Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα και αυριο στο Μασουτη Oral-B Vitality (απο 25ευρω) με εκπτωση 30% + κουπονι -10ευρω = 7.5 Τελικη τιμη.

Η εκπτωση 30% ισχυει και για ανταλακτ.κεφαλες Oral-B Vitality.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε αν πάρω 2 στα 30Ευρω θα μπορώ να χρησιμοποιήσω και το κουπόνι απο epithimies.gr και να μου βγουν 20Ευρώ? Υπάρχει κάπου αλλού κάποια καλύτερη προσφορα?

*σε κάποιους βγήκε 5Ευρώ η μια που έχουν γράψει στις προηγούμενες σελίδες..

 

οχι, το κουπονι ισχυει για μια μονο το αναφερει ξεκαθαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα μασουτη...δεν ειχε 30% σε ολες τις oral-b αλλα σε συγκεκριμενες και ΟΧΙ ηλεκτρικες 
Τουλαχιστον ειχε μια vitality με -5€ και -10€ κουπονι ..10 την πηρα

Παντως να ξερετε οτι το carrefour εχει επισης καλη προσφορα ..στα 10-4

Αν περαστει 25€ περνετε -8€ carrefour -10 κουπονι επιθυμιες..τελικη 7€

Αν περαστει στα 25€ πρωτα το -10€ των επιθυμιων θα παρετε -4€ ..τελικη 11€ . Δε ξερω τι απο τα 2 γινεται.

Και στις 2 περιπτωσεις αν παρετε προιοντα 10-4 αξιας αλλα 5€ ..θα παρετε ενα ακομα κουπονι -4€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα σημερα στις 17.00 Oral-B Vitality Triple απο Μασουτη και αφου ειδα για το -30%

στα αυτοματα μηχανηματα ελεγχου τιμης εδωσα και το κουπονι -10 και πληρωσα 7.5ευρω στο ταμειο.

Το -30% το γραφει στο μεγαλο 56σελιδο φυλλαδιο που γραφει απο εξω -καλο πασχα- στη σελ44 (γραφει: ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ -30%

Στοματικο διαλυμα OralB , οδοντικο νημα OralB , ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΕΣ OralB) οποτε ισχυει μεχρι 4 Μαιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματι...αν και δε λεει ηλεκτρικες...θεωρητικα πρεπει να τις υπονοει...θα παω αυριο και θα τους χ€σω ...οταν τους ειπα οτι εχει 30% μου λεγαν οχι δεν εχει (βεβαια θεωρητικα επρεπε να μηχανημα να το βγαλει αυτοματα..αλλα δε το εβγαλε !!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην ρωτας ποτε κανεναν, ειναι χασιμο χρονου (ετσι κανω εγω) οτι προιον και να παρω πρωτα το τσεκαρω στα μηχανακια ελεγχου τιμης 

και εκει σου γραφει την αρχικη τιμη και την τιμη μετα απο την εκπτωση που τυχον εχει το προιον εκεινη τη στιγμη. Αν θα ξαναπας φιλε JohnnyX κανε τον ελεγχο τιμης πρωτα και μετα (αν δεν εχεις ανοιξει το προιον) κανε επιστροφη και ξαναπαρτο στη σωστη τιμη τον 7.5 ευρω που το πειρα και εγω σημερα το απογευμα απο Μασουτη.

Επεξ/σία από newworld
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι το περασα απο barcode scanner και μου εγραφε 20€ (θυμιζω το κομματι που πηρα ειχε δικη του εκπτωση -5€)

οταν εχουν εκπτωση με της mas card στο barcode scanner αναγραφεται και η τιμη με την mas card ...στη δικη μου περιπτωση δεν εμφανιζε 2η τιμη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναπηγα σημερα..αλλα δεν...η υπευθυνη εβαλε το μηχανακι της στο προιον και δε το αναγνωριζει για εκπτωση...οσο για το φυλλαδιο ειπε πως δε λεει ηλεκτρικες οδοντοβουρτσες , αρα δε συμπεριλαμβανονται...Τις ειπα οτι αλλου υπαρχει αλλη πολιτικη ...δε ξερω μου λεει . Στην ερωτηση βεβαια αν γινοταν εκπτωση σε ολες τις οδοντοβουρτσες πως θα το ανεφερε το φυλλαδιο ? απλες και ηλεκτρικες ? ...ναι ετσι θα το ελεγε μου απαντησε...kline mine

Πηρα τηλεφωνο στα κεντρικα για διευκρινηση ..δε μπορεσαν να μου δωσουν επι τοπου σαφη απαντηση και μου ειπαν απο δευτερα , αλλα μαλλον λεει εγω εχω δικιο..διοτι αν υπηρχε αποκλεισμος προιντων θα ελεγε οπως μου ειπε .."εξαιρουνται τα ταδε ταδε .."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απορώ με την oral-b . Αφού θα στα πάρει χοντρά με τα ανταλλακτικά , γιατί δε βάζει μια χαμηλή τιμή για την οδοντόβουρτσα, αλλά σε βάζει να ψάχνεις κουπόνια και εκπτώσεις .

 

Η έκτπωση ίσχυε κανονικά και για τις ηλεκτρικές και τα ανταλλακτικά τους ( 11 ευρώ και είχε μέσα 2 κεφαλές )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναπηγα σημερα..αλλα δεν...η υπευθυνη εβαλε το μηχανακι της στο προιον και δε το αναγνωριζει για εκπτωση...οσο για το φυλλαδιο ειπε πως δε λεει ηλεκτρικες οδοντοβουρτσες , αρα δε συμπεριλαμβανονται...Τις ειπα οτι αλλου υπαρχει αλλη πολιτικη ...δε ξερω μου λεει . Στην ερωτηση βεβαια αν γινοταν εκπτωση σε ολες τις οδοντοβουρτσες πως θα το ανεφερε το φυλλαδιο ? απλες και ηλεκτρικες ? ...ναι ετσι θα το ελεγε μου απαντησε...kline mine

Πηρα τηλεφωνο στα κεντρικα για διευκρινηση ..δε μπορεσαν να μου δωσουν επι τοπου σαφη απαντηση και μου ειπαν απο δευτερα , αλλα μαλλον λεει εγω εχω δικιο..διοτι αν υπηρχε αποκλεισμος προιντων θα ελεγε οπως μου ειπε .."εξαιρουνται τα ταδε ταδε .."

 

Ψαχνω απο χθες την αποδειξη για να την σκαναρω αλλα δεν τη βρισκω καπου παραπεσε στο σπιτι,

βρηκα ομως την αποδειξη απο την καρτα του Μασουτη που στο τελος αναφερει την εκπτωση που

καναν στην OralB 17.5 euro + 7,5Ε που πληρωσα = 25Ε αρχικη τιμη ραφιου.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/189/lastscanfa.jpg/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχαστηκα χθες: Στο Σκλαβενιτη (Καλλιθεας, ο μεγαλος στις Τζιτζιφιες) ειχε εκπτωση 8 ευρω στις δυο ηλεκτρικες οδοντοβουρτσες. Τελικη τιμη 16.95, οποτε με το κουπονι απο επιθυμιες ισως καποιος βολευτει για καλυτερη τιμη. Φυσικα, καλο ειναι να παρει κανενα τηλ αυριο μηπως η προσφορα των -8ε εληξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λετε να ισχυει τιποτε αλλο στο μασουτη αυριο?θα περασω να δω..

 

δεν ασχοληθηκα ποτε με ηλεκτρικες?απο εσας που εχετε στραφει σαυτες..αξιζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...