Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα κουπόνια έρχονται μετα απο κάθε αγορά ; και αν ναι που ; σε email ; 

 

γιατι μου φέρνει συνέχεια προσφορές και εκπτώσεις αλλά κουπόνι δεν έχω παρατηρήσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εχουν παρει Pierre cardin προτεινουν να παρουμε ενα νουμερο μικροτερο. Και εδω αλλα και στα σχολια στο site αυτο καταλαβαινω. Τις περισσοτερες περιπτωσεις φοραω medium. Να προχωρησω σε small?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορεσεις να δωσεις λεπτομερειες για βαρος/ογκο-μεταφορικα...θα σου ημουν ευγνωμων.Πατρα και εγω και στις επομενες ημερες θα κανω και εγω την πρωτη μου παραγγελια!!!

21 κιλα ηταν το βαρος περιπου και τα μεταφορικα κλασικα 14.99 ευρω. Ολα οκ με τα ρουχα αλλα εχω μερικα που πρεπει να τα κανω επιστροφη. Μηπως ξερει κανεις που εχει ξανακανει πως ακριβως να τα στειλω και που να τα βαλω μην παθουν τιποτα? (η κουτα ηταν τεραστια και την εχω πεταξει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν τα μεγεθη των Tapout ειναι τα Normal? γιατι μου ειπαν οτι το "Small" το δικο μας,είναι σαν Medium δικο τους..

τα tapout είναι σχετικά κοντά στο μήκος και είναι λίγο φαρδιά στην πλάτη!(είναι ρούχα για τούμπανους :P)

εγώ παίρνω 1 νούμερο μικρότερο απο αυτό που φοράω κανονικά αλλά είναι ανάλογα και το σωματότυπο του καθένα,εγώ είμαι πολύ λεπτός και ψηλός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειγον θελω να παραγγειλω http://www.sportsdirect.com/source-lab-arsenal-track-jacket-mens-374233 αυτη την ζακετα...γνωριζετε αν ειναι κατι ιδιαιτερο για τις ζακετες ομαδων σχετικα με τις αλλες...παντα επαιρνα στα αλλα ενα νουμερο μικροτερο...Ελλαδα φοραω Μ απλα δεν ξερω αν εκει πρεπει να παρω με σιγουρια S...1.82 υψος 78 κιλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειγον θελω να παραγγειλω http://www.sportsdirect.com/source-lab-arsenal-track-jacket-mens-374233 αυτη την ζακετα...γνωριζετε αν ειναι κατι ιδιαιτερο για τις ζακετες ομαδων σχετικα με τις αλλες...παντα επαιρνα στα αλλα ενα νουμερο μικροτερο...Ελλαδα φοραω Μ απλα δεν ξερω αν εκει πρεπει να παρω με σιγουρια S...1.82 υψος 78 κιλα...

 

 

Εγώ είμαι 1.82 και 72 κιλά και πήρα το medium. Μου κάθισε πολύ καλά μπορώ να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά... Μια χαζή ερώτηση. Δεν τίθεται θέμα αυθεντικότητας ε; Αγόρασα μια ζακέτα και περίμενα το Nike να είναι με ραφή αλλά τελικά είναι σαν αυτοκόλλητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...