Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.sportsdirect.com/firetrap-haver-belt-mens-757338

http://www.sportsdirect.com/firetrap-gate-belt-mens-757336

http://www.sportsdirect.com/firetrap-rom-jeans-mens-644808

Αυτα με ενδιαφερουν πιο πολυ (μπορει στο jean να μην βρω νουμερο στο χρωμμα που θελω φοραω απο 34 μεχρι 38, αναλογως το jean)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω κανει μια παραγγελια στις 15 το μεσημερακι και βλεπω οτι ακομα το order status ειναι ready to dispatch απο τοτε. Δεν εχουν περασει ουτε 4 εργασιμες αλλα με αυτα που βλεπω εδω μηπως να τους στειλω κανενα mail? Με καρτα εγινε η πληρωμη.

 

Τελικα επρεπε να τους στειλω mail και σημερα μου ηρθε ο κωδικος και ελεγε οτι εφτασε σπιτι κιολας. Πηρα την DHL και ειναι Πατρα οντως. Αν δεν τους ειχα στειλει mail δεν νομιζω να ειχε γινει καποια κινηση για ενημερωση. Ολα καλα παντος αν και πιστευω οτι κοιμουνται λιγο (ελπιζω λογο φορτου εργασιας).

Σημερα η αυριο θα παραλαβω και θα πω εντιπωσεις.

Επεξ/σία από andreas2128
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει μια παραγγελια στις 15 το μεσημερακι και βλεπω οτι ακομα το order status ειναι ready to dispatch απο τοτε. Δεν εχουν περασει ουτε 4 εργασιμες αλλα με αυτα που βλεπω εδω μηπως να τους στειλω κανενα mail? Με καρτα εγινε η πληρωμη.

 

Τελικα επρεπε να τους στειλω mail και σημερα μου ηρθε ο κωδικος και ελεγε οτι εφτασε σπιτι κιολας. Πηρα την DHL και ειναι Πατρα οντως. Αν δεν τους ειχα στειλει mail δεν νομιζω να ειχε γινει καποια κινηση για ενημερωση. Ολα καλα παντος αν και πιστευω οτι κοιμουνται λιγο (ελπιζω λογο φορτου εργασιας).

Σημερα η αυριο θα παραλαβω και θα πω εντιπωσεις.

 

Αν μπορεσεις να δωσεις λεπτομερειες για βαρος/ογκο-μεταφορικα...θα σου ημουν ευγνωμων.Πατρα και εγω και στις επομενες ημερες θα κανω και εγω την πρωτη μου παραγγελια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας,

Μετά την πρώτη μου παραγγελία είμαι απόλυτα ευχαριστημένος απο το SportsDirect.com και την DHL ,αλλα δυσαρεστημένος με την Speedex που μου έφερε την παραγγελία.Η παραγγελία μου έκανε 3 εργασιμες για να φτάσει Μυτιλήνη το οποιο δεν μου εχει ξανατύχει,ήταν ταχύτατοι αλλα όπως συνήθως η Speedex επιβράδυνε την παραγγελία για 5 μέρες!!Τα παρήγγειλα 12/01/2014 απο το site και την επόμενη μέρα είχαν ήδη φύγει απο την Αγγλία και έφτασαν Αθήνα 15/01 και Μυτιλήνη(προορισμός) 16/01,ενω σπίτι μου έφτασαν χθές το απόγευμα!!!..Δεν γίνεται οι άνθρωποι να έστειλαν το πακέτο απο Αγγλία-Μυτιλήνη μέσα σε 4 μέρες και από το κέντρο της Speedex στο σπίτι μου σε 4 μέρες και ολα αυτα Χωρίς να με πάρουν τηλέφωνο.Τέλος,ενθαρρύνω πολλούς φίλους μου να αγοράσουν από το SportsDirect αλλα με προσοχή γιατι πάντα μπορούν δημιουργηθούν προβλήματα και κίνδυνοι.

Συνολική αξιολόγηση:Τέλειες τιμές-Απίστευτο γρήγορο shipping και πολύ καλή ποιότητα προιόντων!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει και τα everlast πολύ καλά ποιοτικά και τα boxerakia όπως είπα και σε προηγούμενο πόστ.. Κι εγώ θα παίξω νέα παραγγελία..

Φανέλες δεν βλέπω που τις έχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your order is waiting for courier pickup.

 

δηλαδη δεν ξεκινησε ακομα απο την τοποθεσια που εχουν συγκεντρωμενα τα προιοντα τους ?

Αν σου βγάζει δίπλα track my order, πάτα το και θα σε πάει στην ιστοσελίδα της DHL όπου εκεί θα καταλάβεις που είναι το δέμα.

 

Αν δεν το έχει βγάλει ακόμα απλά περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εβδομαδα θα κανω και εγω την πρωτη μου παραγγελια. Μηπως εχετε δει καμια σοβαρη καλη ζακετα που δεν εχω δει ακομα;
Να περιμενω και εγω το κουπονι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...