάγαζα που έχουν καλές τιμές, αλλά η ποιότητα είναι αστεία. Να εισαι σίγουρος ότι πρόκειται για αυθεντικά πράγματα όταν παίρνεις από το sportsdirect.

Επεξ/σία από Everest
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες ασχετο τελειως με το θεμα μας (σρυ κιολας) αλλα τι γνωμη εχετε για αυτη τη ζακετα?https://www.heavenofbrands.com/gr/catalog/product/view/id/387244/s/666965/... εχει παρει κανεις ρουχα απο αυτο το σαιτ να πει αποψη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ηρθαν κ εμενα σημερα τα ρουχα με αγορα 25/12 (επαρχια)για αλλη μια φορα τελεια ρουχα σε τελεια τιμη!περιμενω και την επομενη αγορα μου 1/1 η οποια τωρα ειναι αυστρια λογικα σε 2-3 μερες θα τα εχω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, exitpc είπε

Και εμενα Βουδαπεστη ειναι.Ποτε ειναι η εκτιμομενη ημερομηνια παραδοσης?15/1 λεει εμενα

Η συγκεκριμένη της 25/12 έφυγε 31/12,  ήταν Βουδαπέστη όπως σου είπα, τώρα είναι Αθήνα, παράδοση λέει 11/1, αλλά πιστεύω ότι αύριο θα είναι εδώ.

Η 2η της 31/12 έφυγε 6/1 και είναι UK ή στο δρόμο για Βουδαπέστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρραγελια 31/12,και προχθες ηρθε mail που λεει παραδοσησ τις 17/1.Μου φαινεται αρκετος καιρος,αλλα ισως ερθει και νωριτερα.

Οπως και να εχει,μονο που γλυτωσαμε 30 ευρω μεταφορικα(τοσα εβγαιναν τα δικα μου),καλα ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MrPanozzz είπε

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω αν έχει κάνει κάποιος διαδικασία αλλαγής από sports direct και πόσο του κόστισαν μεταφορικά κλπ.

Με PayPal πλήρωσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, john_shadow είπε

Με PayPal πλήρωσες;

Γνωρίζω για την υπηρεσία κάλυψης εξόδων επιστροφής αλλά δυστυχώς όχι. Εκτός αυτού πόσο να κοστίσει περίπου η επιστροφή για ένα ζευγάρι σανδάλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό δεν το ξέρω, δες τον τιμοκατάλογο των ελτα μήπως και βγάλεις άκρη, αλλιώς πήγαινε από εκεί να το ζυγίσουν και να σου πουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, john_shadow είπε

Με PayPal πλήρωσες;

Εγω πληρωσα με paypal,αλλα επειδη πηρα πολλα πραγματα,και καποιες εταιριες εξ'αυτων για πρωτη φορα και δεν ηξερα τη γραμμη τους,σε περιπτωση που δεν ειναι ενταξει τα νουμερα,μπορω να ενεργοποιησω την υπηρεσια δωρεαν μεταφορικων απο το paypal και να τα στειλω πισω για αλλαγη?

Θα τα πληρωσω,και με την αποδειξη θα ζητησω refund?

Ξερω οτι συμπληρωνω το χαρτι του sportsdirect,και αν δεν εχουν διαθεσιμα νουμερα,σου κανουν και αυτοι refund το ποσο του προιοντος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, Dynamics είπε

νομιζω οτι συστημενο δεμα για εξωτερικο ειναι περιπου στα 12 ευρω...αν θυμαμαι καλα

Πριν αρκετους μηνες είχα πληρώσει 13,7 7-8 ευρω. Τα Χριστούγεννα πλήρωσα 16,5. (ολα συστημενα)

Δεν ξερω αν άλλαξε κάτι και μου χρεώσαν τόσο πολλα.

Και στις 2 περιπτώσεις ήταν κουτί παπούτσια... την 2η φορά ήταν σίγουρα πάνω από κιλο και ίσως χρέωσαν 2 κιλά. Την 1η φορά δε θυμαμαι το βαρος

17 ώρες πριν, nas91 είπε

Εγω πληρωσα με paypal,αλλα επειδη πηρα πολλα πραγματα,και καποιες εταιριες εξ'αυτων για πρωτη φορα και δεν ηξερα τη γραμμη τους,σε περιπτωση που δεν ειναι ενταξει τα νουμερα,μπορω να ενεργοποιησω την υπηρεσια δωρεαν μεταφορικων απο το paypal και να τα στειλω πισω για αλλαγη?

Θα τα πληρωσω,και με την αποδειξη θα ζητησω refund?

Ξερω οτι συμπληρωνω το χαρτι του sportsdirect,και αν δεν εχουν διαθεσιμα νουμερα,σου κανουν και αυτοι refund το ποσο του προιοντος..

ναι οπως τα λες. δεν ξερω αν θα σου στειλουν αλλαγή. όποτε το προσπάθησα μου έκαναν refund

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...