Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστα και εγω ετσι το ειχα δυο λογαρισμους τον δικο σου και του φιλου σου απλα πρεπει οταν κατεβαζεις τα παιχνιδια να κανεις αυτο που λες και να μην ειναι και η δυο μεσα , το εχω παθει και εγω και απλα μου εβγαλε λουκετα στα παιχνιδια αλλα με ενα restart και στις δυο κονσολες εφτιαξε . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, darkman είπε

Σωστα και εγω ετσι το ειχα δυο λογαρισμους τον δικο σου και του φιλου σου απλα πρεπει οταν κατεβαζεις τα παιχνιδια να κανεις αυτο που λες και να μην ειναι και η δυο μεσα , το εχω παθει και εγω και απλα μου εβγαλε λουκετα στα παιχνιδια αλλα με ενα restart και στις δυο κονσολες εφτιαξε . 

Η με restore licenses.Σπάνια να κολλήσει πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως νομίζω με την εφαρμογή του κινητού είναι όλα πλέον πιο εύκολα. Στέλνεις ένα μήνυμα στον άλλο να σου βάλει να κατεβαίνει το παιχνίδι που θες, και όλα τέλεια. Δεν χρειάζεται καν να μπεί ο ένας στο προφιλ του άλλου.

Επεξ/σία από nick_souvlaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτημα.

Για παράδειγμα, στο Battlefield υπάρχει το crossgen bundle.

Έστω ότι έχουμε ένα secondary account σε PS4 και το primary του έχει PS Plus + το game. 

Μπορούν να παίζουν ταυτόχρονα το BF, το secondary από PS4 και το primary από PS5;

Δε γνωρίζω αν υπάρχει cross play. Ρωτάω αν μπορούν τουλάχιστον να παίζουν και οι δύο το game, γιατί αν μπορούν, τότε δεν αξίζει το disc version.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgos147 είπε

Ερώτημα.

Για παράδειγμα, στο Battlefield υπάρχει το crossgen bundle.

Έστω ότι έχουμε ένα secondary account σε PS4 και το primary του έχει PS Plus + το game. 

Μπορούν να παίζουν ταυτόχρονα το BF, το secondary από PS4 και το primary από PS5;

Δε γνωρίζω αν υπάρχει cross play. Ρωτάω αν μπορούν τουλάχιστον να παίζουν και οι δύο το game, γιατί αν μπορούν, τότε δεν αξίζει το disc version.

Ναι, κανονικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ps Plus 12 μηνες στα 40 ευρω αυτη την στιγμη στο You.gr και στο theconsoleclub.gr 

Εχει ξανα αγορασει κανενας κωδικο απο εκει ; δεν ξερω αν τους δωσω τα λεφτα θα μου στειλουν επιτοπου τον κωδικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, xristosd19 είπε

Ps Plus 12 μηνες στα 40 ευρω αυτη την στιγμη στο You.gr και στο theconsoleclub.gr 

Εχει ξανα αγορασει κανενας κωδικο απο εκει ; δεν ξερω αν τους δωσω τα λεφτα θα μου στειλουν επιτοπου τον κωδικο;

Παντού είναι λόγο black friday.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Grim Ripper είπε

Παντού είναι λόγο black friday.

Υπαρχει και αλλου;

Μηπως ξερεις αν το παραγγειλω τωρα θα μου τον στειλουν σε email ; η θα πρεπει να παω απο το καταστημα τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, xristosd19 είπε

Υπαρχει και αλλου;

Μηπως ξερεις αν το παραγγειλω τωρα θα μου τον στειλουν σε email ; η θα πρεπει να παω απο το καταστημα τους;

Κατά 99% θα πρέπει να πας στο κατάστημα.

Όλα τα καταστήματα τόσο θα έχουν την ps+ αυτές τις ημέρες. Public, Κωτσόβολος, Πλαίσιο κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Κατά 99% θα πρέπει να πας στο κατάστημα.

Όλα τα καταστήματα τόσο θα έχουν την ps+ αυτές τις ημέρες. Public, Κωτσόβολος, Πλαίσιο κτλ.

Οκ σε ευχαριστω για την ενημερωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, xristosd19 είπε

Ps Plus 12 μηνες στα 40 ευρω αυτη την στιγμη στο You.gr και στο theconsoleclub.gr 

Εχει ξανα αγορασει κανενας κωδικο απο εκει ; δεν ξερω αν τους δωσω τα λεφτα θα μου στειλουν επιτοπου τον κωδικο;

Από theconsoleclub είχα παραγγείλει πιο παλιά ps plus κάρτα και τους ζήτησα τηλεφωνικώς και μέσω email να μου στείλουν τον κωδικό αντί να πάω εκεί ή να την στείλουν. Όπως και έγινε, τον έστειλαν άμεσα χωρίς πρόβλημα.

Επεξ/σία από morgoth_gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, xristosd19 είπε

Ps Plus 12 μηνες στα 40 ευρω αυτη την στιγμη στο You.gr και στο theconsoleclub.gr 

Εχει ξανα αγορασει κανενας κωδικο απο εκει ; δεν ξερω αν τους δωσω τα λεφτα θα μου στειλουν επιτοπου τον κωδικο;

 

4 ώρες πριν, apostolos22 είπε

Ελπίζω να βάλει και το store εκτύπωση όπως πέρσι. Είχα βάλει πριν λίγο καιρό λεφτά στο wallet για αυτό το λόγο

Υπαρχει και στο Ps store κανονικα. Και μεσω top up wallet απο eneba, βγαινει εμμεσα 35.5 (κωδικος AXEL στο eneba)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...