Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

to everlast το φουτεράκι στις 12 λίρες για 1.76 74 κιλά και με πλάτη να το τσιμπήσω medium ή large; ιδού η απορία.. τα φουτεράκια μου γενικά είναι medium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to everlast το φουτεράκι στις 12 λίρες για 1.76 74 κιλά και με πλάτη να το τσιμπήσω medium ή large; ιδού η απορία.. τα φουτεράκια μου γενικά είναι medium

Πόση πλάτη; εγώ είμαι 1-2 πόντους ψηλότερος και 1-2 κιλά περισσότερα και όλα μου τα φούτερ everlast είναι small. Σίγουρα όχι large λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόση πλάτη; εγώ είμαι 1-2 πόντους ψηλότερος και 1-2 κιλά περισσότερα και όλα μου τα φούτερ everlast είναι small. Σίγουρα όχι large λοιπόν.

ωραίος κατάλαβα είναι δηλαδή γενικότερα φαρδιά..Μην φανταστείς πλάτη ΕΛ.Βενιζέλος αλλά γυμνασμένος γενικότερα..Τα φουτερ τα παίρνω Medium ..

305 euro order --->14.99 euro shipping

Total 320

Ολες τις παραγγελίες τις φέρνει courrier ή πρέπει να πάς ταχυδρομείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσεκαρα το σιτε,μιας και αγγλικο καθαρα football based αλλα καποια πραγματα που εχει ειναι ξευτιλα οι τιμες (πχ μπλουζα γαυρου οfficial 5 ευρω και κατι τετοια τρελα..Θα υπαρχει στα υποψιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος κατάλαβα είναι δηλαδή γενικότερα φαρδιά..Μην φανταστείς πλάτη ΕΛ.Βενιζέλος αλλά γυμνασμένος γενικότερα..Τα φουτερ τα παίρνω Medium ..

Ολες τις παραγγελίες τις φέρνει courrier ή πρέπει να πάς ταχυδρομείο;

 

Δοκίμασε σε medium και βλέπεις. Γενικώς τα μποξερικά ρούχα είναι για ψιλονταβούρια. :P Οτιδήποτε βλέπεις στο site να κοιτάς και δίπλα μήπως έχει κάποιο σχόλιο για το μέγεθος.

 

Τα πράγματα έρχονται με DHL στις μεγάλες πόλεις και με κάποιο άλλο courier που συνεργάζεται με DHL για τις μικρότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα πράγματα έρχονται με DHL στις μεγάλες πόλεις και με κάποιο άλλο courier που συνεργάζεται με DHL για τις μικρότερες.

 

Ναι λογικα ετσι παει ...αλλα εχει υποκαταστημα η DHL στην Καβαλα... Και αν εχει δοθει σε καποιο αλλο κουριερ δε θα πρεπει να με ενημερωσουν ? Ειναι που δεν εχω ξαναπαραγγειλει και δεν ξερω ακριβως τα βηματα και τν διαδικασια για να φτασει στην πολη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν γνωρίζω κι εγώ τι γίνεται με την επαρχεία. Αν πάρεις ένα τηλ στη DHL 210 9890000 και δώσεις το tracking number θα σε διαφωτίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν γνωρίζω κι εγώ τι γίνεται με την επαρχεία. Αν πάρεις ένα τηλ στη DHL 210 9890000 και δώσεις το tracking number θα σε διαφωτίσουν.

ευχαριστω φιλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ψωνίσει κανένας από το http://www.usc.co.uk/; Είναι του ίδιου ομίλου απ' ο,τι διαβάζω και εστιάζει στο casual κομμάτι με μάρκες όπως gstar, diesel, replay, levis, wrangler κλπ.

 

 

Είμαι σε φάση αναζήτησης eshop από ελλάδα ή εξωτερικό με καλές τιμές σε επώνυμα jeans κυρίως. Όποιος ξέρει τίποτα ας ενημερώσει με pm γιατί θα είμαστε offtopic.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...