Προς το περιεχόμενο

Άνετα παπούτσια για πολύωρη ορθοστασία


yannis27gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσφατα αγορασα τα Nike pegasus 35. ειχα τα 33 κ μου ειχε φανει ανετο παπουτσι. εργαζομαι σε γυμναστηριο κ ειμαι ορθια 9 ωρες συνεχομενα. πιστευετε οτι εκανα καλη επιλογη? ημουν αναμεσα σε αυτα κ στα vomero 13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 hours ago, nanaar1990 said:

προσφατα αγορασα τα Nike pegasus 35. ειχα τα 33 κ μου ειχε φανει ανετο παπουτσι. εργαζομαι σε γυμναστηριο κ ειμαι ορθια 9 ωρες συνεχομενα. πιστευετε οτι εκανα καλη επιλογη? ημουν αναμεσα σε αυτα κ στα vomero 13.

το τι θα βολεψει τον χ χρηστη δυστυχως δεν σημαινει οτι θα βολεψει και καποιον αλλον αφου ο καθενας εχει διαφορετικα κριτηρια και τα θελει για διαφορετικη χρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 20/07/2018 at 01:49, kosmasdel said:

Δοκιμάστε κάποιο Adidas με πάτο cloufoam. Άλλη αίσθηση. Εδώ έχω τα Adidas  cf racer tr. Παρά πολύ άνετο παπούτσι και ξεκούραστο.

ο πατος μπορει να βοηθησει και υπαρχουν πολλα ειδη πατων και με αντιστοιχες τιμες βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/7/2018 στις 1:49 ΠΜ, kosmasdel είπε

Δοκιμάστε κάποιο Adidas με πάτο cloufoam. Άλλη αίσθηση. Εδώ έχω τα Adidas  cf racer tr. Παρά πολύ άνετο παπούτσι και ξεκούραστο.

Καλα ειναι οντως. Βεβαια στην Ελλαδα ειναι ακριβες οι τιμες σε σχεση με το εξωτερικο....

Αναρωτιεμαι αν εχει καμια αντιστοιχη πατεντα η nike, εκτος αν το μονο σχετικο ειναι οι αεροσολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, mindreader said:

Καλα ειναι οντως. Βεβαια στην Ελλαδα ειναι ακριβες οι τιμες σε σχεση με το εξωτερικο....

Αναρωτιεμαι αν εχει καμια αντιστοιχη πατεντα η nike, εκτος αν το μονο σχετικο ειναι οι αεροσολες.

Απο skroutz πολυ καλες τιμες εχει παντως σε cloudfoam. Air max που δοκιμασα αλλα εχω και ενα ζευγάρι  δεν συγκρίνονται  με cloudfoam. Πολυ μπροστα η adidas πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πάτοι βοηθάνε σε κάτι; Δηλαδή αν αγοράσω ένα καλό αθλητικό ή απλά ένα αθλητικό επώνυμο ειδικό για τρέξιμο και πάρω και πάτο θα βοηθήσει σε κάτι; Επίσης ο πάτος έχει συγκεκριμένη διάρκεια ζωής όπως η σόλα του παπουτσιού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, kolumvitis said:

Οι πάτοι βοηθάνε σε κάτι; Δηλαδή αν αγοράσω ένα καλό αθλητικό ή απλά ένα αθλητικό επώνυμο ειδικό για τρέξιμο και πάρω και πάτο θα βοηθήσει σε κάτι; Επίσης ο πάτος έχει συγκεκριμένη διάρκεια ζωής όπως η σόλα του παπουτσιού;

θα βοηθησει ο πατος αλλα παρε και καλο παπουτσι.αναλογως τον πατο μπορει να φθαρει η οχι.αν ειναι πατος 2 ευρω ναι θα χαλασει.αν ειναι τωρα gel πολυ δυσκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, poulinos είπε

θα βοηθησει ο πατος αλλα παρε και καλο παπουτσι.αναλογως τον πατο μπορει να φθαρει η οχι.αν ειναι πατος 2 ευρω ναι θα χαλασει.αν ειναι τωρα gel πολυ δυσκολα

συνηθως ακριβα αθλητικα παιρνω για τη δουλεια.. δλδ κανα 200ρικο το σκαω.. και οι πατοι που μου προτεινουν στο μαγαζι (τυπου foot locker) φανταζομαι δε θα ναι των 2 ευρω. Απλα δεν ξερω αν αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτά:

https://www.altrarunning.com/running-shoes/men?series=Lifestyle
https://www.altrarunning.com/running-shoes/men?series=Neutral-Road&series=Dynamic+Support-Road

Δενείναι φτηνά αλλά είναι από τα λίγα που δε θα νιώθεις να σε χτυπάνε στα δάχτυλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
On 21/05/2018 at 08:37, nvel said:

τα συγκεκριμένα είναι φυσικά noname ομως τα παπούτσια με καμπύλη σόλα υπάρχουν στο εμπόριο πολλά χρόνια (και στην ελλάδα), η πρώτη εταιρία που τα πούλησε ήταν η mbt

απλα αλλο να παρεις απο μια σωστη εταιρεια ενα τετοιο παπουτσι και αλλο απο telemarketing.

επισης ανετο παπουτσι αλλα παραξενο παπουτσι το γραφω για οποιον θελει να κανει δοκιμη ειναι και τα Five fingers.ειναι πολυ μαλακο.vibram five fingers. επισης καποια παπουτσια που ετυχε να πετυχω και ηταν ανετα ηταν με πατο ο οποιος ηταν σαν να ειχε καποιες κυψελες πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...