Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά... Μια χαζή ερώτηση. Δεν τίθεται θέμα αυθεντικότητας ε; Αγόρασα μια ζακέτα και περίμενα το Nike να είναι με ραφή αλλά τελικά είναι σαν αυτοκόλλητο...

 

Σκέψου πως υπάρχει ένας τεράστιος όμιλος ο οποίος έχει εκατοντάδες υποκαταστήματα και εμπορεύεται επώνυμα ρούχα. Μάλλον είναι πολύ δύσκολο να υπάρχει θέμα αυθεντικότητας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα σας,

εκανα κι εγω μια παραγελεια απο το sportsdirect και τα μισα νουμερα ειναι πολυ μεγαλα...

Θελω να τα κανω επιστροφη απο Καβαλα και δεν εχω ιδεα να τα στειλω με dhl η ταχυδρομικη και ποσο θα μου στοιχησει? ζυγιζουν περιπου 4.5 κιλα..

Τα φωτα σας παρακαλω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έψαχνες ελάχιστες σελίδες πριν θα σου είχαν λυθεί όλες σου οι απορίες.

Οταν λες ελαχιστες φιλε? γιατι κοιταξα στα γρηγορα τουλαχιστον 10 και δεν εβγαλα ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα λογικά θα τα στιλουν σε οσες μέρες είναι οι προβλεπομενες. Απο εχθες το μεσημέρι η παραγγελία και ακόμα awaiting for pickup λέει. Στην καλύτερη να έρθουν την παρασκευη

 

EDIT: Πιο γρηγορα εκανε να ερθει το πακετο παρα ο tracking number. Ηρθε το μεσημερι το πακετο και 1.30 ωρα μετα μου ηρθε email με tracking number. Τριτη μεσημερι εγινε η παραγγελια και ηρθαν 2 μερες μετα. Βεβαια δεν το εχω στα χερια μου μιας και εγινε ενα μικρο μπλεξιμο

 

edit2: Πετυχα και νουμερα, ολα κομπλε. Ηταν πιο πολυ δοκιμαστικη παραγγελια για να δω την ποιοτητα και τα νουμερα. Πηρα 2 μπλουζες pierre cardin και 1 πουκαμισο. Συνολο 30 ευρω μαζι με το μεριδιο μου απο τα μεταφορικα. Το πουκαμισο το πηρα σε small, στα μανικια ειναι ακριβως αλλα πρεπει να παω σε medium σε επομενη αγορα. Οι δυο μπλουζες σε small στα μανικια καθονται καλα. Στην μεση εχω ενα θεμα αλλα ελπιζω να μπουν στο πλυσιμο. Γενικα τα πετυχαμε τα νουμερα, δεν υπηρχαν μεγαλες διαφορες για να "ακυρωθουν" οι αγορες μας. Η κουπα τα σπαει, απορω τι θα πινω εκει

Επεξ/σία από gavros10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ σήμερα 2 ζευγάρια παπούτσια. Την προηγούμενη φορά είχαν κάνει 1.5!!! μέρα. Άντε να δούμε πόσο θα κάνουν τώρα. Μέχρι τετάρτη θα ήταν πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά!

 

Είδα ότι γι'αυτή τη βδομάδα (αγορές μέχρι 9/2) έχει κάποιες προσφορές σε βαλίτσες Dunlop , T- Shirt Slazenger με 1.55 ευρώ το 1 και σε κάτι ρούχα ομάδων.

 

Ρίξτε μια ματιά μήπως σας ενδιαφέρει κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται αρκετα καλο το site πήρα και εγω για εναν φίλο σήμερα 2 ζευγάρια παπούτσια , για να μην ψάχνω 97 σελίδες :P που φαντάζομαι εχει απαντηθεί συνήθως ποσο καιρό κανουν να έρθουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται αρκετα καλο το site πήρα και εγω για εναν φίλο σήμερα 2 ζευγάρια παπούτσια , για να μην ψάχνω 97 σελίδες :P που φαντάζομαι εχει απαντηθεί συνήθως ποσο καιρό κανουν να έρθουν ?

Λίγες σειρές πιο πάνω ,,, ~2 μέρες (εργάσιμες) 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο εκανα την παραγελλία οποτε μεχρι παρασκευή ισως να εχει έρθει , ευχαριστώ πολύ :)

ανετα , πεμπτη πριν το μεσημερι θα ειναι σπιτι σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεταρτη μεσημερι θα παραδοθει απο DHL. Εκτος και αν ειχαν τοσες παραγγελιες το σκ που θα τα στειλουν αυριο. Απλα σηκωσε το τηλεφωνο, οχι σαν και εμενα που ετρεχα μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...