Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διέρρευσαν τα παιχνίδια του μήνα. Από ότι φαίνεται το final fantasy δεν θα μπορεί να αναβαθμιστεί δωρεάν από το 4 στο 5, όπως ισχύει αν το έχεις αγορασμενο κανονικά.

 

20210226_145828.jpg

 

Edit: είναι επίσημο τελικά, ενώ το destruction all stars θα παραμείνει δωρεάν έως τις 5 Απρίλη

https://blog.playstation.com/2021/02/26/playstation-plus-games-for-march-final-fantasy-vii-remake-maquette-remnant-from-the-ashes-and-farpoint/amp/?__twitter_impression=true

 

Επεξ/σία από stevenfins
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Διέρρευσαν τα παιχνίδια του μήνα. Από ότι φαίνεται το final fantasy δεν θα μπορεί να αναβαθμιστεί δωρεάν από το 4 στο 5, όπως ισχύει αν το έχεις αγορασμενο κανονικά.

 

20210226_145828.jpg

Ελπίζω να το κρατήσουν κ να δίνουν από εδώ κ πέρα κ ένα VR game κάθε μήνα όπως τους 2 προηγούμενους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Διέρρευσαν τα παιχνίδια του μήνα. Από ότι φαίνεται το final fantasy δεν θα μπορεί να αναβαθμιστεί δωρεάν από το 4 στο 5, όπως ισχύει αν το έχεις αγορασμενο κανονικά.

 

20210226_145828.jpg

 

Edit: είναι επίσημο τελικά, ενώ το destruction all stars θα παραμείνει δωρεάν έως τις 5 Απρίλη

https://blog.playstation.com/2021/02/26/playstation-plus-games-for-march-final-fantasy-vii-remake-maquette-remnant-from-the-ashes-and-farpoint/amp/?__twitter_impression=true

 

Καινούργιος κάτοχος και χρήστης ps4 και ps plus. Αν δεν θέλω ακόμα να κατεβάσω τα ps plus παιχνίδια στην κονσόλα μου, πως να τα πάρω έτσι ώστε να τα έχω στην συλλογή μου και να τα κατεβάσω σε επόμενο διάστημα? Γίνεται μέσω εφαρμογής στο κινητό και αν ναι πως? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Καινούργιος κάτοχος και χρήστης ps4 και ps plus. Αν δεν θέλω ακόμα να κατεβάσω τα ps plus παιχνίδια στην κονσόλα μου, πως να τα πάρω έτσι ώστε να τα έχω στην συλλογή μου και να τα κατεβάσω σε επόμενο διάστημα? Γίνεται μέσω εφαρμογής στο κινητό και αν ναι πως? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Αρχικά καλορίζικο. Είναι πολύ απλό. Όπως είπες, μέσω της εφαρμογής PS app στο κινητό πας στις συνδρομές και εκεί θα σου βγάλει τα παιχνίδια του μήνα. Μετά απλώς πατάς για προσθήκη στο καλάθι/βιβλιοθήκη και είσαι έτοιμος. Επίσης, παρόλο που μπορεί να μην έχεις το ps5 ή το vr, μέσα από την εφαρμογή μπορείς να τα βάλεις και αυτά στο λογαριασμό σου και να σε περιμένουν όταν και αν τις αποκτήσεις, όπως για παράδειγμα με το maquette που ανακοινώθηκε τώρα για τον Μάρτη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εχει σταματησει η σονυ να δινει δωρεαν παιχνιδια για ps3 με συνδρομη ps plus.Live μπορεις να παιζεις χωρις Plus οποτε δεν εχεις καποιο κερδος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, george991 είπε

Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω αγορά ετήσιας συνδρομής από το eneba αλλά παρουσιάζεται σφάλμα όταν βάζω το τηλέφωνό μου. Το έχει πετύχει κανένας άλλος; Έχω ανοίξει τικετ κ περιμένω... 

Ουτε σε μενα ερχόταν το sms της επιβεβαίωσης κ μου ελεγαν οτι φταίει κάτι απο τη μεριά μου.

Στο τέλος βαρέθηκα να ασχολούμαι και αγόρασα τη συνδρομή από αλλού...

 

Επεξ/σία από mindnever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mindnever είπε

Ουτε σε μενα ερχόταν το sms της επιβεβαίωσης κ μου ελεγαν οτι φταίει κάτι απο τη μεριά μου.

Στο τέλος βαρέθηκα να ασχολούμαι και αγόρασα τη συνδρομή από αλλού...

 

Η απάντηση που πήρα ήταν αυτή 

"

I've checked the number that you are entering and have confirmed that our system will not be able to use it to verify a purchase. This is a limitation of the 3rd party service we use, which prevents us from being able to work around it.

 

Please try using a different phone number.

 

Make sure to keep in mind the following:

The phone number, that you would use for verification, must be connected to a network.

VoIP numbers are not allowed.

Let me know if you run into any further issues.

 

Regards

"

Δοκίμασα με άλλο τηλέφωνο κ μπόρεσα να κάνω την παραγγελία. Παραμένει πρόβλημα όμως που μάλλον δεν θα λυθεί σύντομα. 

Από που αλλού την πήρες εσύ αν επιτρέπεται; Με ενδιαφέρει αν υπάρχουν κ άλλες επιλογές γιατί θέλω να πάρω κ μια PSN 50αρα. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπες allkeyshop και βρες τη συνδρομή που σ' ενδιαφέρει. Αν θυμάμαι καλά, την δική μου (ετήσια, US) την είχα πάρει από εδώ...

Επεξ/σία από mindnever
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα στην παρεα. Μια ερωτηση ηθελα να κανω και συγνωμη αν εχει ηδη απαντηθει.

Εχει ο γιος μου ps4 και account με plus και ενα σωρο παιχνιδια. περιμενω να μου ερθει το ps5 και θα ηθελα να εχω προσβαση στη βιβλιοθηκη του με το δικο μου account στο 5αρι. υπαρχει αυτη η δυνατοτητα? ποιον λογαριασμο κανω primary και σε ποια κονσολα? Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kalliosmanos είπε

καλημερα στην παρεα. Μια ερωτηση ηθελα να κανω και συγνωμη αν εχει ηδη απαντηθει.

Εχει ο γιος μου ps4 και account με plus και ενα σωρο παιχνιδια. περιμενω να μου ερθει το ps5 και θα ηθελα να εχω προσβαση στη βιβλιοθηκη του με το δικο μου account στο 5αρι. υπαρχει αυτη η δυνατοτητα? ποιον λογαριασμο κανω primary και σε ποια κονσολα? Ευχαριστω εκ των προτερων.

Και στις 2 κονσόλες ο πρώτος λογαριασμός που πρέπει να μπει ειναι του γιου. Μετα ολοι οι άλλοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/2/2021 στις 8:44 ΠΜ, mindnever είπε

Ουτε σε μενα ερχόταν το sms της επιβεβαίωσης κ μου ελεγαν οτι φταίει κάτι απο τη μεριά μου.

Στο τέλος βαρέθηκα να ασχολούμαι και αγόρασα τη συνδρομή από αλλού...

 

Παιδιά μην παιδευεστε τσαμπα στο eneba για συνδρομες.Μπες maxplay.gr τα έχει πιο φτηνά και δεν χρειάζεται ουτε να φτιαξεις λογαριασμους ουτε να περιμενεις για sms και τετοια ουτε να ανοιγεις ticket στο support.Μολις πληρωσεις την καρτα την βλεπεις και στην οθονη που πληρωσες και στο email.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Geogame said:

Παιδιά μην παιδευεστε τσαμπα στο eneba για συνδρομες.Μπες maxplay.gr τα έχει πιο φτηνά και δεν χρειάζεται ουτε να φτιαξεις λογαριασμους ουτε να περιμενεις για sms και τετοια ουτε να ανοιγεις ticket στο support.Μολις πληρωσεις την καρτα την βλεπεις και στην οθονη που πληρωσες και στο email.

Χρόνια τώρα αξιόπιστος ο Maxplay και το αδερφό του site για xbox gold.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Geogame είπε

Παιδιά μην παιδευεστε τσαμπα στο eneba για συνδρομες.Μπες maxplay.gr τα έχει πιο φτηνά και δεν χρειάζεται ουτε να φτιαξεις λογαριασμους ουτε να περιμενεις για sms και τετοια ουτε να ανοιγεις ticket στο support.Μολις πληρωσεις την καρτα την βλεπεις και στην οθονη που πληρωσες και στο email.

Μπράβο παιδιά έτσι να μοιραζόμαστε γνώσεις, προσωπικά και εγω όπως και το παλικάρι ήξερα μόνο το eneba που ακούω μόνο να αναφέρεται εδώ και Facebook. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...