Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπέρα.

 

εκανα προσφατα μια αγορα ( ρουχα) μου στειλαν ενα λάθος νουμερο.

θέλω να το επιστρεψω πισω...ξέρει κανεις την διαδικασια ?

π.χ μου έχουν μέσα στην συσκευασια return form που λεει οτι η αποστολη γίνεται με UPS ...τι φαση ..εγώ στην πολη μου απο όσο ξέρω δεν έχουμε UPS καταστημα...εχει κανείς καμιά παρόμοια εμειρια. thx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας θελω να παραγγειλω απο ebay μια οθονη digitizer και lcd απο ebay..απο αγγλια εχει 50+/- με μεταφορικα..μπορω να το παρω και αν ναι λετε να περασει απο τελωνειο και να μου βγει πολυ ακριβοτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας θελω να παραγγειλω απο ebay μια οθονη digitizer και lcd απο ebay..απο αγγλια εχει 50+/- με μεταφορικα..μπορω να το παρω και αν ναι λετε να περασει απο τελωνειο και να μου βγει πολυ ακριβοτερο;

δεν εχει τελωνειο απο Αγγλια , όσο λέει θα πληρωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.

 

εκανα προσφατα μια αγορα ( ρουχα) μου στειλαν ενα λάθος νουμερο.

θέλω να το επιστρεψω πισω...ξέρει κανεις την διαδικασια ?

π.χ μου έχουν μέσα στην συσκευασια return form που λεει οτι η αποστολη γίνεται με UPS ...τι φαση ..εγώ στην πολη μου απο όσο ξέρω δεν έχουμε UPS καταστημα...εχει κανείς καμιά παρόμοια εμειρια. thx.

Παρε τηλ την Ups,λογικα θα σου πει να το δωσεις στην γενικη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση ακομα..αυτο το money back guarantee στο Ebay πως ακριβως λειτουργει; σε περιπτωση που μου ερθει κατι λαθος κτλπ ή ελλατωματικο; Ξεκιναει να μετραει 30 ημερες απο την στιγμη που πληρωσεις το αντικειμενο ή απο την στιγμη που φτασει σε εσενα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μέρες είναι από τη στιγμή που παραλαμβάνεις.

 

Αν υπάρξει οποιοδήποτε πρόβλημα επικοινωνείς με τον πωλητή αναφέροντας το.

Αν δεν σου απαντήσει ή η απάντηση/λύση που θα σου προτείνει δεν σε ικανοποιεί ανοίγεις case στο ebay.

 

Η μόνες περιπτώσεις να χάσει case ο αγοραστής είναι:

1. Να λέει ότι δεν το παρέλαβε ενώ θα υπάρχει tracking number που θα δείχνει ότι το παρέλαβε.

2. Να απειλήσει τον πωλητή με οποιοδήποτε τρόπο και κυρίως με αρνητικό feedback

 

Πρόσεξε όλα τα μηνύματα που θα ανταλλάξετε να είναι μέσα από το ebay για να υπάρχει το ιστορικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε το παράγγειλες και πότε σου έδωσαν το tracking #;

 

Το δέμα έρχεται με το τσέχικο ταχυδρομείο και θα το παρακολουθήσεις στα γνωστά sites όταν φτάσει στην Τσεχία.

Μέχρι τότε, μπορείς να το παρακολουθείς εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα θέλω να αγοράσω ένα παιχνίδι από το "υπλαυ" και θέλω να κάνω την αγορά μέσω κάρτας pay safe .

από όσο βλέπω υπάρχει κανονικά σαν επιλογή αυτός ο τρόπος πληρωμής. έχει κάνει κανεις κάποια αγορά με αυτόν τον τρόπο από αυτό το κατάσημα για να μου πει αν δουλεύει όντως? όχι τίποτα άλλο αλλα μην πάρω τσάμπα την κάρτα και δεν έχω και τι να την κάνω μετά δεν είναι και για πέταμα τα χρήματα όπως και να έχει σε αυτες τις μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλησπέρα θέλω να αγοράσω ένα παιχνίδι από το "υπλαυ" και θέλω να κάνω την αγορά μέσω κάρτας pay safe .
από όσο βλέπω υπάρχει κανονικά σαν επιλογή αυτός ο τρόπος πληρωμής. έχει κάνει κανεις κάποια αγορά με αυτόν τον τρόπο από αυτό το κατάσημα για να μου πει αν δουλεύει όντως? όχι τίποτα άλλο αλλα μην πάρω τσάμπα την κάρτα και δεν έχω και τι να την κάνω μετά δεν είναι και για πέταμα τα χρήματα όπως και να έχει σε αυτες τις μέρες

 

Αν το κατάστημα δεν αναφέρεται στο site paysafe τοτε δε θα δουλέψει η κάρτα

 

https://www.paysafecard.com/el-gr/lp-products/important-information/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...