Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πανεμορφο.αλλα μπρος στις θερμοκρασιες τι ειναι η ομορφια?βαλε εναν ανεμιστηρα να βαραει την ψυχτρα απο τα vrms.θα την κρυωσει εκεινη την περιοχη καλα.πρεπει να εχει και λιγο industrial look το pc κατα την γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελικό στάδιο τέτοια θα μπούνε

 

Γιατι μου κάνει έτσι το υγρό??Εχω βάλει και ένα fitting σκέτο και fitting με σωλήνα από μέσα ώστε να σπάει η ορμή αλλα τζίφος

Λεμοναδα εφτιαξες? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το δικό μου μικρό τερατάκι...

 

attachicon.gif2015-11-22 12.49.08.jpg

 

attachicon.gif2015-11-22 12.48.09.jpg

 

attachicon.gif2015-11-22 12.50.56.jpg

 

πανεμορφο ολο το συνολο το μονο π με χαλαει ειναι σορυ για την εκφραση τα κακασχημα ανεμηστηρακια δωστα και παρε καλητερα τα SP της Corsair..χτυπαει ασχημα στο ματι και ειναι κριμα για ολο το συνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφο το S340, ειδικά αυτή η διχρωμία άσπρο μαύρο προσωπικά μαρέσει πολύ!

Τα φανάκια μια χαρά είναι, ντάξει το χρώμα ειναι "σκατουλί" αλλά άμα προσωπικά το παιδί δεν έχει με τα φανάκια πρόβλημα ΜΗ τα αλλάξει. Τα Corsair sp είναι χειρότερα από τα noctua παρεμπιπτόντως.

 

*Επίσης, δε θα ήταν καλύτερα να τουμπάρεις τη θέση της υδρόψυξης; Και τι εννοώ : να ανέβει πάνω στο πάνω φανάκι και το κάτω να μείνει καθαρό ( όπως έχεις τώρα το πάνω ) για να ψύχει την κάρτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι noctua δεν ταιριαζουν πουθενα λεμε,εχω 2 140αριδες στην nepton δουλευουν στις 270 στροφες ,αθορυβοι πολυ καλες θερμοκρασιες αλλα εβγαλα τα κλουβια των δισκων για να βαλω την ψυκτρα μπροστα να μην φαινεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...