Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις ανανεωσα απο την εφαρμoγη 40 (psplus) ευρω ενα ετος.Ομως στη ληξη γραφει 12.2.22,φανταζομαι οτι μεχρι εκει ηταν η προηγουμενη μου καρτα και μετα θα μπει αυτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, nyne είπε

Μολις ανανεωσα απο την εφαρμoγη 40 (psplus) ευρω ενα ετος.Ομως στη ληξη γραφει 12.2.22,φανταζομαι οτι μεχρι εκει ηταν η προηγουμενη μου καρτα και μετα θα μπει αυτη?

Παιζει να στο δειχνει μμ/ηη/εεεε, οποτε μεχρι 2 Δεκεμβριου

Αν οχι, δες αν εχεις χρεωθει. Αν εχεις χρεωθει, επικοινωνησε με support

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, thagkol είπε

Κλασική προσφορά Black Friday που τη βάζουν κάθε χρόνο.

Οχι κλασσική γιατι απο τοτε που πήγαν τον χρόνο στα 60€, στις προσφορές πάντα τον είχαν 44,99€. Ποτε στα 40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nick_souvlaki είπε

Παιδιά, το Maxplay είναι αξιόπιστο? Τι γνώμη έχετε?

Αξιοπιστία 100% το παλικάρι.

Αγοράζεις άφοβα!

Έχουμε ψωνίσει ουκ ολίγες φορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Μόλις πήρα κάρτα τον 50€ και πήγε σε έναν χρόνο επιπλέον συνδρομή. Φέτος μας βγήκε καλά...29 ευρώ το καλοκαίρι και τώρα άλλα 33 έμεσα....62 ευρώ για 2 χρόνια...καλά είναι νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

Υπαρχει και στο Ps store κανονικα. Και μεσω top up wallet απο eneba, βγαινει εμμεσα 35.5 (κωδικος AXEL στο eneba)

Προσπαθώ να βρω πως γίνεται αλλά δεν... Βάζεις χρήματα στο eneba και αγοράζεις τη ps card?  Που βάζεις τον κωδικό AXEL? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, IcemanGr71 είπε

Προσπαθώ να βρω πως γίνεται αλλά δεν... Βάζεις χρήματα στο eneba και αγοράζεις τη ps card?  Που βάζεις τον κωδικό AXEL? Ευχαριστώ

Κωδικός έκπτωσης είναι ο AXEL. Το βάζεις κάτω από το τελικό ποσό που σου γράφει (με κίτρινα γράμματα discount code). Παίρνεις την top up wallet, την περνάς στο ps λογαριασμό σου και αγοράζεις μετά την συνδρομή. Η έμμεση έκπτωση προφανώς ισχύει στο οτιδήποτε κάτω των 42 ευρώ. Αν αγοράσετε κάτι με πχ 50 ευρώ από το ps store, η έκπτωση είναι άμεση αφού από το πορτοφόλι σου πλήρωσες μόνο τα 42 ευρώ στο eneba, και απλά αξιοποίησες την 50αρα wallet κάρτα

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Κωδικός έκπτωσης είναι ο AXEL. Το βάζεις κάτω από το τελικό ποσό που σου γράφει (με κίτρινα γράμματα discount code). Παίρνεις την top up wallet, την περνάς στο ps λογαριασμό σου και αγοράζεις μετά την συνδρομή. Η έμμεση έκπτωση προφανώς ισχύει στο οτιδήποτε κάτω των 42 ευρώ. Αν αγοράσετε κάτι με πχ 50 ευρώ από το ps store, η έκπτωση είναι άμεση αφού από το πορτοφόλι σου πλήρωσες μόνο τα 42 ευρώ στο eneba, και απλά αξιοποίησες την 50αρα wallet κάρτα

Είπα και εγώ... Αυτό που λες είναι να αγοράσεις 50€ στη τιμή των 42€  μέσω eneba και να τα βάλεις στο ps store μετά.... Νόμιζα ότι εννοούσες κάτι άλλο. Αυτό είχαμε κάνει και τον Ιούνιο.. 😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους/ες! Θα ρωτήσω  κάτι χαζό αλλά για αυτό είναι το φόρουμ ε! Χαχα! Έχω 20€ στο wallet. Και θέλω να αγοράσω PS PLUS. Θα τραβήξει και  από το wallet και από το PayPal /κάρτα μου; Δηλαδή τα υπόλοιπα είκοσι.. βέβαια οκ πάω, παίρνω άλλη μια των 20€ και τη βάζω στο wallet στο κάτω κάτω. Απλώς ήθελα να ξέρω αν γίνεται αυτό που λέω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, sp3cial είπε

Καλημέρα σε όλους/ες! Θα ρωτήσω  κάτι χαζό αλλά για αυτό είναι το φόρουμ ε! Χαχα! Έχω 20€ στο wallet. Και θέλω να αγοράσω PS PLUS. Θα τραβήξει και  από το wallet και από το PayPal /κάρτα μου; Δηλαδή τα υπόλοιπα είκοσι.. βέβαια οκ πάω, παίρνω άλλη μια των 20€ και τη βάζω στο wallet στο κάτω κάτω. Απλώς ήθελα να ξέρω αν γίνεται αυτό που λέω! 

Όταν θα πας να κάνεις την αγορά θα δεις ότι θα σου βγάλει το υπόλοιπο που έχεις και αν θες να το χρησιμοποιήσεις.... Θα τραβήξει την διαφορά από PayPal....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2021 στις 8:02 ΠΜ, IcemanGr71 είπε

Όταν θα πας να κάνεις την αγορά θα δεις ότι θα σου βγάλει το υπόλοιπο που έχεις και αν θες να το χρησιμοποιήσεις.... Θα τραβήξει την διαφορά από PayPal....

Καλημέρα το τσέκαρα και ναι λέει Wallet + PayPal 😃 σε ευχαριστώ πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, παιδια εαν αγορασω αμερικανικο playstation plus 12 months απο την eneba που το εχει στα 28 ευρω θα εχουμε θεμα να παιξουμε πχ fifa 22 online 2 ατομα εαν ο αλλος λογαριασμος που θα παιζουμε ταυτόχρονα εχει playstation plus ελληνικο?

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...