Προς το περιεχόμενο

Άνετα παπούτσια για πολύωρη ορθοστασία


yannis27gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διχαζομαι, και σιγουρα καθε ποδι το αντιλαμβανεται διαφορετικα,

αλλα δεν εχω καταληξει αν πιο ανετα ειναι γενικως τα air της nike, ή τα cloudfoam της adidas...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 27/08/2018 at 16:39, mindreader said:

Διχαζομαι, και σιγουρα καθε ποδι το αντιλαμβανεται διαφορετικα,

αλλα δεν εχω καταληξει αν πιο ανετα ειναι γενικως τα air της nike, ή τα cloudfoam της adidas...

Οπως το ειπες το καθε ποδι ειναι διαφορετικο και ο καθε ανθρωπος τα παιρνει για διαφορετικη χρηση.ο ενας πχ για ορθοστασια ο αλλος για πολυ περπατημα.επισης ανα μοντελο ολο και καποιες αλλες διαφορες μπορει να υπαρχουν  στο πως ειναι το παπουτσι ,οποτε και αυτο κανει διαφορα.

On 04/08/2018 at 12:12, kolumvitis said:

συνηθως ακριβα αθλητικα παιρνω για τη δουλεια.. δλδ κανα 200ρικο το σκαω.. και οι πατοι που μου προτεινουν στο μαγαζι (τυπου foot locker) φανταζομαι δε θα ναι των 2 ευρω. Απλα δεν ξερω αν αξιζει

οταν το παπουτσι δεν εχει καλο πατο εκ κατασκευης τοτε ενας πατος θα το βοηθησει.εχω βαλει φτηνο πατο των 5-6 ευρω σε ενα παπουτσι αρκετα παλιο που ο πατος του ηταν λιγο παλιας τεχνολογιας και ηταν Much better. αν τωρα ενα παπουτσι εχει καλο πατο απο την αρχη ναι τοτε ΜΠΟΡΕΙ να μην υπαρχει λογος να μην παρεις κατι καλυτερο. μην ξεχνας οτι εχουν βγει και πατοι αρκετων δεκαδων ευρω. απο εκει και περα θελει δοκιμη για να δεις ποσο θα σε βολεψει .μπορει ενας πατος να ειναι ακριβος αλλα να μην σου αρεσει και να λες πχ 30 ευρω και ειναι για πεταμα.θελει δοκιμη δυστυχως.trial and error

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
5 ώρες πριν, ForeignOffice είπε

Συμφορουμιτες ψάχνω παπούτσι για δουλειά σε ταβέρνα τρέξιμο σε χαλίκι. Budget μέχρι 50€

https://www.skroutz.gr/s/13708196/Reebok-Work-n-Cushion-3-0-BS9524.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Εγώ πάντως δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος από την αντοχή τους. Σκίστηκαν και τα δύο στους 3 μήνες, μπροστά εκεί που τσακίζουν κατά το βάδισμα.

Εν τω μεταξύ έγραφαν ότι το πάνω μέρος είναι δέρμα, αλλά δεν.

Αυτός που μου τα πούλησε, μου είπε ότι πουλάνε πάρα πολύ, ειδικά σε σεκιουριτάδες κ.λπ. και ότι θα μου κρατήσουν ακόμα και 2 χρόνια.

Με το ζόρι 3 μήνες στην περίπτωσή μου, και μιλάμε απλά για περπάτημα στη δουλειά. Μπόλικο, αλλά και τι έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είχα διαβάσει πριν τα πάρω.

Οι μισοί και βάλε από αυτούς όταν έγραφαν την κριτική δεν παίζει να τα είχαν ούτε 2 εβδομάδες.

Θα τους δώσω άλλη μία ευκαιρία μήπως έπεσα σε ελαττωματικό μοντέλο, αλλά αν γίνει το ίδιο πράγμα ούτε αυτό θα είναι τυχαίο.

Επίσης να πω ότι όντως ήταν πολύ άνετα, για όσο άντεξαν έστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, nvel είπε

εγώ έχω τα παλιότερα 2.0 1.5 χρόνο και δεν έχουν πάθει κάτι

Ποσο συχνη χρηση;

Μπροστα ειναι πολυ ανασηκωμενα οπως δειχνουν, ή ξεγελουν οι φωτογραφιες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, ForeignOffice είπε

Συμφορουμιτες ψάχνω παπούτσι για δουλειά σε ταβέρνα τρέξιμο σε χαλίκι. Budget μέχρι 50€

Αυτό που ζητάς σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει. Τα παπούτσια για τρέξιμο σε χαλίκι είναι παπούτσια trail τα οποία έχουν μικρές "τάπες" στη σόλα για καλύτερη πρόσφυση, οπότε δε θα σου είναι τόσο άνετα για τη δουλειά. Επίσης το δέρμα τα καθιστά εξαιρετικά δύσκαμπτα για τρέξιμο.

Επεξ/σία από infini
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, infini είπε

Αυτό που ζητάς σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει. Τα παπούτσια για τρέξιμο σε χαλίκι είναι παπούτσια trail τα οποία έχουν μικρές "τάπες" στη σόλα για καλύτερη πρόσφυση, οπότε δε θα σου είναι τόσο άνετα για τη δουλειά. Επίσης το δέρμα τα καθιστά εξαιρετικά δύσκαμπτα για τρέξιμο.

Ωραια. Εσύ τι έχεις να προτείνεις σε διαφορετικό budget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ForeignOffice είπε

Ωραια. Εσύ τι έχεις να προτείνεις σε διαφορετικό budget.

Για τρέξιμο σε χαλίκι δες εδώ, έχει μεγάλη ποικιλία https://www.runningwarehouse.eu/trailshoesmen.html
Επίσης να συμπληρώσω οτι στις φωτογραφίες είδα οτι τα reebok είναι υπερβολικά στενά μπροστά στα δάχτυλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, infini είπε

Για τρέξιμο σε χαλίκι δες εδώ, έχει μεγάλη ποικιλία https://www.runningwarehouse.eu/trailshoesmen.html
Επίσης να συμπληρώσω οτι στις φωτογραφίες είδα οτι τα reebok είναι υπερβολικά στενά μπροστά στα δάχτυλα.

Αυτά; https://www.salomon.com/en-int/shop-emea/product/trail-gaiters-high.html#848=10397

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...