Προς το περιεχόμενο

Thinkpad L520 Free-dos-328ευρω


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καπως ετσι ισως και ακριβως ετσι οπως τα λες τραμπα νο1 και μετα ξανα τραμπα και ολα καλα

κι εγω θα ηθελα να μαθω ποιους ι3 ι5 ι7 παιρνει πανω

εχουμε τοσους επιστημονες εδω μεσα και δεν μιλαει κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι μια χαρα ειναι και με τον b960 εκανε encoding στον ιδιο χρονο με desktop τετραπυρηνο αν επαιρνε και ξεχωριστη καρτα γραφικων θα ηταν νο1

 

οσο για τους επεξεργαστες γραφει εδω περα.. αν ειναι σωστα δε ξερω γιατι δε γραφει οτι παιρνει το b960..

 

 

http://www.cpu-upgrade.com/mb-Intel_(chipsets)/HM65_Express.html

 

 

Also, I have found out that Pentium B960 (TDP 35W) sits on Socket PGA988

 

 

 

Well did my research on here and managed to upgrade my Lenovo B570 w/ a B960 in it to a I5-2520M. Very fast now and it is nice having a little upgrade to the graphics. I can play most modern games on the lowest settings or close to low settings. It multitask very well. Only problem is make sure you have your laptop elevated as since this is a upgrade from stock, it will run hot. The average temp I get is around 55 Celsius or 131 Fahrenheit and the hottest I have ever got was 89 Celsius or 192.2 Fahrenheit. The max heat it will take is a 100 Celsius before auto shutdown so be careful running that hot for a long amount of time. Make sure you put your thermal paste down enough to cover the whole CPU die.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτο πρεπει να ψαχτούμε για ivy, τα πέρνεις ολα μαζιπακετο: καρτα γραφικων, ταχυτητα και χαμηλοτερες θερμοκρασιες... δεν εχω βρει πουθενα ομως να πουλάνε. ειμαι περιεργος που θα τους βρουμε, μαλλον πρεπει να περιμενουμε να καουν μερικα εκτος εγγυησεως για να ψαχτουμε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο γαμπρος μου εχει ι3 μαλλον sandy σε hp και οταν το βαζει να φτιαξει κανα βιντεο με convertX to dvd πιανει 80-90 βαθμους κελσιου

με max tdp 100 βαθμους

 

 

επισης λογω της ευκολης προσβασης στο κατω μερος οπου μπορει να μεινει και ανοικτο απο κατω χωρις καπακι να αεριζεται με μια μικρη πατεντα μην φυγει ο δισκος μπορουμε να προσαρμοσουμε μια ωραιοτατη υδροψυξη και να πρωτοπορησουμε κιολας

 

 

 

και το θεμα εχει ξεφυγει εντελως

 

ισως και να παιρνει καποια μοντελα ivy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλαβαίνω κανα 1600*900;

 

Να διευκρινήσω βέβαια ότι είναι για τον πατέρα μου, οπότε δεν είμαι σίγουρος ότι θα τον βόλευε τέτοια ανάλυση στις 15.6", απ' την άποψη ότι μπορεί να φαίνονται αρκετά μικρά όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλαβαίνω κανα 1600*900;

 

Να διευκρινήσω βέβαια ότι είναι για τον πατέρα μου, οπότε δεν είμαι σίγουρος ότι θα τον βόλευε τέτοια ανάλυση στις 15.6", απ' την άποψη ότι μπορεί να φαίνονται αρκετά μικρά όλα.

 

Φάνη είναι αρκετά μικρά όλα στην HD+. Τον πατέρα σου θα τον βόλευε καλύτερα με την κλασσική HD 1366x768.

Βέβαια δεν νομίζω να υπάρχει κάτι στα makro πλέον, καλού κακού όμως ρίξε κανα τηλέφωνο.

Αλλιώς απο e-lenovo με την HD στα 328€ όμως με free μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια είναι,απλά του infoworld αναφέρει την απλή οθόνη (μην το δένεις και κόμπο βέβαια,πολλά είδαμε)

 

Αλλά αφού το θες για τον πατέρα σου και δεν σε πειράζει να είναι και η απλή,χτύπα το απο εκεί μιας και είναι φθηνότερο.Μια χαρά είναι το λαπτοπάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά απ' ότι είδα εκτός Γαλατσίου (και γύρω περιοχών ίσως), οι αποστολές γίνονται με ACS, οπότε σίγουρα θα βγαίνει πάνω από τα 328€ του e-lenovo (αν όντως είναι έτσι).

 

Εκτός κι αν πάω από εκεί, κάτι που δεν προβλέπεται λόγω απόστασης, στις βενζίνες θα δώσω περισσότερα.

 

Ωραία, από e-lenovo τότενες.

 

Για απλή χρήση internet προορίζεται (και από μη ιδιαίτερα απαιτητικό χρήστη), οπότε νομίζω είναι καλή περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά απ' ότι είδα εκτός Γαλατσίου (και γύρω περιοχών ίσως), οι αποστολές γίνονται με ACS, οπότε σίγουρα θα βγαίνει πάνω από τα 328€ του e-lenovo (αν όντως είναι έτσι).

 

Εκτός κι αν πάω από εκεί, κάτι που δεν προβλέπεται λόγω απόστασης, στις βενζίνες θα δώσω περισσότερα.

 

Γιαυτό σου είπα.  ;)

Επίσης θα προτιμούσα να αγοράσω απο την αντιπροσωπεία, ειδικά δε απο την στιγμή που είναι στα ίδια χρήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...