Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

m.ebay.com/itm/112082428396

Δε τα είδα απο κοντά βέβαια γιατι είμαι εκτος, τα παρέλαβε η μανα μου και μου στείλε μια φωτό κουνημενη :P καλα φανηκαν στη φωτο αλλα δε σου εγγυομαι τιποτα.

Μπηκαν watch list

Αλλα θελω να τα δεις και να μου πεις πριν παραγγειλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπηκαν watch list

Αλλα θελω να τα δεις και να μου πεις πριν παραγγειλω

 

 

Αν δεν θες να πάθεις ηλεκτροπληξία δωσε δύο ευρώ και πάρε ένα αντάπτορα της προκοπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αχαχα θα τα συγκρίνω σε λιγες μερες που θα γυρίσω, με ενα που αγόρασα απο μαγαζί ηλεκτρονικών με 1 ευρώ και το χρησιμοποιώ και φαίνεται καλο και στιβαρό.

 

Edit

26/7/2017, 07:57:41 Κ.Α.Τ. ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

 

25/7/2017, 09:51:28 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

 

17/6/2017, 21:01:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

 

Μάλλον δεν παει τελωνείο αυτο τωρα ε;

Επεξ/σία από .::NikoS::.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα απτo geekbuying ενα Powerbank της Xiaomi και απτο tracking number ειδα οτι ξεκινησε απο τουρκια, ειναι νορμαλ αυτο?

Κι αφου ξεκινησε απο τουρκια το λογικο δεν ειναι να το ειχα ηδη στα χερια μου,αφου η παραγγελια εγινε στις 12/06.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ: RH052565144TR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα απτo geekbuying ενα Powerbank της Xiaomi και απτο tracking number ειδα οτι ξεκινησε απο τουρκια, ειναι νορμαλ αυτο?

Κι αφου ξεκινησε απο τουρκια το λογικο δεν ειναι να το ειχα ηδη στα χερια μου,αφου η παραγγελια εγινε στις 12/06.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ: RH052565144TR

Καινουργιος τροπος αποστολης απλα, ολα οκ, δεν ειναι Τουρκια - Ελλαδα...Ειναι Κινα-Τουρκια-Ελλαδα(και πιθανον μεσολαβουν και αλλα κρατη)

Αχαχα θα τα συγκρίνω σε λιγες μερες που θα γυρίσω, με ενα που αγόρασα απο μαγαζί ηλεκτρονικών με 1 ευρώ και το χρησιμοποιώ και φαίνεται καλο και στιβαρό.

 

Edit

26/7/2017, 07:57:41 Κ.Α.Τ. ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

 

25/7/2017, 09:51:28 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

 

17/6/2017, 21:01:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

 

Μάλλον δεν παει τελωνείο αυτο τωρα ε;

Δεν πηγε καν τελωνειο...θα ερθει σε εσενα αυριο\μεθαυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα το δικο μου τωρα πηγε ΚΔ Αττικής εκφόρτωση απο μεταφορικο μεσο, κατσε να δουμε ποσο θα κατσει εκει... Παλι καλα που δε πηγε τελωνείο, την γλυτώσαμε κι αυτή τη φορά :P Λογικα τωρα εσένα ειναι στα ΕΛΤΑ κολλημένο. Στειλτους μήνυμα η παρε τηλέφωνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα απτo geekbuying ενα Powerbank της Xiaomi και απτο tracking number ειδα οτι ξεκινησε απο τουρκια, ειναι νορμαλ αυτο?

Κι αφου ξεκινησε απο τουρκια το λογικο δεν ειναι να το ειχα ηδη στα χερια μου,αφου η παραγγελια εγινε στις 12/06.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ: RH052565144TR

Οπως προαναφέρθηκε ειναι 

 

Κίνα->Τουρκία->Ελλάδα και από οτι ειδα δεν μπήκε τελωνείο.

 

Κάνε ένα κόπο, οταν το παραλάβεις, ανεβασε φωτογραφία από το αυτοκόλλητο της ετικέτας (εχοντας σβήσει ονοματεπώνυμο και διεύθυνση) για να δούμε τι γράφει. Ισως στο τελωνείο ειναι πιο ανεκτικοί τα τουρκικά δεματα αν δε γράφει τιποτα κινεζικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας εχει μπλοκαρει η paypal σαν χωρα; Σχεδον σε κανενα site δεν μπορω να κανω αγορα μεσω paypal. Ενω εαν βαλω μονο την καρτα την δεχονται. Δε το καταλαβαινω..

 

Αν βαλω καρτα revolut μεσω paypal, παλι την δεχονται. Που σημαινει οτι υπαρχει καποιο θεμα μεταξυ paypal και ελληνικων καρτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας εχει μπλοκαρει η paypal σαν χωρα; Σχεδον σε κανενα site δεν μπορω να κανω αγορα μεσω paypal. Ενω εαν βαλω μονο την καρτα την δεχονται. Δε το καταλαβαινω..

 

Αν βαλω καρτα revolut μεσω paypal, παλι την δεχονται. Που σημαινει οτι υπαρχει καποιο θεμα μεταξυ paypal και ελληνικων καρτων.

Τι αγοράζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μας εχει μπλοκαρει η paypal σαν χωρα; Σχεδον σε κανενα site δεν μπορω να κανω αγορα μεσω paypal. Ενω εαν βαλω μονο την καρτα την δεχονται. Δε το καταλαβαινω..

 

Αν βαλω καρτα revolut μεσω paypal, παλι την δεχονται. Που σημαινει οτι υπαρχει καποιο θεμα μεταξυ paypal και ελληνικων καρτων.

Εγώ με κάρτα εθνικής (Master card) και eurobank( Master card) κάνω κανονικά αγορές
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τις εχεις συνδεδεμενες με paypal;

 

Απο myprotein και iherb δε με αφηνει να κανω αγορα μεσω paypal.

Ναι, κάποια προϊόντα αν δεν κάνω λάθος δε επιτρέπεται η αγορά τους λόγο cc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, για επιστροφή σε amazon.de πακέτο βάρους 13 κιλών ποια είναι η καλυτερη λύση για λιγότερα μεταφορικά και αξιοπιστία με tracking id?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...