Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω πολυ φιλε μου που ασχολήθηκες !

Να σαι καλα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ηρθε η καρτουλα.. μπορω να πω οτι ειναι τουμπανο σε οτι παιχνιδι δοκιμασα.. εχει ρυθμηση για τους ανεμηστηρες της καρτας να μην λειτουργουν κατω απο 60 βαθμους και γενικα δοκιμασα και ανοιχτους και δεν τους ακουσα καν.. το σημα της asus αλλαζει σε οτι χρωμα επειλεξει ο χρηστης.. προσωπικα το εβαλα να αλλαζει συνεχεια.. γενικα μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλη αγορα η rx 470.προτιμησα την asus για να ταιριαζει στα χρωματα, θα ηταν ασχημο να πηγαινα στην msi..
αν ειχε και backplate θα ηταν ακομα πιο ομορφη..  :)

post-330850-0-89723200-1475666342_thumb.jpg

post-330850-0-79291900-1475666385_thumb.jpg

post-330850-0-62452000-1475666422_thumb.jpg

Επεξ/σία από ekans
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο πάρα πολύ καιρό μπρός πίσω στο build τελικά το τελείωσα.Σκεφτόμουν σήμερα να δώσω την 480 όσο ήταν ακόμα σφραγησμένη να πάω σε κάτι μικρότερο καθώς το όλο θέμα pc με έχει κουράσει.Θέλω απλά να βάλω κάτι στην πρίζα και να παίξω πλέον.Αλλά αφού είχα ξεκινήσει είπα να το τελειώσω.Στο μέλλον σκέφτομαι ένα πολύ απλό pc κάτω απο γραφείο και χωρίς πολλά πολλά.

Έχουν πέσει διάφορες μόντες αν έχει κανείς απορία ευχαρίστως να απαντήσω.

 

 

 

IMG_20161005_235056.jpg

 

 

 

 

 

IMG_20161005_235114.jpg

 

 

 

 

 

IMG_20161005_235150.jpg

 

 

 

 

 

IMG_20161005_235139.jpg

 

 

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Albilosha καταπληκτικό.Νομίζω θα μετάνιωνες που θα έδινες τέτοια κάρτα.Καλοδούλευτο

Οι απαιτήσεις μου σε γραφικά όπως έχω ξαναπεί είναι πάτος.Τόσο καιρό με την integrated δεν είχα θέμα.

Έπαιζα όλα τα emulator που ήθελα (psx,N64 , δεν θα βαρεθώ ποτέ να παίζω τις παιχνιδάρες αυτών τον κονσολών) αλλά ακόμα και casual pc games (CS go, lol , Left 4 Dead ) καθώς και games όπως Resident Evil Remaster.Mε υποχωρήσεις βέβαια μερικά ώστε να έχω 60fps αλλά ντάξει.Τουλάχιστον ήταν 1080p.

Γενικά όλες μου τις αγορές τις έχω μετανιώσει.Αλλά αφού το ξεκίνησα ας πάει στο καλό.Μου έφυγε ας πούμε η καύλα.Απλά μακάρι να είχα το σκεπτικό αυτό πρίν.

 

Οπως και να έχει.Που είσαι χαμένος.? τι κάνει το 900D.? Καιρό έχουμε να δούμε update.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι απαιτήσεις μου σε γραφικά όπως έχω ξαναπεί είναι πάτος.Τόσο καιρό με την integrated δεν είχα θέμα.

Έπαιζα όλα τα emulator που ήθελα (psx,N64 , δεν θα βαρεθώ ποτέ να παίζω τις παιχνιδάρες αυτών τον κονσολών) αλλά ακόμα και casual pc games (CS go, lol , Left 4 Dead ) καθώς και games όπως Resident Evil Remaster.Mε υποχωρήσεις βέβαια μερικά ώστε να έχω 60fps αλλά ντάξει.Τουλάχιστον ήταν 1080p.

Γενικά όλες μου τις αγορές τις έχω μετανιώσει.Αλλά αφού το ξεκίνησα ας πάει στο καλό.Μου έφυγε ας πούμε η καύλα.Απλά μακάρι να είχα το σκεπτικό αυτό πρίν.

 

Οπως και να έχει.Που είσαι χαμένος.? τι κάνει το 900D.? Καιρό έχουμε να δούμε update.

συμφωνω σε αυτο που λες. Τα εβγαζα ανετα περα με τημ ενσωματωμενη παιζοντας minecraft, grid 2, l4d2, dirt 3, mario kart μεσω snes emulator. Ενδιαφερομαι ομως και για folding at home,το οποιο ειναι ο λογος που κραταω την 780.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω σε αυτο που λες. Τα εβγαζα ανετα περα με τημ ενσωματωμενη παιζοντας minecraft, grid 2, l4d2, dirt 3, mario kart μεσω snes emulator. Ενδιαφερομαι ομως και για folding at home,το οποιο ειναι ο λογος που κραταω την 780.

Ακριβώς.Δεν χρειάζεται πολλά πολλά.Υπάρχουν εκατοντάδες παιχνίδια όπως το mario kart που είπες που προσφέρουν τρελή διασκέδαση και χωρίς γραφικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σκεφτεί και εγώ να βάλω το ψυγείο μπροστά, αλλά σκέφτομαι ότι στον κουτί θα μπαίνει ζεστός αέρας πλέον... Δεν ξέρω...
Τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Jay2cents το είχε δοκιμάσει, και δεν είδε διαφορά.

 

Εκτός αν πας τον FX 5ghz και βάλεις καμια κάρτα στην loopα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...