Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μαγκα μου ηρθε ο κυριος Καλαμαρης απο τον Μπομπ Σφουγγαρακη και ειναι τσατισμενος!

Ναι καικανει scoopin' neutron stars για μονιμα overcharged FSD}}D

Την κατσαμε!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ήχοι στο ED πάντως δίνουν ρέστα.... σε VR αυτό το πράγμα θα είναι απίστευτο.

 

Υπομονή κανα χρόνο ακόμα να φτηνύνουν και να βελτιωθούν οι κάσκες... Φέτος πήγα τελικά πάσο για το Oculus, αφού διάβασα πράγματα που δεν μου άρεσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή κανα χρόνο ακόμα να φτηνύνουν και να βελτιωθούν οι κάσκες... Φέτος πήγα τελικά πάσο για το Oculus, αφού διάβασα πράγματα που δεν μου άρεσαν.

Βαλε αν μπορεις ενα link γιατι το σκεφτομαι κι εγω.Για το VIVE της HTC που νομιζω οτι το υποστηριζει?Στις ιδιες τιμες παιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στο Amazon είχα κοιτάξει, δεν ξέρω αν παίζουν και καλύτερες τιμές. Πρακτικά πάει γύρω στα 700 ευρώ μαζί με μεταφορικά. Δεν με ενδιαφέρουν ακουστικά, έξτρα χειριστήρια (σαν του Vive) και λοιπά αξεσουάρ.

 

Χωρίς να είμαι ειδικός στο αντικείμενο, μου φαίνεται πως τόσο το Rift όσο και το Vive έχουν διάφορα κουσούρια και σε αυτά τα λεφτά δεν νομίζω ότι αξίζουν την παρούσα στιγμή, ενώ τα παιχνίδια που υποστηρίζουν natively τις κάσκες είναι πρακτικά ελάχιστα (εκτός αυτού θα πρέπει να αναβαθμίσω και ορισμένα πράγματα στο PC), Άρα υπομονή. Μέχρι τότε θα έχουν έρθει και οι εξωγήινοι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Felice Dock στο συστημα Meene μολις κανεις dock ερχεται critical message με εναν τυπο(Ram Toh η καπως ετσι) που σου ζητα να ανακαλυψεις κατι εξωγηινα ruins.Μη το ψαξετε σε mission Board.100000000 Cr.Εχεις 3W 6D και κατι ψιλα για αυτο.

Ιδου και link για οτι εχει γινει ως τωρα.Εγω τωρα ξεκιναω η μαλλον απο αυριο.Καλη τυχη σε οσους το επιλεξουν και κανενα update η βοηθεια ευπροσδεκτη.

https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/300054-Alien-archeology-and-other-mysteries-Thread-9-The-Canonn/page766

Δεν καταλαβαινω τι ακριβως ειναι,δεν εχω παει ως τωρα εκει,ισως καποιος γριφος.

Για να μη ψαχνετε και για οσους δεν το ξερουν τα ruins ειναι

Synuefe XR-H D11-102

Planet 1B

-128,9711

-31,7877

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...