Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τι θα γίνει πάλι με της αυξήσεις; θα πέσει γκρίνια και τελικά όλοι θα βάλουν το χέρι στην τσέπη και θα περάσει ανεμακτα και αυτή η αύξηση, ενώ κανονικά πρέπει να μην ανανεώσει κανένας την συνδρομή του για να πάρει το μυνημα η Sony ή η κάθε Sony που κάνει τέτοιες ενέργειες, με λίγα λόγια ο καθένας πρέπει να μιλήσει με το πορτοφόλι του και να είναι ηχηρό το μυνημα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η συνδρομη essential εληγε Δεκεμβρη 23 πηρα απο eneba μια 40αρα και μια 20αρα πορτοφολι

εδωσα 50 ευρω και εχω μεχρι Δεκεμβρη 24 ετσι και αλλιως μονο για το online με ενδιαφερει.

καλο θα ειναι οποιος ενδιαφερεται να πραξει τα δεοντα μεχρι 5 του μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, mikele13- said:

Η συνδρομη essential εληγε Δεκεμβρη 23 πηρα απο eneba μια 40αρα και μια 20αρα πορτοφολι

εδωσα 50 ευρω και εχω μεχρι Δεκεμβρη 24 ετσι και αλλιως μονο για το online με ενδιαφερει.

καλο θα ειναι οποιος ενδιαφερεται να πραξει τα δεοντα μεχρι 5 του μηνα.

Αν υποθεσουμε οτι δεν το εκανες αυτο τωρα και το αφηνες για τελη Νοεμβρη που εχουν παραδοσιακα εκπτωσεις, μηπως εβγαινε καλυτερα τοτε? Δεν εκατσα να ψαξω ιστορικο και να το υπολογισω, απλα ρωταω για οποιον θυμαται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, nek4d είπε

Αν υποθεσουμε οτι δεν το εκανες αυτο τωρα και το αφηνες για τελη Νοεμβρη που εχουν παραδοσιακα εκπτωσεις, μηπως εβγαινε καλυτερα τοτε? Δεν εκατσα να ψαξω ιστορικο και να το υπολογισω, απλα ρωταω για οποιον θυμαται.

Στην BF και οποτε εχει προσφορες, τον χρόνο τον εχει με 25% εκπτωση. Οποτε στις νεές τιμες με 25% εκπτωση ο χρόνος θα βγει 53,99€ απο 44,99€ που ειχε τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vorlon68 είπε

Στην BF και οποτε εχει προσφορες, τον χρόνο τον εχει με 25% εκπτωση. Οποτε στις νεές τιμες με 25% εκπτωση ο χρόνος θα βγει 53,99€ απο 44,99€ που ειχε τώρα.

Ακριβως, 6 ευρω φθηνοτερα απο τα 60 που εδωσε τωρα για κανονικη πληρωμη. Εγω εχω βαλει στο wallet 200 ευρω (-13 για το The Stanley Parable που αγορασα) και θα περιμενω. Η οποια εκπτωση θα ειναι σιγουρα μεγαλυτερη απο την αυξηση τωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, coyote2 είπε

οι εκπτώσεις ειναι πολλές φορές για ληγμένες συνδρομες

 

Ουτε καν. Οι 3 φορες στο ετος (Νοεμβριο, Μαρτιο και Ιουνιο) αφορουν ολους. Για αυτους που δεν εχουν συνδρομη νομιζω τους το παει 50%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως την εκανα cancel  λιγο πριν σκασει και η αυξηση.. κραταω το gamepass και μια χαρα.. Εχω ξενερωσει παρα πολυ με την Σονυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω premium μεχρι 12/12/2025 μακαρι να μπορουσα να κανω downgrade σε extra μετανιωσα τα παραπανω περυσι για να παω σε premium δεν αξιζουν τα λεφτα οταν ληξει παω καρφι σε extra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2023 στις 5:55 ΜΜ, teopanta1 είπε

Και τι θα γίνει πάλι με της αυξήσεις; θα πέσει γκρίνια και τελικά όλοι θα βάλουν το χέρι στην τσέπη και θα περάσει ανεμακτα και αυτή η αύξηση, ενώ κανονικά πρέπει να μην ανανεώσει κανένας την συνδρομή του για να πάρει το μυνημα η Sony ή η κάθε Sony που κάνει τέτοιες ενέργειες, με λίγα λόγια ο καθένας πρέπει να μιλήσει με το πορτοφόλι του και να είναι ηχηρό το μυνημα 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Δυστυχώς δεν υπάρχει αναπτυγμένη καταναλωτικη συνείδηση. Είναι τόσο απλό, αρκεί να μην ανανεώσει ο κόσμος για 2-3 μήνες... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, screaming_trees είπε

Έχεις απόλυτο δίκιο. Δυστυχώς δεν υπάρχει αναπτυγμένη καταναλωτικη συνείδηση. Είναι τόσο απλό, αρκεί να μην ανανεώσει ο κόσμος για 2-3 μήνες... 

Μισο λεπτο, στην φετα που εχει παει απο ~8€ το κιλο περισυ, στα ~14€ το κιλο φετος, δεν υπηρξε καμια αντιδραση καταναλωτων, στο playstation θα οργανωθουμε να ξεσπασουμε τωρα? 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Jumbi είπε

Μισο λεπτο, στην φετα που εχει παει απο ~8€ το κιλο περισυ, στα ~14€ το κιλο φετος, δεν υπηρξε καμια αντιδραση καταναλωτων, στο playstation θα οργανωθουμε να ξεσπασουμε τωρα? 😂

Φυσικά, γιατί είναι πιο εύκολο, στην ουσία δεν στερείσαι κάτι, δεν είναι τρόφιμο. Η τιμή στα τρόφιμα επηρεάζεται από μια σειρά παραγόντων, ενώ εδώ έχουμε μια απλή απόφαση της sony να αύξησει τη τιμή. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...