Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οδοντοκρεμα ORALB + Οδοντοβ. Επαναφορτιζ. ORALB Vitality Dual clean + Gillette Proglide Fusion + Gillette Proglide Styler = 57Euro.

Με εκπτωση του Μασουτη + κουπονια απο Επιθυμίες = 15.49 Τελικη τιμη.

ΕΚΠΤΩΣΗ 41,45Εuro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλεφωνο στις epithimies.gr. Εχουν προβλημα με τον server, πλακωσε πολυ κοσμος και θελει υπομονη, εγω με πολυ υπομονη καταφερα και τα τυπωσα. Το απογευμα τρεχω για ψωνια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα κουπονια βαζετε πραγματικο ονομα; στο ταμειο ζητανε ταυτοτητα;

Βαλε Τζακ Σπαροου να τους τρελανεις.............αλλα που να καταλαβουν οι θειες μονο κανεναν Μπελμοντο θα ξερουν απο την Ετ1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ασπρομαυρο δεν περναει?!?!

Με την κουβεντα σε αλλο θεμα ξεχασα να το αναφερω.

 

Οχι τελικα πηγε σημερα η mother γιατι εχει μια γνωστη εκει που δουλευει στον Μασουτη και τις ειπε οτι αυτα στελνονται στην εταιρια και τα ελεγχουν.

 

Ναι σιγα μην τα λεγχει και ηΤρο'ι'κα.Μαλακιες θα ελεγε απλα μπορει να φοβοταν ξερω κι εγω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλά τα είπε η κοπέλα στον ΜΑΣΟΥΤΗ. Αν δεχτεί ασπρόμαυρο, θα το πληρώσει μετά από την τσέπη της. Εχω φίλη που δουλεύει σε μεγάλη αλυσίδα super market και το έχει πάθει αυτό η ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν προσέχεις ποτέ, τι γράφω!!! :lol:

Οπως εσύ, έτσι και εγώ και άλλοι πολλοί , δεν έχουμε έγχρωμα μελάνια στον εκτυπωτή μας, γιατί στοιχίζουν και αυτοί το ξέρουν αυτό. Αν το κάνανε ασπρόμαυρο θα παίρνανε όλοι με κουπόνια...μεγάλο έξοδο, για τις εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...