Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φαντάζομαι τρώει μπόλικα fps το απο πάνω.

Έχει νόημα να το βάλω όταν με όλα στο high (+hbao)  είμαι γύρω στα 40+ fps?

Μέχρι στιγμής πάντως το προφίλ του k-putt έχει ξηγηθεί άψογα, αφαιρώντας την κιτρινίλα αλλά παράλληλα  βαστώντας τα χρώματα ζωηρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H manticore, είναι καλύτερη από bear? Βασικά τι τύπος είναι? Medium?

bear και wolf οι πιο όμορφες για μένα..είμαι ανέκαθεν της heavy(bear) πάντως..χρησιμοποιώ αρκετά quen..τώρα πια είναι η καλύτερη, με τι style παιζεις ειναι η απάντηση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι τρώει μπόλικα fps το απο πάνω.

Έχει νόημα να το βάλω όταν με όλα στο high (+hbao)  είμαι γύρω στα 40+ fps?

Μέχρι στιγμής πάντως το προφίλ του k-putt έχει ξηγηθεί άψογα, αφαιρώντας την κιτρινίλα αλλά παράλληλα  βαστώντας τα χρώματα ζωηρά. 

 

 

ελαχιστο fps hit εχει το STLM,δοκιμασε το κιολας να το δεις και μονος σου

 

Απο κει και περα,νομιζω η καινουρια εκδοση του STML ειναι η καλυτερη μεχρι σημερα,οι νυχτες πολυ βελτιωμενες με μια προχειρη ματια που το δοκιμασα και πραγματικα διωχνει την καρτουνιλα απτο παιχνιδι.Στο επομενο playthrough οποτε ειναι αυτο θα ναι must mod απτην αρχη για μενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα και το STLM, όντως ελάχιστο hit έχει.

 

Από εκεί και πέρα, είτε κάποια πράγματα στο παιγνίδι δεν έχουν κάτσει καλά με το τελευταίο Patch, είτε χρειάζεται νέο patch επειγόντως.

 

Κάποια quests θα βγουν μόνο με τον τρόπο που αυτά θέλουν...είτε κάποια triggers δεν ενεργοποιούνται καθόλου, είτε ενεργοποιούνται όπως αυτά θέλουν (αυτό που αναφέρω πιο πίσω με τον βοηθό herbalist...με κανένα τρόπο δεν με άφησε να τους σκοτώσω, την έβγαλα αναγκαστικά με τον άλλο τρόπο), είτε σε αφήνουν να τριγυρνάς σα μλκς 3-4' και μετά εμφανίζονται πχ τα ίχνη σε Witcher senses, ή οτιδήποτε προκειμένου να προχωρήσει.

 

Να πω τη μαύρη μου αμαρτία, λίγο αδιάφορο το ΗοS στα sidequests του και στα contract, εκτός κι αν αξίζει τόσο ο Runewright.

 

Θα βγουν και τα δύο πάντως εντός του μήνα (1-2 ώρες την ημέρα έχω), να κλείσει και ο κύκλος αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας κάνει τίποτα microstutters που και που στο toussaint? Αυτά που κρατάνε κανα δευτερόλεπτο, ίσα να ρίξουν απότομα λίγα fps και μετά καρφί επάνω ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...