Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το email τι ωρα στο στειλαν skar1983? 6:09 μ.μ.? Αν πατησεις Απαντηση θα δεις στο Προς: οτι δεν γραφει το δικο σου email παραληπτη αλλα ειναι κενο οποτε σταλθηκε το ιδιο email μαζικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι +φωνω.

Και τι τους λυπασται αφηστε ολοι αρνητικη στο σκρουτζ εγω ηδη το εκανα και σε λιγο θα την δειτε ανεβασμενη.

Το ιδιο ονομα με εδω εχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε κι εμένα το μεσημέρι μήνυμα να παραλάβω από Σύνταγμα εντός 5 ημερών (1+1 τεμάχια, παραγγελία 27/2 ~8.30 το πρωί)

Να δούμε βέβαια, γιατί αυτοί είναι ικανοί αύριο να μου στείλουν "συλλυπητήριο τηλεγράφημα"  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια και εδω. Φαγαμε ακυρον μεσω email, σαν να μην τρεχει τιποτα.

Μαυρο στους μαυρογιαλουρους. Μετα αναρωτιουνται γιατι ο κοσμος δεν ψωνιζει αλλα προτιμαει το ιντερνετ και τα ελληνικα μαγαζια κλεινουν.

 

Μαυριστε τους στον τσιγγουνη μπας και γλιτωσει κανενας χριστιανος απο τετοιους "επαγγελματιες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το email τι ωρα στο στειλαν skar1983? 6:09 μ.μ.? Αν πατησεις Απαντηση θα δεις στο Προς: οτι δεν γραφει το δικο σου email παραληπτη αλλα ειναι κενο οποτε σταλθηκε το ιδιο email μαζικα.

Date: Fri, 1 Mar 2013 16:09:56 +0000

 

τo hotmail νομιζω το εχω Αγγλιας ωρα οποτε ειναι το ιδιο ακυρωτικο mail που στειλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το email τι ωρα στο στειλαν skar1983? 6:09 μ.μ.? Αν πατησεις Απαντηση θα δεις στο Προς: οτι δεν γραφει το δικο σου email παραληπτη αλλα ειναι κενο οποτε σταλθηκε το ιδιο email μαζικα.

Ωπα, καλο αυτο δεν το ειχα προσεξει, τωρα κοιταξα μια απο τις καμποσες παλιοτερες ακυρωμενες και οντως δεν φαινεται το mail μου, μηπως το εβαλαν στην "κρυφη κοινοποιηση" ή τιποτα τετοιο;

ΥΓ. Οντως 6:09 του σκαρ, αρα παιζει μαζικο mail!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το email τι ωρα στο στειλαν skar1983? 6:09 μ.μ.? Αν πατησεις Απαντηση θα δεις στο Προς: οτι δεν γραφει το δικο σου email παραληπτη αλλα ειναι κενο οποτε σταλθηκε το ιδιο email μαζικα.

 

Ενα μαζικο email λες και απευθυνονται σε πιθηκους.

Το μαυρισμα στον τσιγγουνη ομως θα ειναι εξατομικευμενο απο τον καθενα χωριστα. Βαρατε στο ψαχνο. Δεν θα βαλουν μυαλο απλά θα καταλαβουν οτι δεν τρωμε πια κουτοχορτο.

 

Ναι +φωνω.

Και τι τους λυπασται αφηστε ολοι αρνητικη στο σκρουτζ εγω ηδη το εκανα και σε λιγο θα την δειτε ανεβασμενη.

Το ιδιο ονομα με εδω εχω..

 

Αν ειναι αρνητικη η κριτικη το σκρουτζ δεν την ανεβαζει αμεσα. Την στελνει πρωτα στο καταστημα για σχολιο/απαντηση και ανεξαρτητως απο το αν λαβει ή οχι feedback την ποσταρει εντος 10 ημερων.

Αυτο τουλαχιστον ξερω απο παλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι? δνε με νοιαζει παντως την εβαλα.

και θα την ανεβασουν καποια στιγμη!

 

οριστε το πληρες κειμενο που εγραψα.

 

 


Aγορασα στις 28/2 απο το site ενα MGE UPS Protection Box 8 Tel +TV ,

την ωρα που το αγορασα ειχε διαθεσιμοτητα 24-72 ωρες και φυσικα κρατησα screenshot γιατι ξερω την λογικη του καταστηματος.

Το προιον και χθες ειχε την ιδια πορεια.. 24-72 ωρες.

Αλλα χθες το βραδυ το προιον εγραφε "μη διαθεσιμο" και σημερα πρωι - πρωι λαμβανω ενα μηνυμα που λεει:

Λυπουμαστε αγαπητε πελατη αλλα το προιον που διαλεξατε δεν ειναι πλεον διαθεσιμο"

Θελετε και απαντηση απο εμενα?

Δεν με νοιαζει να μου το βρειτε!

Το μαγαζι εχει και "παρακλαδια" που μια χαρα το εχουν διαθεσιμο αλλα φυσικα σε αλλη τιμη.

Εγω οταν το παρειγγειλα ηταν διαθεσιμο και δεν με ενδιαφερει κατι αλλο.

Απο την στιγμη που βαζετε μια προσφορα να ειστε σε θεση να την πραγματοποιειται!

Oχι απλα να την βαζετε για αν την βαζετε και να ταλαιπωρειται τον κοσμο.

Και εχετε ταλαιπωρησει πολλους (οπως ειπα ειμαι μελος σε φορουμ και τα βλεπω ολα αυτα)

Εχω νευριασει τοσο με εσας που ειλικρινα θα στειλω στην Γενικη
Γραμματεια Καταναλωτη εγγραφη καταγγελεια , στο συνηγορο του πολιτη και
γενικα οπου μπορω να βρω το δικιο μου.



Το μηνυμα που μου στειλατε:

"Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας αναφορικά με την παραγγελία σας.

Ζητούμε ειλικρινά συγνώμη, διότι το προϊόν ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΟ EATONPROTECTION
BOX 8 TEL +TV της παραγγελίας σας εξαντλήθηκε λόγω ιδιαίτερα
αυξημένης ζήτησης σε πολύ σύντομο χρόνο.

Αντί αυτού και για την δική σας εξυπηρέτηση, σας προτείνουμε το παρακάτω
αντίστοιχο προϊόν στην ίδια τιμή με την αρχική σας παραγγελία.

0617508 ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ CRYPTO POWERSTRIP 6 SOCKET +TV "



ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟΚ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ !!



Αυτην μαλλον ειναι η παγια τακτικη σας σε αυτα τα θεματα. Me στην
διδικασια να το παρει και μετα λετε μα δεν ειναι διαθεσιμο. Αλλα εχουμε
και εμεις οι αγοραστες δικαιωματα. Ελεος ποια!



Και μαλιστα την ωρα που παρειγγειλα ηταν αλλα 2 παρομοια διαθεσιμα που το ενα με ενδιεφερε..

τωρα το ενα δεν ειναι!

Αρα εχασα και την προσφορα.

Απλα ελεος!


 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι αρνητικη η κριτικη το σκρουτζ δεν την ανεβαζει αμεσα. Την στελνει πρωτα στο καταστημα για σχολιο/απαντηση και ανεξαρτητως απο το αν λαβει ή οχι feedback την ποσταρει εντος 10 ημερων.

Αυτο τουλαχιστον ξερω απο παλια.

 

Εχει δικιο ο Sebu ξερω ατομο που αφησε αρνητικη κριτικη στο skroutz για συγκεκριμενο καταστημα και τον πηραν τηλεφωνο απτο καταστημα την επομενη μερα το πρωι και διευθετησαν το θεμα του, ομως η αρνητικη αξιολογηση στο skroutz δε δημοσιευτηκε ποτε (ουτε μετα απο 10 μερες)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ πελάτη,

 

Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας αναφορικά με την παραγγελία σας.

 

Ζητούμε ειλικρινά συγνώμη, διότι το προϊόν ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΟ EATONPROTECTION BOX 8 TEL +TV της παραγγελίας σας εξαντλήθηκε λόγω ιδιαίτερα αυξημένης ζήτησης σε πολύ σύντομο χρόνο.

 

Αντί αυτού και για την δική σας εξυπηρέτηση, σας προτείνουμε το παρακάτω αντίστοιχο προϊόν στην ίδια τιμή με την αρχική σας παραγγελία.

 

0617508 ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ CRYPTO POWERSTRIP 6 SOCKET +TV

 

http://www.public.gr/

 

Παρακαλούμε ενημερώστε μας εάν επιθυμείτε να προχωρήσουμε την παραγγελία του προϊόντος αυτού για 1 τεμάχιο απαντώντας στο παρόν e-mail εντός 48 ωρών.

Μας συγχωρείτε για την όποια αναστάτωση σας προκαλέσαμε.

 

Με εκτίμηση,

Public Customer Passion

www.public.gr • [email protected] • 21 καταστήματα Public σε όλη την Ελλάδα

 

 

Κι εγώ τα ίδια. Παραγγελία 27/2, 01.17.

 

Τους απάντησα το εξής:

"Λυπάμαι πολύ για την τόσο αντιεπαγγελματική συμπεριφορά του καταστήματος σας, και μάλιστα κατ' επανάληψη απ' ότι διαβάζω.

Είμαι σε θέση να γνωρίζω ότι το συγκεκριμένο πολύμπριζο, όπως και κάποια άλλα που είχατε σε προσφορά, δόθηκε σε άλλους πελάτες σας οι οποίοι είχαν την πρόνοια να μεταβούν αμέσως μόλις είδαν την προσφορά σας σε καποιο φυσικό κατάστημα, να κάνουν παραγγελια και να παραλάβουν άμεσα. Και μάλιστα σε χρόνο μεταγενέστερο της δικής μου παραγγελίας (Παραγγελία χχχχχχ) η οποία όπως είδατε έγινε αργά το βράδυ της 26 προς 27 Φεβρουαρίου, στη 1.17. Νομίζω ότι αν δεν έχετε την ικανότητα να διαχειριστείτε ένα σύστημα on-line παραγγελιών, είναι προτιμότερο να μην το έχετε καθόλου καθώς σας δυσφημεί ανεπανόρθωτα.

Δεν πίστευα πραγματικά ότι κατάστημα του δικού σας μεγέθους θα εμφάνιζε τέτοια αναξιοπιστία. Λυπάμαι πραγματικά, αλλά δεν μου αφήνετε κανένα άλλο περιθώριο παρά να επισημάνω και να καταγγείλω αυτή την πρακτική σας σε όσες ιστοσελίδες ασχολούνται με θέματα τεχνολογίας, αλλά και στην Γ.Γ. Καταναλωτή."

 

Και έπειται και μαύρισμα στο Skroutz.

 

ΛΑΜΟΓΙΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες στον τσιγκουνη αξιολογηστε αν και δεν προκειται να βαλουν μυαλο.

 

Πως γινεται το συστημα τους να ξεμενει απο τεμαχια; 

 

πχ 10 του λες οτι εχεις τεμαχια και μετα τα 10 στο κλειδωνει - μη διαθεσιμο , τοσο δυσκολο να φτιαξουν το e-shop τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα ξαναμπηκα και απο <<Μερικώς Τιμολογημένη>> γραφει <<Απεσταλμένη>>.

Οποτε λογικα θα μου εστειλαν και τα τρια κομματια που παρηγγειλα.Αν υπηρχε καποιο προβλημα και δεν ειχαν ενα απο αυτα που πηρα διαθεσιμα θα μου εστελναν κι εμενα mail αλλα ευτυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα ξαναμπηκα και απο <<Μερικώς Τιμολογημένη>> γραφει <<Απεσταλμένη>>.

Οποτε λογικα θα μου εστειλαν και τα τρια κομματια που παρηγγειλα.Αν υπηρχε καποιο προβλημα και δεν ειχαν ενα απο αυτα που πηρα διαθεσιμα θα μου εστελναν κι εμενα mail αλλα ευτυχως.

καλα 1 τεμαχιο εκανα παραγγελια 27/2 το πρωι δεν θυμαμαι ακριβως ωρα και το εφαγα το ακυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψεματα λενε. απλα μαλλον παρειγγειλαν πολλοι και δεν προλαβαν να το αλλαξουν αλλα αυτο ειναι δικο τους θεμα!

προσωπικα χε@@@@κα.. θα μου το στειλουν θελουν δεν θελουν..

 

οσο για τα φυσικα καταστηματα δλδ αν παω στο φυσικο καταστημα θα το παρω αν πω οτι εκανα παραγγελεια στο eshop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...