Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι λογικα ετσι παει ...αλλα εχει υποκαταστημα η DHL στην Καβαλα... Και αν εχει δοθει σε καποιο αλλο κουριερ δε θα πρεπει να με ενημερωσουν ? Ειναι που δεν εχω ξαναπαραγγειλει και δεν ξερω ακριβως τα βηματα και τν διαδικασια για να φτασει στην πολη μου

Απο την στιγμη που φτανουν αθηνα τα πραγματα θελουν ~μια μερα να πανε στην υπολοιπη Ελλαδα , τα εχουνε πει και ποιο πριν τα παιδια.

 

Έχει ψωνίσει κανένας από το http://www.usc.co.uk/; Είναι του ίδιου ομίλου απ' ο,τι διαβάζω και εστιάζει στο casual κομμάτι με μάρκες όπως gstar, diesel, replay, levis, wrangler κλπ.

 

 

Είμαι σε φάση αναζήτησης eshop από ελλάδα ή εξωτερικό με καλές τιμές σε επώνυμα jeans κυρίως. Όποιος ξέρει τίποτα ας ενημερώσει με pm γιατί θα είμαστε offtopic.

 

 

Ακομα και στα Sales οι μαρκες ειναι πανω κατω σε τιμη Ελλαδας απ'οτι βλεπω(πχ το ποιο φθηνο replay jean που ειδα σε προσφορα κιολας ειναι 56 λιρες , τα diesel ειναι απο 80 λιρες και πανω ...) , αυτο που ισως αλλαζει να ειναι η ποικιλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακομα και στα Sales οι μαρκες ειναι πανω κατω σε τιμη Ελλαδας απ'οτι βλεπω(πχ το ποιο φθηνο replay jean που ειδα σε προσφορα κιολας ειναι 56 λιρες , τα diesel ειναι απο 80 λιρες και πανω ...) , αυτο που ισως αλλαζει να ειναι η ποικιλια.

 

Ναι δεν έχει μεγάλες διαφορές στις τιμές όπως στο sportsdirect. Κάτι gstar κοιτούσα αλλά σε κάποια που είχε καλές τιμές δεν είχε νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια, θελω να επιστρεψω 2 ζευγαρια παπουτσια το 1 ειναι ελαττωματικό κ στο αλλο μου εστειλαν κ τα δυο παπουτσια για το δεξι ποδι, δεν εχω κρατησει κουτια θα υπαρξει προβλημα? μπορω να τα στειλω ως επιστολη με το ταχυδρομειο? σε τι ? σε σακουλα σε κουτι? δεν θα το περασουν στο ταχυδρομειο ως δεμα αρα επιπλεον κοστος? κ την αποδειξη απο τα ελτα πως τους την στελνω? ευχαριστω!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πρέπει να τους στείλεις email πιο πριν ή απλά στέλνεις τα πράγματα που δεν θες μαζί με το χαρτί που είχε μέσα; Αν έχει περάσει μια βδομάδα πειράζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω οταν η παραγγελία είναι σε Awaiting Courier Pickup  εμπειρικά για Αθήνα πόσες μέρες να τα περιμένω; ρωτάω γιατι δεν είμαι όλη μέρα σπίτι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω οταν η παραγγελία είναι σε Awaiting Courier Pickup  εμπειρικά για Αθήνα πόσες μέρες να τα περιμένω; ρωτάω γιατι δεν είμαι όλη μέρα σπίτι ..

Λογικά, την ίδια μέρα γιατί εγώ την άλλη μέρα στις 9.45 το πρωί τα είχα στο σπίτι μου στην Πάτρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είσαι σίγουρος; Σήμερα έβγαλε dispatch.Που σημαίνει ότι σήμερα έφυγε από Αγγλία.. Ποτέ θα προλάβει να φτάσει Αθήνα;

κι όμως έχεις δίκιο.. σήμερα είναι Αθήνα..οπότε λογικά μέσα στη μέρα θα παραλάβω.. ελπίζω η DHL αν δεν με βρεί να πάρει ενα τηλ ή να αφήσει σημείωμα.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος; Σήμερα έβγαλε dispatch.Που σημαίνει ότι σήμερα έφυγε από Αγγλία.. Ποτέ θα προλάβει να φτάσει Αθήνα;

κι όμως έχεις δίκιο.. σήμερα είναι Αθήνα..οπότε λογικά μέσα στη μέρα θα παραλάβω.. ελπίζω η DHL αν δεν με βρεί να πάρει ενα τηλ ή να αφήσει σημείωμα.

πάντα πέρνουν τηλ πριν έρθουν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθαν τα πραγματάκια σε χρόνο ρεκορ

 για τους ενδιαφερόμενους

 

Αγοράστε τα londsdale boxerakia άφοβα είναι πολύ ποιοτικά. αφου πήρα και 2 CK και φαίνονται μέτρια μπροστά τους.. και στην υφή και στην εμφάνιση.. Δεν το πιστευω σε αυτη την τιμή ..

 

Τα φουτεράκια everlast αν τα πάρετε στο νουμερο σας θα είναι φαρδια γιατι έστι είναι το στυλ.. Δηλαδή όποιος φοράει large παίρνει medium..

O medium αγοράζει small.

εγώ το πήρα στο medium και ειναι μπόλικο αλλά ωραίο μπόλικο.. είναι το στυλ έτσι..

 

αυτά πολύ ικανοποιημένος overall και απο την αποστολή και απο τα πράγματα και φυσικά τις τιμές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς ακριβώς πηγαίνει με τα μεταφορικά με το βάρος ?

Ας πει κανένας που 'χει κάνει 2-3 αγορές από κει, κι έχει καταλάβει πώς πάει η χρέωση.

Βάλε όσα πράγματα θέλεις στο καλάθι και ξεκίνα μια εικονική παραγγελία που θα τη φτάσεις μέχρι το προτελευταίο βήμα.Εκεί θα σου βγάλει το κόστος των μεταφορικών  ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα firetrap σαν μάρκα τι λένε (γι α ζώνες και κανένα παντελόνι )

Σούπερ ποιότητα και εφαρμογή.Έχω πάρει:Κάλτσες,εσώρουχα,Τζιν Παντελόνι,μπλουζάκια και η κοπέλα μου έχει πάρει,πέρα από μπλουζάκια,και παπούτσια.

Άψογη μάρκα,υψηλή ποιότητα...αγόρασε άφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω πως τα firetrap είναι ποιοτικά ρούχα για την τιμή τους. Μπορεί εκ πρώτης κάποια tees να μου φάνηκαν λεπτά και φτηνιάρικα αλλά σε βάθος χρόνου αποδείχτηκαν σκυλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...