Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Iris και aerondight δε θες κάτι αλλο..εχει και πιο δυνατά σε damage steel σπαθιά αλλα το iris εχει τη κοκκινίλα και τα σπάει..βεβαια σου παίρνει vitality..καλά για aerondight δε το συζητώ it's the best silver sword..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο Patch είναι ήδη στα σκαριά και θα διορθώσει τα σημαντικότερα bugs για αρχή. Επίσης σε ερώτηση πότε το αναμένουμε η απάντηση ήταν soon very soon (λογικά μέσα σε 15 μέρες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο Patch είναι ήδη στα σκαριά και θα διορθώσει τα σημαντικότερα bugs για αρχή. Επίσης σε ερώτηση πότε το αναμένουμε η απάντηση ήταν soon very soon (λογικά μέσα σε 15 μέρες).

 

Αμην,εχει πολλά bugs το expansion..και ειδικά σε quests..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συνάντησα ένα εχθές στο q που έπρεπε να ακολουθήσω κάποιον και είχε σταματήσει αυτός και δε προχωρούσε... Έχει bugs κάποια είναι και σημαντικά είναι αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου άρεσε το καινούργιο πατς (1.21). Το δοκίμασα όταν βγήκε και, ενώ παρατήρησα μια βελτίωση στην απόδοση, τα καινούργια μενού μου φάνηκαν αισθητικά πολύ κατώτερα από αυτά του 1.12 και όχι ιδιαίτερα βολικότερα. Ευτυχώς που υπάρχει η επιλογή να διαλέξεις όποια έκδοση θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...