Προς το περιεχόμενο

Thinkpad L520 Free-dos-328ευρω


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και από εμένα.

 

Το μηχάνημα είναι τόσο super όσο νομίζω? Μόλις το βρήκα στο www.e-experts.gr και μου είπαν ότι έχουν απόθεμα..... μου προτείνετε να το αγοράσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το παράγγειλα κι εγώ και το περιμένω αύριο.

Όσοι βάλατε windows 7 συναντήσατε κάποιο πρόβλημα; Αν ναι, τι;

Ρωτώ εκ των προτέρων γιατί θα έχω μόνο 2-3 αύριο για να ασχοληθώ και μετά φεύγω ταξίδι και το χρειάζομαι μαζί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράγγειλα κι εγώ και το περιμένω αύριο.

Όσοι βάλατε windows 7 συναντήσατε κάποιο πρόβλημα; Αν ναι, τι;

Ρωτώ εκ των προτέρων γιατί θα έχω μόνο 2-3 αύριο για να ασχοληθώ και μετά φεύγω ταξίδι και το χρειάζομαι μαζί μου.

Κατέβασε μόνο το πρόγραμμα που δίνει η Lenovo και κάνει αυτόματο download των οδηγών.. Σε 10 λεπτά θα σου έχει κατεβάσει τα πάντα και με μια επανεκίνηση θα είναι έτοιμος... μην μπεις στη διαδικασία να κατεβάζεις κομμάτι κομμάτι....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από εμένα.

 

Το μηχάνημα είναι τόσο super όσο νομίζω? Μόλις το βρήκα στο www.e-experts.gr και μου είπαν ότι έχουν απόθεμα..... μου προτείνετε να το αγοράσω?

Το πήρα στα 289 σε 6 άτοκες από μάκρο. Για αυτά τα χρήματα και δεδομένης της "αναβαθμισιμότητας", ψάχνομαι να βρω μειονέκτημα και δυσκολεύομαι, τί να σου πω; ότι του λείπει το numpad? ότι ήθελε λίγο μεγαλύτερο touchpad? Λεπτομέρειες και μικρής σημασίας κιόλας συγκριτικά με την καλή ποιότητα κατασκευής, την οθονάρα και την εγγύηση. Προς το τέλος της εγγύησης, αλλαγή cpu και άλλη μια τριετία αξιοπρεπέστατο μηχάνημα...

 

Το παράγγειλα κι εγώ και το περιμένω αύριο.

Όσοι βάλατε windows 7 συναντήσατε κάποιο πρόβλημα; Αν ναι, τι;

Ρωτώ εκ των προτέρων γιατί θα έχω μόνο 2-3 αύριο για να ασχοληθώ και μετά φεύγω ταξίδι και το χρειάζομαι μαζί μου.

Πέρα από το χαζοθεματάκι μου με το ultranav τίποτα απολύτως. Δεν έχω ασχοληθεί περισσότερο καθώς θα μπει άμεσα ssd οπότε και θα ξαναπεράσω os/drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από εμένα.

 

Το μηχάνημα είναι τόσο super όσο νομίζω? Μόλις το βρήκα στο www.e-experts.gr και μου είπαν ότι έχουν απόθεμα..... μου προτείνετε να το αγοράσω?

 

Σου έστειλα e-mail μήπως το πάρουμε φθηνότερα αν αγοράσουμε 2 ταυτόχρονα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε μόνο το πρόγραμμα που δίνει η Lenovo και κάνει αυτόματο download των οδηγών.. Σε 10 λεπτά θα σου έχει κατεβάσει τα πάντα και με μια επανεκίνηση θα είναι έτοιμος... μην μπεις στη διαδικασία να κατεβάζεις κομμάτι κομμάτι....

 

Ευχαριστώ. Άντε να δούμε τι λέει σα μηχάνημα!

Εμφανισιακά πάντως είναι κακάσχημο!  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμφανισιακά είναι λιτό και σοβαρό, σαν εργαλείο που θεωρείται κι όχι γκάτζετ.

Σε σχέση μάλιστα με παλιότερα Thinkpad είναι κάπως... γλυκούλι. :P



Ο controller είναι RENESAS αλλά πρέπει να τσεκάρω και το ακριβές μοντέλο...
 
 

Τελικά μήπως είδες ποιό ακριβώς chipset φοράει; Ενδιαφέρει αρκετούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα στα 289 σε 6 άτοκες από μάκρο. Για αυτά τα χρήματα και δεδομένης της "αναβαθμισιμότητας", ψάχνομαι να βρω μειονέκτημα και δυσκολεύομαι, τί να σου πω; ότι του λείπει το numpad? ότι ήθελε λίγο μεγαλύτερο touchpad? Λεπτομέρειες και μικρής σημασίας κιόλας συγκριτικά με την καλή ποιότητα κατασκευής, την οθονάρα και την εγγύηση. Προς το τέλος της εγγύησης, αλλαγή cpu και άλλη μια τριετία αξιοπρεπέστατο μηχάνημα...

 

Πέρα από το χαζοθεματάκι μου με το ultranav τίποτα απολύτως. Δεν έχω ασχοληθεί περισσότερο καθώς θα μπει άμεσα ssd οπότε και θα ξαναπεράσω os/drivers.

 

Από ποιο Makro το πήρες αν επιτρέπεται και πότε, επειδή με ενδιαφέρει και εμένα αν το βρω στα 289.

Υπήρχαν άλλα κομμάτια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα αρκετά νωρίς από Παλλήνη και σίγουρα δεν έχει άλλα πλέον, καθώς ήθελε και ο bro και τον ακύρωσαν τηλεφωνικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...