Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33% off στο steam sales 

στο base game και στο horizon expansion 16.74+16.74=33.48 

περίμενα περισσότερη αγάπη :P

θα περιμένω μέχρι τελευταία μέρα μήπως και το βάλουν στο 50% 

αν και χλωμό το κόβω 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

όποιος θέλει να βγάλει χρήματα γρήγορα και εύκολα.

Ας πάει 17 DRACONIS και να stackαρει (20 μαξ)αποστολές massacre από jet bridge INC,βρίσκεται στον σταθμό Paradiso Outpost.

Μετά πάει faraday keep αγνοεί ότι σκάφος έχει προσγειωμένο,και σκοτώνει τα drones που θα πεταχτούν.Κάνει quit to game menu,και ξαναμπαίνει.(από solo σε private group και το αντίστροφο).

Το κάνει μέχρι να ολοκληρωθούν οι αποστολές που έχει πάρει.

Και μετά γυρίζει paradiso και ολοκληρώνει.Και ξαναγεμίζει με 20 ίδιες αποστολές..και πάει πάλι

 

ΥΓ1,καλό θα είναι να πάτε με rocket pods,κάνουν splash damage και σκοτώνει και τα 6 drones με 1 άντε 2 βολές εαν έχουν απλωθεί.

ΥΓ2,σβήστε τα sensors σας όταν πάτε,αργεί το σκάφος να σας εντωπίσει και έχετε μικρότερο wait time για το quit.

ΥΓ3,αυτό μπορεί να γίνει μόνο όσο είναι σε civil war το σύστημα και τα μεταξύ τους factions.Εαν τελειώσει το civil war,τότε θα παίρνετε bounty σε κάθε kill που κάνετε.Παρόλα αυτά θα παίρνετε και τα missions,αλλά δε λέει να σας κυνηγούν μετά και να ρίξετε το reputation σας.

ΥΓ4,από 5μύρια έφτασα τα 560μύρια

ΥΓ5,όποιος θέλει τσεκάρει στο reddit.

 

Μη μου αρχίσετε τις γκρίνιες με το exploit..δεν έχω τον χρόνο να παίζω 1000000000ώρες για να αποκτήσω χρήματα και άλλο σκάφος.

Enjoy και καλό υπόλοιπο γιορτών.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος θέλει να βγάλει χρήματα γρήγορα και εύκολα.

Ας πάει 17 DRACONIS και να stackαρει (20 μαξ)αποστολές massacre από jet bridge INC,βρίσκεται στον σταθμό Paradiso Outpost.

Μετά πάει faraday keep αγνοεί ότι σκάφος έχει προσγειωμένο,και σκοτώνει τα drones που θα πεταχτούν.Κάνει quit to game menu,και ξαναμπαίνει.(από solo σε private group και το αντίστροφο).

Το κάνει μέχρι να ολοκληρωθούν οι αποστολές που έχει πάρει.

Και μετά γυρίζει paradiso και ολοκληρώνει.Και ξαναγεμίζει με 20 ίδιες αποστολές..και πάει πάλι

 

ΥΓ1,καλό θα είναι να πάτε με rocket pods,κάνουν splash damage και σκοτώνει και τα 6 drones με 1 άντε 2 βολές εαν έχουν απλωθεί.

ΥΓ2,σβήστε τα sensors σας όταν πάτε,αργεί το σκάφος να σας εντωπίσει και έχετε μικρότερο wait time για το quit.

ΥΓ3,αυτό μπορεί να γίνει μόνο όσο είναι σε civil war το σύστημα και τα μεταξύ τους factions.Εαν τελειώσει το civil war,τότε θα παίρνετε bounty σε κάθε kill που κάνετε.Παρόλα αυτά θα παίρνετε και τα missions,αλλά δε λέει να σας κυνηγούν μετά και να ρίξετε το reputation σας.

ΥΓ4,από 5μύρια έφτασα τα 560μύρια

ΥΓ5,όποιος θέλει τσεκάρει στο reddit.

 

Μη μου αρχίσετε τις γκρίνιες με το exploit..δεν έχω τον χρόνο να παίζω 1000000000ώρες για να αποκτήσω χρήματα και άλλο σκάφος.

Enjoy και καλό υπόλοιπο γιορτών.

Πρεπει να εισαι cordial για καλες τιμες?

Κι εγω παιζω νορμαλ εδω και κατι μηνες για εναν ψωροπυθωνα,τωρα που τον πηρα λεω να το δοκιμασω για το αλλο το φιδι,το χοντρο :-)

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει πιο πριν.

ποιο ειναι το home system σας?

Εγω για τωρα στο Wu Guinagi.Αν εισαι cordiac-ally παιρνεις πολυ καλες τιμες σε passenger αποστολες(200000-400000 για μεταφορα workers στο διπλανο HIP 10716,cellebrity για μεταφορα και πισω,με τοASPXPL, 90ly-18μυρια)

θα δοκιμασω και το masssacre αλλα μαλλον με το cobra η το sidewinder που ειναι και φθηνα αν κατι παει στραβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κλασικά όσο καλύτερα rep με το σύστημα τόσο παραπάνω λεφτά σου δίνει.

Εδώ θα τα ανεβάσεις όλα τα stats..και το federation θα το πας στο τέρμα.

Αυτό το σύστημα θα το κάνεις allied σε μισή ώρα μέσα όμως :P μη σε απασχολεί.Κάνεις μέσα-έξω μέχρι να δεις αποστολές με πολλά μύρια!

home system? έχουμε τέτοια εδώ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Home is where my spaceship is αλλα εδω και κανα μηνα εχω κανει βαση μου το εν λογω συστημα,κυριως για εξερευνηση και passenger αποστολες,που στις ακρες της human bubble αποδιδουν πιο πολυ(καμια σχεση μετις τρελες τιμες που ειπες ομως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...