Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω εχω προβλημα παιδες με τρεις καρτες γραφικων αλλα ενταξει δουλευουν οι 2

Εσενα δυστηχως το συστημα που εχεις ειναι τραγικο για παιχνιδια αγαπητε και σιγουρα χωρις Freesync monitor αξιοποιηση δεν βλεπεις. Βεβαια αν παραπονιεσαι για το Witcher πηγαινε στο Windows store οπου μονο η 1 σου λειτουργει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν θα βγει enhanced edition δεν ξερω γιατι το αναφερετε συνεχεια , εχουν πει εδω και καιρο οτι δεν εχουν σκοπο να βγαλουν 

Επειδή δεν ξέρουμε, έβαλα "ή game of the year edition"(που απλά μπορεί να περιλαμβάνει τα expansions ) .

 

Παρ'όλα αυτά έχεις κάποιο Link που να λένε ξεκάθαρα κάτι τέτοιο? Το μόνο που ξέρω είναι ότι δεν υπήρχε κάτι στα σκαριά για τον Φεβρουάριο , το οποίο ήταν και λογικό μιας και δεν είχε βγει το τελευταίο expansion ακόμα..κάτι άλλο δεν έχω ακούσει .

 

Αν και με όλα τα patches που έχουν προσφέρει μέχρι τώρα (βελτιωμένο inteface, optimizations κτλ ) θα μπορούσε η τωρινή έκδοση να θεωρηθεί "enhanced "   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν και με όλα τα patches που έχουν προσφέρει μέχρι τώρα (βελτιωμένο inteface, optimizations κτλ ) θα μπορούσε η τωρινή έκδοση να θεωρηθεί "enhanced "    :-D

 

Ακριβως θα βγαλουν αλλο ενα αντε δυο patch και θα σταματησουν εκει . ηδη εχουν προσφερει 10 παραπανω απο οποιαδηποτε αλλη εταιρια . 

 

Φτανω προς το τελος τωρα και το παιχνιδι εχει απογειωθει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ολες οι Enhanced Edition με patch ειχανε μπει for free.Εχει σημασια αν θα λεγεται enhanced/patched/goty edition? Εγω θεωρω πως σιγουρα θα βγαλουν enhanced edition σαν κυκνιο ασμα του support στο W3 ασχετως αν την ονομασουν GOTY η Ultimate η δεν ξερω γω τι....μην παιζετε με τις λεξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνατε οτι το the witcher 2 ηταν 30 ωρες μονο ενω το 3 με τα expansions παει ανετα πανω απο 150+ . Ξαναλεω αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι θα βγαλουν ακομα ενα patch να διορθωσουν τα τελευταια προβληματα , και μετα θα πεσουν ολοι με τα μουτρα στο cyberpunk 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link για ότι δεν θα υπάρχει ΕΕ, παρόλα αυτά όπως είπε και παραπάνω ο φίλος GOTY θα βγει 99% γιατί δεν έχει extra δουλειά απλά κλασσικό bundle all included όπως βγάζουν πολλές εταιρίες ένα χρόνο μετά το release.

 

http://kotaku.com/witcher-3-enhanced-edition-pops-up-on-european-retailer-1752100155

 

Εγώ πάντως ευτυχώς ακόμα κρατιέμαι και δεν τα έχω ακουμπήσει τα expansions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link για ότι δεν θα υπάρχει ΕΕ, παρόλα αυτά όπως είπε και παραπάνω ο φίλος GOTY θα βγει 99% γιατί δεν έχει extra δουλειά απλά κλασσικό bundle all included όπως βγάζουν πολλές εταιρίες ένα χρόνο μετά το release.

 

http://kotaku.com/witcher-3-enhanced-edition-pops-up-on-european-retailer-1752100155

 

Εγώ πάντως ευτυχώς ακόμα κρατιέμαι και δεν τα έχω ακουμπήσει τα expansions.

 

"There’s no Enhanced Edition of The Witcher 3: Wild Hunt that we are aware of, this is some kind of error that we will look into."

 

Ουσιαστικα διαψευδουν το site που εβγαζε EE edition στο store.Πως συνεπαγεται οτι δεν θα βγει γενικα EE μονο στο kotaku το ξερουν.

 

Σαν το "there is current plan for DLC" που ελεγε η From και μετα παρτε DLC...

 

Οπως ειπα και πιο πανω το EE μπορει να βγει τμηματικα σε patches και μετα να πακεταριστει σε GOTY,δεν σημαινει οτι επειδη δεν θα υπαρξει ονομαστικο EE δεν θα εχουν βγαλει.Π.χ αν βγαλουν patch που αλλαζει το γρασιδι καθολικα στο game,ουσιαστικα δεν ειναι μερος του EE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παϊδάκια,θα ήθελα μια βοήθεια ψάχνω να αγοράσω το witcher και ψάχνω όσο μπορώ να το βρω σε χαμηλότερη τιμή,γνωρίζεται καθόλου site's που να το ψάξω????(ps4)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παϊδάκια,θα ήθελα μια βοήθεια ψάχνω να αγοράσω το witcher και ψάχνω όσο μπορώ να το βρω σε χαμηλότερη τιμή,γνωρίζεται καθόλου site's που να το ψάξω????(ps4)

Αν θες κουτατο φθηνοτερα μονο απο αγγελιες αν το βρεις.

 

Σε digital μονο αυτο βρηκα αλλα δεν πολυ αξιζει http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-witcher-3-wild-hunt-ps4-game-code-compare-prices/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bγάλουν, δεν βγάλουν την EE περιμένετε για να παιξετε το παιχνιδι; :huh:

 

Προσωπικά ναι, έχω τελειώσει το game από GOG και περιμένω GOTY retail για να το παίξω ξανά μαζί με expansions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...