Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, vorlon είπε

Δεν υπάρχει βραζιλιάνικο στο PSN. Βρίσκεις κάρτες αμερικάνικου PSN στο eneba

Πως θα ήταν αραγε? με πρώτο σε πωλήσεις το GTA?

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο θεμα του psn χθες πειραματιζομουν κ ο τουρκικος λογαριασμος λογο της ισοτημιας βγαινει 25 το χρόνο.

οπως κ τα παιχνιδια εχουν αισθητη διαφορα 45 vs 70

 

image.png.c0f7aedcdcd5278daf79e698fc160060.png

δεν μπηκα στη διαδικασια να κανω λογαριασμο οποτε δε ξερω αν υπαρχει καποια δικλιδα που δε σε αφηνει να κανεις

τωρα για πληρωμες ε φανταζομαι με καρτα αγοραζεις κανονικα κ να πληρωνεις καποια διαφορα ισοτιμιας στη τραπεζα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, sndev είπε

στο θεμα του psn χθες πειραματιζομουν κ ο τουρκικος λογαριασμος λογο της ισοτημιας βγαινει 25 το χρόνο.

οπως κ τα παιχνιδια εχουν αισθητη διαφορα 45 vs 70

 

image.png.c0f7aedcdcd5278daf79e698fc160060.png

δεν μπηκα στη διαδικασια να κανω λογαριασμο οποτε δε ξερω αν υπαρχει καποια δικλιδα που δε σε αφηνει να κανεις

τωρα για πληρωμες ε φανταζομαι με καρτα αγοραζεις κανονικα κ να πληρωνεις καποια διαφορα ισοτιμιας στη τραπεζα

 

Πρέπει να έχεις τουρκικη κάρτα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο που εψαξα βρηκα βραζιλιανικο store με πολλυ καλες τιμες -20€ σχεδον σε ολα αλλα δν το προτιμησα λογο γλωσσας και πιθανης έλλειψης καρτων στο μελλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορούμε να αγοράσουμε psn+ συνδρομή για Αμερική και να τη βάλουμε στη κονσόλα στο Ευρωπαϊκό - Ελληνικό profile μας μέσω vpn?

Επίσης το παραπάνω δουλεύει και για παιχνίδια π.χ. από Αμερική και να τα βάλουμε στο Ελληνικό μας profile?

Το έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει αν πέτυχε?

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για ps plus

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να κάνω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.

Επειδή δεν έχω πάρει ποτέ από ξένα μαγαζιά συνδρομή που δίνουν κωδικούς, γνωρίζετε αν λειτουργεί κωδικός από Ηνωμένο Βασίλειο, Ιταλία η Ισπανία κτλ; Γιατί ειδικά Ελλάδα δεν βρίσκω. Μην δώσω χρήματα και δεν λειτουργεί ο κωδικός! Αν δεν ταιριάζουν αυτοί ξέρετε από ποια χώρα λειτουργούν Ελλάδα; Επίσης είναι έμπιστες σελίδες όπως eneba για την αγορά;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, GemsLord said:

Ερώτηση για ps plus

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να κάνω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.

Επειδή δεν έχω πάρει ποτέ από ξένα μαγαζιά συνδρομή που δίνουν κωδικούς, γνωρίζετε αν λειτουργεί κωδικός από Ηνωμένο Βασίλειο, Ιταλία η Ισπανία κτλ; Γιατί ειδικά Ελλάδα δεν βρίσκω. Μην δώσω χρήματα και δεν λειτουργεί ο κωδικός! Αν δεν ταιριάζουν αυτοί ξέρετε από ποια χώρα λειτουργούν Ελλάδα; Επίσης είναι έμπιστες σελίδες όπως eneba για την αγορά;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

H Sony έχει κάνει την πατέντα και έχει ξεχωρίσει τα PS Stores ανάλογα με την χώρα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα για κάθε χώρα (αντίστοιχο PS Store) να χρειάζεσαι κάρτες που προορίζονται για εκείνη την χώρα. Άρα αν βρεις φτηνή κάρτα PS Plus αμερικάνικη δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις Ελλάδα. Προσωπικά έχω δει πολλούς να αγοράζουν από Eneba αλλά όποτε αγοράζω κοιτάζω maxplay που και Ελλάδα είναι και μια φορά που χρειάστηκε ήταν πολύ εξυπηρετικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

H Sony έχει κάνει την πατέντα και έχει ξεχωρίσει τα PS Stores ανάλογα με την χώρα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα για κάθε χώρα (αντίστοιχο PS Store) να χρειάζεσαι κάρτες που προορίζονται για εκείνη την χώρα. Άρα αν βρεις φτηνή κάρτα PS Plus αμερικάνικη δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις Ελλάδα. Προσωπικά έχω δει πολλούς να αγοράζουν από Eneba αλλά όποτε αγοράζω κοιτάζω maxplay που και Ελλάδα είναι και μια φορά που χρειάστηκε ήταν πολύ εξυπηρετικός.

Άρα πρέπει να βρω προσφορά απόκλειστικα για Ελλάδα, καταλαβα. Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ξέρω ότι το έχω ξανα ρωτήσει αλλα ρε παιδιά είναι απόλυτα σίγουρο ότι κάρτες άλλων χωρών δεν δουλεύουν ούτε με vpn?

Το έχει δοκιμάσει κανείς?

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει να προσπαθησεις να κανεις παγαποντια για 5-10 ευρω; Στο gamepass που πεφτει στο 1/4 της τιμης το καταλαβαινω. Εδω δε νομιζω αξιζει να φας τη ψυχη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Το ξέρω ότι το έχω ξανα ρωτήσει αλλα ρε παιδιά είναι απόλυτα σίγουρο ότι κάρτες άλλων χωρών δεν δουλεύουν ούτε με vpn?

Το έχει δοκιμάσει κανείς?

Το έχουμε πει τόσες φορές. Το κάθε store έχει τις δικές του κάρτες. Οπότε

ΟΧΙ - ਨਹੀਂ - ບໍ່ - 아니 - NOК - 不 - ନା - නොමැත

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vorlon είπε

Το έχουμε πει τόσες φορές. Το κάθε store έχει τις δικές του κάρτες. Οπότε

ΟΧΙ - ਨਹੀਂ - ບໍ່ - 아니 - NOК - 不 - ନା - නොමැත

Μ'αρέσει που το βάζεις σε ότι γλώσσα βρεις. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, Grim Ripper είπε

Μ'αρέσει που το βάζεις σε ότι γλώσσα βρεις. 😛

Αφου μάλλον δεν καταλαβαίνει ελληνικα....  😂😂😂

Επεξ/σία από vorlon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...