Προς το περιεχόμενο

Thinkpad L520 Free-dos-328ευρω


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε εσάς ανάβει το πορτοκαλί λαμπάκι του κουμπιού Mute μόλις το πατήσετε; Εμένα μέσα στα Windows δεν ανάβει καθόλου, συμπτωματικά ανακάλυψα την ύπαρξή του πατώντας το κατά το POST.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εσάς ανάβει το πορτοκαλί λαμπάκι του κουμπιού Mute μόλις το πατήσετε; Εμένα μέσα στα Windows δεν ανάβει καθόλου, συμπτωματικά ανακάλυψα την ύπαρξή του πατώντας το κατά το POST.

Ναι αναβει κατα την λειτουργια του υπολογιστη το πορτοκαλι λαμπακι

(δεν το ειχα προσεξει καν..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, γνωρίζω ότι δεν είναι support thread το συγκεκριμένο για το σούπερ-λαπ (thanx xris!) που πήραμε, αλλά επειδή αυτό που θα ρωτήσω μου έχει σπάσει τα νεύρα, αν έχετε απάντηση εδώ ή με πμ με βοηθάτε πολύ. Τα δύο -ρημαδιασμένα- κουμπιά του touchpad γατί συνεχώς "χάνουν" τις ρυθμίσεις που τους ορίζω μέσω του ultraNav? Όλες οι υπόλοιπες ρυθμίσεις είναι οκ, δεν έχουν κανένα θέμα, τα taps, gestures κλπ κλπ παρά μόνο οι δύο ρυθμίσεις, button 4 (navigate back) για το αριστερό και button 5 (navigate forward) για το δεξί. Σχεδόν κάθε φορά που ανοίγω το λαπ οι 2 αυτές ρυθμίσεις είναι χαμένες. Αν δεν υπάρχει τρόπος να τις κρατήσουν, μήπως θα μπορούσα να ορίσω αντίστοιχη ρύθμιση στα πάνω κουμπιά του toucpad? (Είμαι με win7 pro x64) Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν εχετε βαλει τους drivers που χρειαζονται..

 

 

συμφωνώ και εγω....

 

Δοκίμασα με Windows 7 και λειτουργεί κανονικά, στα 8 δεν ήθελε να παίξει. Υπεύθυνος πάντως είναι ο Hotkey driver.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φωτακι στο mute και μικροφωνο δεν παιζει 

επισης μου κρασαρει μια με δυο φορες τη μερα ο shokwave οταν βλεπω βιντεο στο youtube

δεν τα βλεπω για πολυ τα 8 αρια !!!   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης μου κρασαρει μια με δυο φορες τη μερα ο shokwave οταν βλεπω βιντεο στο youtube

δεν τα βλεπω για πολυ τα 8 αρια !!!   

Και στα 7 μου κρασαρει συνεχως ο shokwave.

Οχι μονο στο lenovo, αλλα και σε ενα νετμπουκ.

Γκρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παιζει κανεις league of legends με αυτο το μηχανακι ας μας πει ποσα καρε και με τι ρυθμισεις, στην εγγενη παντα αναλυση.

 

Native για το hd+ μοντέλο λιγο δυσκολο, (1600*900 γαρ), θα το δοκιμάσω και θα σου πώ όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Native με κλειστές τις σκιές και τα άλλα στο low, είναι 60 γενικά και 30 στις μάχες. Στα 1280 Χ 720 μπορεί να κρατήσει το 60άρι, αλλά είναι αρκετά θολά τα πράγματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι για παιχνιδια το λαπτοπ..

εξαρταται τι απαιτησεις εχει κανεις.η απαντηση σου ειναι λαθος.Για epsxe, yuris revenge + βαλε ειναι "μπόμπα"

 

 

Native με κλειστές τις σκιές και τα άλλα στο low, είναι 60 γενικά και 30 στις μάχες. Στα 1280 Χ 720 μπορεί να κρατήσει το 60άρι, αλλά είναι αρκετά θολά τα πράγματα :P

 

Η αληθεια ειναι πως τωρα διαολιστικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...