Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολα τα εχω σημειωσει....

 

Από τη στιγμή που σου λέει ότι λείπει το state/province δεν τα έχεις σημειώσει όλα. Κάπου θα έχει αυτό το πεδίο και σου διέφυγε. Και σε εμένα έχει τύχει. Γράψε Attiki ή Attica εφόσον δέχεται ελεύθερο κείμενο και ξαναδοκίμασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν και υπάρχουν ειδικά νήματα για το θέμα σου, δεν γράφεις με ποια μεταφορική ήρθε το δέμα.

 

 

Γράψε το tracking number για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε, έτσι αόριστα δεν μπορεί κανείς να σου πει τι συμβαίνει.

 

RB084880213SG (με ανχωνει μην περασει τελωνειο) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε Attiki ή Attica εφόσον δέχεται ελεύθερο κείμενο και ξαναδοκίμασε.

 

Tι εννοεις με αυτο???Που να το γραψω και γιατι?


Τελικα επρεπε να συμπληρωσω ενα κενο που δεν ειχε αστερακι καποιο bug θα ειναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RB084880213SG (με ανχωνει μην περασει τελωνειο) 

 

Δεν έφτασε ακόμα Ελλάδα, ή έχει φτάσει και απλά δεν άνοιξαν ακόμα το σάκο από τα ΕΛΤΑ. Όταν τον ανοίξουν και το σκανάρουν θα δεις να γράφει Άφιξη στη χώρα προορισμού στο site των ΕΛΤΑ. Εσύ απλά να ελέγχεις πλέον την κατάστασή του από εδώ: http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RB084880213SG (με ανχωνει μην περασει τελωνειο)

 

Το δέμα σου ταξιδεύει με το Σιγκαπουριανό ταχυδρομείο, έχει φτάσει στο αεροδρόμιο σύμφωνα με τα tracking sites αλλά δεν έχει ανοιχτεί ακόμη ο σάκος (συνηθισμένη διαδικασία).

 

Θα το παρακολουθείς στο elta.gr και όταν σκαναριστεί το δέμα θα μάθεις την πορεία (αν θα μπει στο τελωνείο ή όχι κλπ) και την παραλαβή.

Εάν ο πωλητής έχει δηλώσει χαμηλή αξία, δεν θα έχεις πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μου πει καποιος μια αγορα που εκανα απο aliexpess με tracking RB087685964SG τι γινετε?ειναι δυνατον να εφτασε τοσο γρηγορα Ελλαδα?στο trackitonline λεει θα παραδωθει με ΕΛΤΑ courier,σχυει αυτο που γραφει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια action camera απο Gearbest. Μιας και είχα ξανα παραγγείλει μια Banggood η οποία είχε πρόβλημα στην πλακέτα και με το που τους ανέφερα το πρόβλημα μετά απο 1-2 μέρες είχα τα λεφτά μου πίσω, θέλω να ξέρω αν σε ανάλογη περίπτωση ισχύει το ίδιο για Gearbest. Γιατί το να στείλω το προϊόν Κίνα και να περιμένουν να παραλάβουν μου φαίνεται τρομερά χρονοβόρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πρόβλημα που είχα απο το Ali,πλήρωσα την διαφορά για μου στείλει ένα μεγαλύτερο power bank αλλα μου έδωσε αυτό το tracking όπου δεν εμφανίζει τπτ RS586315643NL ,μπορεί να μου π1ι κάποιος αν ειναι fake γτ εχω μιάμιση μετά να ανοίξω dispute για την πρώτη παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...