Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο σύστημα της υπογραφής έχεις άλλο σύστημα εντελώς.Πώς γίνεται να άλλαξες πλατφόρμα και να έχει περασμένα windows.?

Δεν πολυβγάζω άκρη :S

koυμπωσα το σσδ που ειχα στο παλιο συτημα χωρις να του κανω φορματ κ απλα ανοιξε..οπωσ τα ειχα αφησει :P

toy πατησα φορματ σιγα μην το αφηνα ετσι :P αλλα κ μενα παραξενο μ φανηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να και το δικο μου συστημα που εφτιαξα προσφατα! πρωτη φορα που συναρμολογω μονος μου.

 

Εύγε! Βάλε και έναν ή δύο ανεμιστήρες μπροστά να βάζουν αέρα, (εκτός άν έχεις ήδη, ή τράμπα τον πάνω μπροστά) και προαιρετικά μια ψυκτρούλα για να ομορφύνει κι άλλο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε! Βάλε και έναν ή δύο ανεμιστήρες μπροστά να βάζουν αέρα, (εκτός άν έχεις ήδη, ή τράμπα τον πάνω μπροστά) και προαιρετικά μια ψυκτρούλα για να ομορφύνει κι άλλο :)

 

εχω βαλει μπροστα εναν ασπρο nzxt airflow 140mm κανει καλη δουλεια νομιζω. Και γι ψυκτρα συμφωνω ειναι πολυ απαισια η μαμα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο νεος μου υπολογιστής έφτασε και τον συναρμολόγισα, οριστε μερικές γρήγορες (πρόχειρες) φωτογραφίες, στις επόμενες μέρες θα βγάλω πιο σωστές. Και όχι, οι φωτογραφίες δεν είναι ανάποδες, απλά το κουτί είναι το Corsair 600C το οποίο είναι inverted tower. Ελπίζω να σας αρέσει.

 

IMG_0698.jpg

IMG_0725.jpg

IMG_0729.jpg

IMG_0730.jpg

αυτά τα καλοδια που αγοραστές σε κόκκινο πως τα ζητάω αν θέλω κ γω ν βάλω στο pc m
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά τα καλοδια που αγοραστές σε κόκκινο πως τα ζητάω αν θέλω κ γω ν βάλω στο pc m

cable extensions , για οτι θες εχει .pci-e , 24pin , 8pin eps, κλπ. 

Θα τα βρεις στο e-shop , εχει η bitfenix (σειρα alchemy αν δε κανω λαθος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cable extensions , για οτι θες εχει .pci-e , 24pin , 8pin eps, κλπ.

Θα τα βρεις στο e-shop , εχει η bitfenix (σειρα alchemy αν δε κανω λαθος).

Οκ τ βρικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σύστημα της υπογραφής έχεις άλλο σύστημα εντελώς.Πώς γίνεται να άλλαξες πλατφόρμα και να έχει περασμένα windows.?

Δεν πολυβγάζω άκρη :S

και εγω τα αλλαξα ολα προχτες αλλα δεν εχω κανει φορματ...κομπλε οπως ειμουν ειμαι...

περασα μονο κατι οδηγους του chipset και  audio ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xάθηκε ο Κώστας ναι.Ακόμα και facebook δεν απντάει πια(και είμαστε και απο το στρατό μαζί φίλοι)

Απο όσα βλέπω ασχολείται με car modding πλέον όμως.

Το pc modding σε μαδάει δυστυχός.

 

Αγορινα καλησπερα, ε ειπα να αφησω λιγο το case moding ασχοληθα οπως ειπες με car moding..... αρχες χρονου εχω στα σκαρια 3 project σε Skylake πλατφορμα ακομα το ψαχνω σε ποιο απο τα 3 θα καταληξω συντομα θα επανελθω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορινα καλησπερα, ε ειπα να αφησω λιγο το case moding ασχοληθα οπως ειπες με car moding..... αρχες χρονου εχω στα σκαρια 3 project σε Skylake πλατφορμα ακομα το ψαχνω σε ποιο απο τα 3 θα καταληξω συντομα θα επανελθω

Ενταξει ρε αγορι αλλα αυτο δεν εξηγει γιατι δεν απαντας εδω και facebook ενω βλεπεις τα μηνυματα. Εκτος αν εχεις κατι μαζι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...