Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν σε ενδιαφερουν οι καρτες στα expansion,θα σου προτεινα να παρεις physical το base game και digital τα expansion https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_expansion_pass

 

25 euro για τα expansion,αρα 65 σου βγαινει.Και ναι σιγουρα αξιζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να εχεις ολο το παιχνιδι πρεπει να παρεις αυτα; http://www.skroutz.gr/c/93/pc_games.html?from=catspan&keyphrase=witcher+3

 

Συνολο = 87,23€

 

 

Τα αξιζει ή να περιμενω;

Αν κοιτας για κουτατα ναι αλλα το Hearts of stone το αγοραζεις απο Γερμανο για να εισαι σιγουρος οτι θα εχεις τις καρτες.

 

Αλλιως μπορεις να το παρεις ψηφιακα που βγαινει αρκετα φθηνοτερα παιχνιδι+season pass

 

πχ στο Instant gaming βλεπω το παιχνιδι στα 17ευρω και το season pass στα 20. 37ευρω κοινως ειναι πολυ λιγα χρηματα για τοσο μεγαλο παιχνιδι.

 

Και κουτατο αξιζει τα χρηματα του κυριως επειδη παιρνεις δωρο και τις καρτες

Υπαρχουν αρκετα unboxing του παιχνιδιου και των Dlc να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 20 ξεκινάει και σαν steam gift. Περιμένω προσωπικά να δω τι τιμή θα έχει το παιχνίδι στο summer sale, διαφορετικά η ιδέα του steam gift μου φαίνεται η ιδανικότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ήταν μέρα όταν έκανες apply το oil?! :P

 

Ήθελε να αφαιρέσω τα mods από το σχετικό folder, να σταρτάρω το παιχνίδι χωρίς αυτά, και μετά να τα βάζω ένα-ένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν προκειται να παει κατω απο 50 % το καλοκαιρι . και τα 20 ληστεια ειναι για τετεοιο παιχνιδι . Το αγορασες χτες. 

 

Δεν βιάζομαι λόγω εξεταστικής αλλά και εγώ αυτό πιστεύω. Κάτω από 25 ευρώ δεν θα το δούμε σε έκπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, περνάει κάποια ελληνική κάρτα στα διαφορα σαιτ με τα κλειδάκια;

 

Παρολο που χω ρεβολουτ, δεν εχω φραγκο φορτωμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τρελλή κιτρινίλλα στο expansion. Δεν είχα ασχοληθεί με SweetFX στο Witcher 3, αλλά τώρα αναγκαστικά έβαλα εκείνο που προτείνει ο Psycho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις κάνει HoS, πας σε αυτό και όταν τελειώσεις πας σε B&W. Το NG+ είναι για να αρχίσεις από την ΑΡΧΗ με τα υπάρχον lvl και gear σου (plus inventory αλλα χωρίς τις gwent cards).

 

επομένως, άσε το NG, συνέχισε με τα expansion, θα φτάσεις κοντά 40 με το HOS.

 

Και μένα την 290 την πάει ελικόπτερο.

 

Σε ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις.

 

Το θέμα μου όμως είναι πως έχω κολλήσει lvl35 ενώ βγάζω quest...Δεν φαίνεται η παραπάνω ΧΡ, δεν ανεβαίνει.

 

Ίσως είναι κόλλημα, θα φορτώσω λίγο παλιότερο save.

 

edit: Ξεκόλλησε...αν ξεκολλήσουν κι 1-2 quests (ειδικά αυτή με τους κρεατοφάγους χωρικούς...)

 

@chrisde

 

 

 

post-50176-0-71058800-1465078986_thumb.png

post-50176-0-10605900-1465078993_thumb.png

post-50176-0-97042900-1465078997_thumb.png

 

 

Αυτά, +tesselation@16x μέσα από τους Crimson

 

Όταν λέτε για το config του Καπούτ, το παλιό το 1.4 λέτε ή έχει βγάλει και νεότερο, γιατί δεν βλέπω κάτι άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απο κει και περα,μου εκανε εντυπωση το branching απτα endings του main story,νομιζω σε αυτο παιρνει 10/10 η CD Project.

Αν μπορείς στείλε ενα πμ να μου πεις στο τελειωμα του expansion αν σου εμφανίστηκε κάποιο quest σχετικά με τον τερματισμό του Wild Hunt, γιατί εγώ είμαι NG+ χωρίς να έχω τελειώσει το main story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει χρησιμοποιήσει  κανείς το enemy upscaling ?

Καθώς ερχόμενος απο HOS είμαι lvl 40 και τα quest είναι για lvl 35.. 

Επεξ/σία από >-Nosakos<-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς στείλε ενα πμ να μου πεις στο τελειωμα του expansion αν σου εμφανίστηκε κάποιο quest σχετικά με τον τερματισμό του Wild Hunt, γιατί εγώ είμαι NG+ χωρίς να έχω τελειώσει το main story.

 

Οταν μιλουσα για main story εννοουσα του expansion οχι του base game ! Ο τερματισμος του blood and wine δεν εχει σχεση με wild hunt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πετυχημένο το πρόσωπο του Dettlaff, έχουν πετύχει την έκφραση του προσώπου, δείχνει πολύ πιο αληθοφανής από όλους τους άλλους χαρακτήρες του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...